Hoşgeldiniz!
Hey Leydi!

Hey Leydi!

Dik Gögüs Resimleri Diri Memeler

Merhaba arkadaşlar, dik gögüs resimleri ve diri memeler ile ilgili bu yazıda Dik Gögüs Resimleri Diri Memeler Dik Meme Resimleri hakkında kısa güzel bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...Kadın Genel paylaşım uzmanı heyleydi.com'dan...

en güzel dik gögüs resimleri ile ilgili sitemizdeki sonuçlar aşağıdadır. Geriye yaslanış ve dik göğüsler masaüstü duvar kağıdı (wallpaper).

dik meme resimleri sütyenden taşan memeler dik memeler buyuk gogsler iri uçlu memeler vs..

Dik Gögüs Resimleri Diri Memeler Dik Meme Resimleri

Göğüs Bakımı, Meme Bakımı, Dik Ve Diri Göğse Nasıl Sahip Olunur

Göğüs güzelliğinin kadınlar için ne kadar önemli olduğu herkes tarafından bilinir. Göğüsler her zaman bir güzellik, dişilik sembolü olarak kendine özgü bir uyarıcı etkiye sahip olmuştur. Bundan dolayı da güzelliğin bir parçası olarak göğüslerin bakımı, uzun seneler diriliğinin korunması, özen isteyen bir çabadır.
Güzel göğüsün az çok klasikleşmiş bir tanımı vardır: orta boy veya bir avuç dolduracak büyüklükte, dik ve pürüzsüz. Orta boyda bir göğsün güzelliği hemen hiçbir devirde pek tartışma konusu olmamışsa da kimi devirlerde ortadan az küçük boyda “gonca göğüs” adı verilen göğüsler, bazı dönemlerde de tam tersine oldukça iri, büyük göğüsler- örneğin, bir zamanlar moda olduğu üzere Jane Mansfıeld ya da Sophia Loren’inkiler- gibi beğenilmişler­dir. Buna karşılık pörsümüş, sarkmış göğüsler hiçbir zaman göze hoş gelmemiş­lerdir. Bu sebeple göğüslerin boyundan ziyade dikliği, diriliği güzellik bakımından önem taşır.

Göğüslerin sarkmış olup olmadığını anlamanın çok basit bir yolu vardır: bir göğsün altına kalem yerleştirilir, kalem düşmeden duruyorsa göğüs sarkmış anlamına gelir!
gogus
Göğüsleri dik ve diri tutmanın basit bir çaresi günde yalnızca beş dakikayı göğüs jimnastiğine ayırmaktır.

Göğüs jimnastiği şu hareketlerden oluşur:
1. Ayakta, avuçlar, parmaklar yukarı gelecek şekilde göğüs düzeyinde birleştiri­lir. Derin nefes alınır.

2. Eller aynı pozisyonda olmak üzere kollar ağır ağır başın üstüne kaldırılır. Nefes alma sürdürülür.

3. Nefes verirken kollar tamamen yukarı kaldırılır. Ellerin durumu hep avuçlar birbirine bitişik şekildedir. Bu üçlü hareket on kez tekrarlanır.

4. Yeni bir hareket kollar havada başlar. Eller havada açık olarak tutulur ve derin nefes alınır.

5. Kollar iki yana indirilir, omuz düzeyinde yere koşut olarak uzatılır ve nefes vermeye başlanır.

6. Nefes vermeyi sürdürerek kollar iki yana tamamen indirilir, bu üçlü hareket de on kez tekrarlanır.

gogus2

Yüzme sporu da göğüslerin dikliğini koruyan sporların başında gelir. Kürek çekmek, basketbol, voleybol, hentbol gibi kolları çalıştıran sporlar da göğüsler için iyidir. Ancak bunlar kol ve bacaklarda zamanla sert kasların oluşmasına neden olacağı için sakıncası vardır.
Göğüs derisinin kanla daha iyi beslen­mesi için göğüslere soğuk-sıcak su duşu yapmak da iyi gelir. El duşunun yardımıyla önce sağ, sonra sol göğse dairesel hareketlerle soğuk su tutulur. Ancak bunu yaparken göğüs uçlarının etkilenmemesine dikkat edilir. Sonra aynı şey ılık suyla tekrarlanır ve soğuk suyla göğüs duşu bitirilir. Soğuk suyla başlayıp duşu yine soğuk suyla bitirmek çok önemlidir. Duştan sonra göğüsler havluyla kurulan­malıdır. Eğer el duşu yoksa birisi soğuk, birisi sıcak suyla ıslatılmış iki havlu da aynı işi görür.
Göğüslerin diriliğinde kilonun da rolü vardır. Çok fazla zayıflama göğüslerin sarkmasına neden olur. Ayrıca sık sık şişmanlayıp zayıflama göğüs kaslarının gevşeyip pörsümesine, sarkmasına yol açar.
Göğüsler de nemlendirici bir kremle beslenmelidir. Ama kesinlikle masaj yapıl­mamalıdır, zira göğüsler çok duyarlıdırlar. Besleyici kremi bolca ve yumuşak, dairesel hareketlerle aşağıdan yukarıya doğru sürmek gerekir. Besleyici kremler dışında onları tamamlayıcı bir görev gören tonitler, özel kremler ve sütlerden de yararlanılabilir.
Göğüslerin dikliğini belirleyen etken­lerden biri de vücudun duruşudur. Özellik­le kamburunu çıkartarak dûîmak çirkin bir görünüm yaratmasının yanısıra göğüs­lerin de zamanla sarkmasına neden olur. Üstelik böyle durmak sağlıklı nefes almayı da engeller. Başı dik tutarak omuzları arkaya atmak ve karnı içeri çekmek göğüslerin hem dik durmasını, hem de uzun bir süre dik kalmasını sağlar.
Sutyenlerin de göğüs bakımından önemli bir yeri vardır. Gerçi bir süredir sütyensizlik modası yürürlüktedir, ancak buna zaman zaman uyup, bir alışkanlık haline getirmemek göğüslerin dikliğini korumak bakımından yararlı olur. Zira sutyen, göğüsleri alttan destekleyerek dik tutması nedeniyle göğüs kaslarının zaman­la gevşeyip sarkmasını geciktirmeye yarar.
Sutyenin göğüs bakımı açısından bu yararının yanısıra koruyucu ve göğüs kusurlarını belli ölçülerde gizleyici, düzel­tici bir rolü de vardır. Sutyen seçimi çok önemlidir, zira sıkı bir sutyen göğüsleri fazla sıkacağı için kan dolaşımını zorlaştı­rır bol bir sutyen ise görevini görmez, üstelik elbisenin görünümünü de bozar. Askıları yukarı çekerek göğüsleri dikleştir­mek çabası da ne görünüş ne de sağlık açısından bir işe yaramaz.
Sutyenin boyunda bir yanılgıya düş­memek için yerinde deneyerek almak, agrafları iki hatta üç sıralı ve askıları ayarlanabilir olanları yeğlemek yerinde olur. Böylece sırt lastiği zamanla gevşedi­ğinde ikinci, üçüncü agrafları kulanarak sutyenin ömürü uzatılabileceği gibi askıla­rın ayarlanabilmesi de sutyenin her giysiye uymasının, gevşedikçe sıkıştırılmasını sağ­layacaktır. Askıların fazla sıkı olmaması ve iz bırakmaması, omuzları acıtmaması bakımından önemlidir.
Sutyenlerin değişik modelleri vardır. Öte yandan her giysi ile her model sutyen bağdaşmaz. Bundan ötürü birkaç çeşit model sutyene sahip olmak yerinde bir davranış olur. Tabii aynı şey sutyenlerin rengi için de geçerlidir.
Küçük göğüslü kadınların göğse biçim veren sutyenleri yeğlemeleri, terlettikleri ve sağlık açısından sakıncalı oldukları için doldurulmuş sutyenlerden kaçınmaları gerekir. Büyük göğüsler için ise en uygun sutyenler balenli ya da alttan telli olanlar­dır. Bu sayede göğüslerin ağırlığını azalt­mış olurlar, fakat almadan önce deneyip rahatlığına bakmakta yarar vardır.

Göğüs Bakımı, meme bakımı, dik ve diri göğse nasıl sahip olunur Açıklama

Galatasaray spor kulübü resmi İnternet sitesi. garanti bankası'nın 12-18 arasındaki gençlere yönelik bankacılık programı, g' bank. birçok fıkranın ve yazının bulunduğu, film ve diziler hakkında eleştirilerin yazılabildiği web sayfası. bitkisel-tedavi.com Þifalý bitkiler sözlüðü -g- harfi. Ýçerdiði bitkiler: gelincik, gözlükotu, greyfurt, gül, günlük, güvercinkökü, güveyfeneri, .

Ğ ya da ğ harfi türkiye türkçesi, azerice, kırım tatarcası, kazan tatarcası ve kafkas dilleri'den lazca ve gürcüce dillerinde kullanılır. yerel gazete, farklı gazete, dogru gercek haber, sondakika, son dakika, spor, ekonomi haberleri. sitemizde "g" ile başlayan 78835 kayıt bulundu. görüntülenen sayfa 1, toplam sayfa sayısı 789. aşağıdaki liste g ile başlayan 100 başlıktan oluşturuldu. isminde ğ olan sevgiliye akrostişli şiir yazmak hakkında bilgiler, isminde ğ olan sevgiliye akrostişli şiir yazmak nedir, isminde ğ olan sevgiliye. ekonomi 8.11.2009; “türkiye son çeyrekte büyüyecek nadir g-20 ülkelerinden”dünya 8.11.2009; “kulaktan dolma bilgiler siliniyor”magazin 7.11.2009. tiklayarak www.gt.com.tr adresine erisebilrsiniz .

Dik Gögüs Resimleri Diri Memeler Hakkında Bilgiler

Göğüs: Göğüs insan ve çeşitli diğer hayvanların anatomik bir parçasıdır.
Meme kanseri: Meme kanseri meme hücrelerinde başlayan kanser türüdür. Akciğer kanserinden sonra, dünyada görülme sıklığı en yüksek olan kanser türüdür.
Göğüs kafesi: Göğüs kafesi, insan bedeninin, boyun ile karın arasında yer alan üst bölümüdür.
Göğüs hastalıkları: Göğüs hastalıkları, özellikle akciğerlerin pnömoni, plörezi, tüberküloz, bronşektazi, akciğer kanserleri, plevra hastalıkları, mediasten hastalıkları, kronik obstrüktif akciğer hastalıkları (KOAH), astım gibi solunum sisteminin alt bölümlerinin hastalıkları ile ilgilenen bir daldır.
Pectus Carinatum: Halk arasındaki adıyla Güvercin göğsü veya tıptaki (latince) termoloji adıyla Pectus carinatum doğuştan gelen bir göğüs kafesi şekil bozukluğudur.

Dik Gögüs Resimleri Diri Memeler Etiketleri

dik gögüs resimleri, diri memeler, dik meme resimleri, sütyenden taşan memeler, dik memeler, buyuk gogsler, iri uçlu memeler, meme resimlerim, iri gögsler, dik uçlu memeler

Henüz yorum yok.

Yorum Ekleyin


yedi − = 2