Hoşgeldiniz!
Hey Leydi!

Hey Leydi!

Çocukların Mutlu Dünyası Portakal Parti Evi

Yine bir Bebek Dünyası konusuyla karşınızdayım. Çocukların Mutlu Dünyası Portakal Parti Evi Feneryolu Parti Evi ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Bebek Dünyası kategorisinde, çocukların mutlu dünyası ve portakal parti evi hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Tüm leydilere armağanım olsun :)

feneryolu parti evi patika oyun evi çocukların mutlu dünyası feneryolu cıvıl cıvıl kafe dogumgunu partileri sirketi oyunu oyunlari vs..

Çocukların Mutlu Dünyası Portakal Parti Evi Feneryolu Parti Evi

“çocukların Mutlu Dünyası” Parti Ve Oyun Evi

“Siz isteyin biz gerçeğe dönüştürelim.” Sloganı ile hareket eden “Çocukların Mutlu Dünyası Parti ve Oyun Evi” cıvıl cıvıl, rengarenk bir mekanda çocuklara ve ailelerine unutulmayacak bir doğum günü partisi vaat ediyor…

Doğum günleri hem çocuk hem de anne – baba için unutulmaz günlerin başında gelir. Çocuğun yaşı kaç olursa olsun anne – babalar bu özel günü en güzel şekilde kutlamak isterler. “Çocukların Mutlu Dünyası Parti Ve Oyun Evi” ile çocuğunuzun doğum günü en güzel ve en farklı şekilde kutlamanız mümkün olacak!
Bu mekanda her şey var! 

“Çocukların Mutlu Dünyası Parti Ve Oyun Evi” 330metrekarelik bir alana sahip. 40 kişiyi ağırlayacak kadar bir alana sahip olan mekan balkon bölümüyle birleştiği zaman  yaklaşık 60 kişiye ev sahipliği yapabiliyor. Büyükler için cafe ve teras olarak ayrılan bölümde kapalı devre çalışan kamera sistemi ile çocukları izlemek ve o sırada keyifle sohbet edip, birbirinden leziz yiyeceklerini tadına varmanız mümkün.

Bu mekanda büyüklerden öte her şey çocuklara uygun olarak düşünülmüş. Bakın çocuklar için neler var neler:

• Parti odası çocukların çok sevdiği renkler ve onların seçip beğendiği karakterlerle bir tema oluşturup süslenerek  harika ve eğlenceli bir zaman geçirmelerini sağlıyor.
• Top havuzunda coşkuyla eğleniliyor.
• Sinema ve mini diskoda yarışlar yapılıp oyunlar oynanıyor
• Bebekler için “0 – 2 yaş grubu” olarak adlandırılan bebek odası bile mevcut!

Kısacası partilerde çocuklarına özel sınırsız oyun alanları var!
 
İlginç  animasyonlar
 
İki -  üç saatlik doğum günü partileri boyunca çocuklarınız deneyimli supervisorlar tarafından coşkuyla oyun oynayabiliyorlar. Ancak hizmet sadece bununla sınırlı değil.  Çocukların Mutlu Dünyası’nda disco da karaoke de var.  Ayrıca  isterseniz  doğum günü partilerinizde çocuğunuzun sevdiği bir karakterde animatör yada sihirbaz parti boyunca sizlere hizmet verebiliyor.
 
 Şık ve lezzetli ikramlar
 
Büyükler ve çocuklar için sizin istediğiniz doğrultuda birçok ikram seçeneğini değerlendirip en uygun ve ne güzel mönü seçiliyor. Mekanın ikramları çok lezzetli, şık ve alternatifli olmasıyla dikkat çekiyor. Doğum günü pastasını dışarıdan getirmek de mümkün olabildiği gibi  zengin çeşitlerden oluşan katalogdan da seçebilirsiniz.
 
Çocuklar için diğer hizmetler
 
Palyaço hizmeti
Pinyata
Sihirbaz
Konfeti
Balon süsleme
Bahçe partileri ve süslemeleri
Masa ve sandalye kiralaması (hafta içi)
Oyun evi
Yılbaşı partileri
 
Ebeveynler için diğer hizmetler

Özel gün kutlamaları
Toplantılar
Aile yemekleri
Seminerler
Arkadaş ve dost toplantıları 
Okul toplantısı

İletişim Bilgileri
 
Gazi Muhtarpaşa Sok. N:45/A Nalan Apt.
Feneryolu Mah. Feneryolu Kadıköy – İstanbul
Tel: (0216) 4503673
 

Çocukların Mutlu Dünyası Portakal Parti Evi Hakkında Bilgiler

Çocukların askerî kullanımı: Çocukların askeri kullanımı, birbirinden bağımsız üç şekilde görülebilir: Çocuklar doğrudan saldırılarda yer alabilir (çocuk askerler); hademe, casus, haberci, gözcü ya da seks kölesi olabilir ya da politik çıkar için canlı kalkan olarak veya propaganda için kullanılabilir.
Çocuklarını Yiyen Satürn: Çocuklarını Yiyen Satürn ya da kısaca Satürn (İspanyolca Saturno devorando a un hijo), İspanyol ressam Goya'nın, Sağırın Beşi (Quinta del Sordo) adıyla bilinen evinin iki katındaki duvar sıvasına, dekorasyon amacıyla yağlı boya ile çizdiği 14 tablodan oluşan ve Kara Resimler olarak adlandırılan duvar resmi serisine ait bir tablodur.
Çocuk Oyunları (tablo): Çocuk Oyunları, Çocukların Oyunu ya da Çocukların Oyunları (Felemenkçe: De kinderspelen), Flaman ressam Pieter Brueghel'in 1560 yılında ahşap panel üzerine yağlıboya ile çizdiği tablodur.
Çocukların Korunması ve Ülkelerarası Evlat Edinme Konusunda İşbirliğine Dair Sözleşme: Çocukların Korunması ve Ülkelerarası Evlat Edinme Konusunda İşbirliğine Dair Sözleşme ya da Lahey Evlat Edinme Sözleşmesi, uluslararası evlat edinme, çocuk kaçakçılığı ve çocuk ticaretini konu alan bir uluslararası sözleşme.
100 Dolarlık Dizüstü Bilgisayar: OLPC XO-1 ya da Çocukların Makinesi veya popüler adıyla 100 Dolarlık Dizüstü Bilgisayar, dünyanın özellikle gelişmekte olan bölgelerindeki çocukların, bilgiye ve çağdaş eğitim araçlarına ulaşabilmeleri için önerilen ucuz bir dizüstü bilgisayardır.
Mutlu Topçu: Mutlu Topçu, (d. 16 Kasım 1970 Bursa), sol kanatta oynayan eski millî futbolcu, halen Eskişehirspor'da teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın yardımcı antrenörlüğünü yapmaktadır.
Mutluluk: Mutluluk, TDK sözlüğünde “bütün özlemlere eksiksiz ve sürekli olarak ulaşılmaktan doğan kıvanç durumu” olarak tanımlanmakta olup, şimdiye dek sayısız değişik tanımları yapılmış görece ve göreli bir kavramdır.
Mutluluk (film): Mutluluk, Zülfü Livaneli'nin eserinden uyarlanan, 2007 yapımı bir Abdullah Oğuz filmi. Film, 2007 Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin ulusal uzun metrajlı film yarışmasında aday gösterildi.
Mutlu Günler: Mutlu Günler (İngilizce: Happy Days), Samuel Beckett tarafından İngilizce yazılmış, iki perdelik tiyatro oyunu.
Portakal Yolu: Portakal Yolu, üç lise öğrencisi arasında oluşan bir aşk üçgeninin büyülü bir şekilde anlatılmış fantastik hikâyesidir.
Portakal suyu: Portakal suyu, portakalın işlenmesiyle elde edilen meyve suyudur. Portakal ağacı meyvesinin doğrudan sıkılmasıyla veya konsantre hale getirilmiş meyve suyunun seyreltilmesi ile elde edilir.
Portakal Yokuşu: Portakal Yokuşu Ortaköy'den başlayıp Boğaziçi Köprüsü'nün altından geçerek Ulus'a kıvrılarak çıkan yokuşa verilen addır.
Portakal Kız: Portakal Kız, Jostein Gaarder'ın bir kitabıdır.
FK Partizan: Fudbalski Klub Partizan, Sırbistan'ın başkenti Belgrad'ın futbol takımlarından biridir. 4 Ekim 1945'te kurulmuştur. Ezeli rakibi Kızılyıldız'dır. Maçlarını Stadion Partizana'da oynarlar. Takımı iç sahada oynadığı maçlarda ateşli bir taraftar grubu olan Grobari Jug destekler.
Partizan: * Partizan (şiir) → 1965 tarihli bir İsmet Özel şiiri.
Sosyalist Parti (Fransa): Sosyalist Parti, (Fransızca: Parti Socialiste, PS), Fransa'nın en büyük sol görüşlü siyasi partisi, 1969'da İşçi Enternasyonali Fransa Bölümü'nün (SFIO - Section Française de l'Internationale Ouvrière) Sosyalist Parti adını almasıyla kuruldu.
Partick Thistle FC: Partick Thistle Football Club bir İskoç futbol kulübüdür. İskoçya Birinci Ligi'nde mücadele etmektedir.
Feneryolu, Kadıköy: İstanbul Kadıköy'de bir mahalle. İstasyonu vardır ve Bağdat Caddesi üzerindeki nezih semtlerden biridir.
Feneryolu Camii: 1944 yılında Güzide Hanım, ahşap evini yıktırıp Feneryolu Camii’ni yaptırdı. Vasfi Egeli tarafından projelendirilen camii hayırseverler tarafından desteklenmiştir.
FK Partizan: Fudbalski Klub Partizan, Sırbistan'ın başkenti Belgrad'ın futbol takımlarından biridir. 4 Ekim 1945'te kurulmuştur. Ezeli rakibi Kızılyıldız'dır. Maçlarını Stadion Partizana'da oynarlar. Takımı iç sahada oynadığı maçlarda ateşli bir taraftar grubu olan Grobari Jug destekler.
Partizan: * Partizan (şiir) → 1965 tarihli bir İsmet Özel şiiri.
Sosyalist Parti (Fransa): Sosyalist Parti, (Fransızca: Parti Socialiste, PS), Fransa'nın en büyük sol görüşlü siyasi partisi, 1969'da İşçi Enternasyonali Fransa Bölümü'nün (SFIO - Section Française de l'Internationale Ouvrière) Sosyalist Parti adını almasıyla kuruldu.
Partick Thistle FC: Partick Thistle Football Club bir İskoç futbol kulübüdür. İskoçya Birinci Ligi'nde mücadele etmektedir.

Çocukların Mutlu Dünyası Portakal Parti Evi Etiketleri

çocukların mutlu dünyası, portakal parti evi, feneryolu parti evi, patika oyun evi, çocukların mutlu dünyası feneryolu, cıvıl cıvıl kafe, dogumgunu partileri sirketi oyunu oyunlari, çocuk partileri, koşuyolu doğun günü partisi, çocuk parti evleri feneryolu

Henüz yorum yok.

Yorum Ekleyin


üç × 9 =