Hoşgeldiniz!
Hey Leydi!

Hey Leydi!

35 Haftalık Bebeğin Anne Karnındaki Görüntüsü 35 Haftalık Gebelik

Bu yazıda 35 haftalık bebeğin anne karnındaki görüntüsü ve 35 haftalık gebelik hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve Bebek Dünyası paylaşımlarımızın devamını istiyorsanız yorumlarınızı esirgemeyin. 35 Haftalık Bebeğin Anne Karnındaki Görüntüsü 35 Haftalık Gebelik 35 Haftalık Doğan Bebek Görüntüsü ile iligli olan sorularınızı ve merakınızı gidereceğini düşünüyorum.

237-238. Hamilelik Gününüz. Hamileliğinizin sonlarına yaklaştınız. 36. haftada doğum yapan anne adayları vardır. Bebeğiniz 36. hafta sonuna doğru doğduğunda artık normal bir bebek gibi yaşamını sürdürür.

35 haftalık doğan bebek görüntüsü 35 haftalık bebeğin anne karnındaki durumu 35 haftalık bebek kaç aylıktır 35 aylik anne karnindaki goruntuleri 35 haftalık doğan bebekler vs..

35 Haftalık Bebeğin Anne Karnındaki Görüntüsü 35 Haftalık Gebelik 35 Haftalık Doğan Bebek Görüntüsü

Anne Karnında 40 Hafta (35. Hafta)

ANNE KARNINDA 40 HAFTA
 

 

Bebek artık uyurken gözlerini kapamasını ve uyanıkkende açmasını öğrenmiştir.Ayrıca ışığı farkedip nereden geldiğini anlayabilir. Baş ve vücut oranı artık iyice oturmuş ve yenidoğan bir bebeğin halini almıştır. Bebek şimdiye kadar çeşitli enfeksiyon etkenlerine karşı anneden kendisine gelen antikorlar ile mücadele ediyordu. Artık bebeğin bağışıklık sistemi gelişmiş ve kendi antikorlarını (mikroplarla savaşan hücreler) üretmektedir. Bu bebek doğduktan sonra dış ortamda mikroplarla mücadele edebilmesi açısından önemlidir. Bu hafta bebeğiniz yaklaşık 2500 gram ağırlığındadır.


 

35 Haftalık Bebeğin Anne Karnındaki Görüntüsü 35 Haftalık Gebelik Hakkında Bilgiler

Gebelik kategorisi: Bir farmakolojik maddenin gebelik kategorisi, o maddenin gebe anne tarafından kullanılması halinde fetüste ortaya çıkacak hasar oluşturma riskinin bir belirtecidir.
Gebelikatran, Kangal: Gebelikatran, Sivas ilinin Kangal ilçesine bağlı bir köydür.
Gebelik (memeliler): Memelilerde gebelik, bir dişinin bir veya daha fazla yavruyu, döllenmeden doğuma kadar geçen sürede rahminde taşıdığı döneme denir.
Gebelikte maternal fizyolojik değişiklikler: Gebelikte maternal fizyolojik değişiklikler, gebe bir kadının hamileliği esnasında vücudunda ve metabolizmasında meydana gelen embriyonun veya fetüsün gelişimi için gerekli olan normal adaptasyon mekanizmalarıdır.
Doğan Music Company: Doğan Music Company ya da bilinen adıyla DMC, 2000 yılında İstanbul'da kurulmuş Doğan Holdinge bağlı bir albüm yapım şirketidir.
Doğan Yayın Holding: Doğan Yayın Holding, Doğan Holding bünyesinde bulunan gazete, dergi, kitap, radyo ve televizyon yayıncılık, yapımcılık, basım, dijital medya, dağıtım, perakende ve alternatif telekom alanlarında faaliyet gösteren bir şirkettir.
Doğan Holding: Doğan Holding veya Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş., Aydın Doğan ve ailesinin sahibi olduğu Adil Bey Holding'in bünyesinde bulunan ağırlıklı olarak medya ve enerji sektörlerinde iş yapan, 20 bine yakın kişinin istihdam edildiği Türkiye merkezli holding şirketidir.
Doğangiller: Doğangiller (Falconidae), gündüz yırtıcı kuşları (Falconiformes) takımından yırtıcı kuş türlerini oluşturan kuş familyası.
Bebek, Beşiktaş: Bebek, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde, Boğaziçi'nin Avrupa yakasında semt. Rumeli Hisarı ile Arnavutköy arasında yer alan ve genelde yüksek gelirlilerin oturduğu semt, aynı adı taşıyan bir deniz koyuna da sahiptir.
Bebek İşi: Bebek İşi, 15 Temmuz 2013 yılında Show TV'de yayınlanmaya başlayan komedi türündeki Türk televizyon dizisi.
Bebek (albüm): Bebek, İzel'in 23 Mayıs 2001 Çarşamba çıkan albümüdür. Albümdeki eserlerin hepsi Altan Çetin imzalıdır.
Bebek Firarda: Bebek Firarda (İngilizce özgün adı Baby's Day Out), 1994 yapımlı bir komedi filmi. Patrick Read Johnson'un yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Joe Mantegna, Lara Flynn Boyle, Brain Haley ve Joe Pantoliano var.

35 Haftalık Bebeğin Anne Karnındaki Görüntüsü 35 Haftalık Gebelik Etiketleri

35 haftalık bebeğin anne karnındaki görüntüsü, 35 haftalık gebelik, 35 haftalık doğan bebek görüntüsü, 35 haftalık bebeğin anne karnındaki durumu, 35 haftalık bebek kaç aylıktır, 35 aylik anne karnindaki goruntuleri, 35 haftalık doğan bebekler, hamilelik35hafta, 35.haftada doğan bebekler, 35 haftalık gebelik görüntüleri

Henüz yorum yok.

Yorum Ekleyin


bir × 4 =