Hoşgeldiniz!
Hey Leydi!

Hey Leydi!

Fantazi Lastik Nasıl Örülür Nako Nakolen Erkek Hırka Modeli

Yine bir Orgu Modelleri konusuyla karşınızdayım. Fantazi Lastik Nasıl Örülür Nako Nakolen Erkek Hırka Modeli 16 Yaş Örgü Erkek Hırkaları Yapılışı ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Orgu Modelleri kategorisinde, fantazi lastik nasıl örülür ve nako nakolen erkek hırka modeli hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Tüm leydilere armağanım olsun :)

fantazi lastik nasıl örülür. Kategori Diğer on Perşembe, 23 Şubat 2012 by admin. Normal tek lastik gibi örülür.Ancak 1.nci sırada düz ilmek şişten çıkarılıp ,bu kez döndürülüp tekrar şişe takılır ve örülür.2.nci sırada ise ters...

16 yaş örgü erkek hırkaları yapılışı nako saç örgülü erkek hırkaları yetişkin erkek hırka modelleri erkekler için kazak modelleri ve yanında tarifi anlatımlı erkek fermuarlı hırka vs..

Fantazi Lastik Nasıl Örülür Nako Nakolen Erkek Hırka Modeli 16 Yaş Örgü Erkek Hırkaları Yapılışı

Erkek Hırka Modelleri…

Şiş No: 4.5

Beden: 42

Yaş Grubu: Yetişkin


Modelin Yapılışı
ARKA :

171 ilmek başlanır, 16 sıra 1+1 fantazi lastik örülür. Lastik üzerinde ilmekler 3 ters 4 düz, 3 ters 6 düz, 3 ters 4 düz, 3 ters 6 düz, 3 ters…. şeklinde dizilirken ortadan 1 ilmek kesilip 170 ilmeğe düşülür. 4 düz ilmeklerde her 4 sıra örüldükten sonra 1 sıra ters örülüp model oluşturulur. Beden boyu 46 cm de kol evi için 4+3+3 ilmek kesilir. Beden boyu 69 cm de arka yaka ortasından 20 ilmek, yanlarından 2 defa 10’ar ilmek, omuzlarda kalan ilmekler de 3 dfa 15 ilmek kesilerek bitirilir.

ÖN :

88 ilmek başlanır, ön kenara 1 düz gelecek şekilde 16 sıra 1+1 fantazi lastik örülüp, ön taraftaki 8 ilmeklik kısımda örgü fantazi lastik devam ederken diğer ilmekler 6 düz 3 ters, 4 düz 3 ters, 6 düz 3 ters…. şeklinde dizilip arka parçadaki model uygulanır. Beden boyu 46 cm de ön yaka tarafından 8 ilmeklik bant kısmın iç tarafından üst üste 2 defa 1 ilmek kesip 2 sıra örülür ve bu şekilde kesimler tekrarlanarak örgüye devam edilir.Beden boyu 46 cm de kol evi için 4+3+3 ilmek kesilir. Beden boyu 70 cm de ön bandın yanında omuzda kalan 45 ilmek 3 defa 15 ilmek olarak kesilip, 8 ilmeklik bandın yanına 1 ilmek artış yapılıp 9 ilmek olan bant 26 sıra örülür ve ilmekler kesilir.

Her 2 yandan gelen bant uzantısı arka yaka etrafına dikilir.

Sol ön bantta 4 sıra örüldükten sonra önden 5 ilmek içerden ilk ilik açılır, 16 sırada bir diğer ilikler açılarak toplam 7 ilik olur.

KOL :

76 ilmek başlanır, 16 sıra 1+1 fantazi lastik örülüp, lastik üstünde modelli örgüye geçerken ara ara 6 ilmrk artış yapılır ve ilmekler 4 düz 3 ters, 4 düz 3 ters, 6 düz 3 ters…. şeklinde dizilerek ön ve arka parçadaki modelli örgü uygulanır. Yanlardan 6 sırada bir artış yaparak 108 ilmeğe ulaşılır.Kol boyu 50 cm de kol üst kesimleri için 4+ 11 defa 3+ 4 ilmek kesip kalan 26 ilmek bir defada kesilerek bitirilir.

Erkek Hırka Modelleri… Açıklama

En yeni örgü örnekleri. bolero örnekleri · tunik modelleri. en yeni dantel örnekleri. yeni dantel örnekleri. el becerileri – hobi. hırka modelleri(erkek ). erkekler için örgü modelleri,örgü kazak modelleri,örgü hırka modelleri,atkı, şapka,. saç örgülü kazaklar, gri kazaklar,örgü fermuarlı erkek modelleri,saç . forumda bulunan konular, forum ismi : erkek kazak ve hırka modelleri. thumbs up. erkek, hirka, kazak, modelleri erkek kazak ve hirka modelleri. 6 ağu 2008. erkek hırka modelleri, Örgü, el İşi, Örneği. Örgü modelleri & Örnekleri bölümde erkek hırka modelleri konusu, erkek hırka modelleri, Örgü, el İşi, .

sayfaya güncelle erkekler İçin hırka modelleri. ben de eşime hırka örmeye başlayacaktım çok iyi oldu bunlar manken de hırka da güzelmiş :d:d. kullanılan İplikler: rekor, kullanılan renkler: 194 (8 yumak), Şiş no: 6.0 beden : 42 ek malzemeler: 70 cm'lik çift taraflı fermuar arka. erkek hırka örneğinin büyük halini görmek için resime tıklayınız. etiketler: erkek hırka modelleri, erkek hırka resimleri, Örgü hırka. 20 oca 2009. etiketler: örgü, knitting, knit, örgü hırka, örgü hırka modeli, erkek hırka modelleri, tunus işi hırka, tunus işi hırka modeli,. 19 tem 2009. erkek hırka modelleri dantel-orgu konusu erkek hırka modelleri mesaj detaylarını inceleyin erkek hırka modelleri. moda katagorisinde ve erkeklere Özel forumunda bulunan erkek hırka modelleri / erkek hırka modelleri / erkek hırkaları konusunu görüntülemektesiniz. .

Fantazi Lastik Nasıl Örülür Nako Nakolen Erkek Hırka Modeli Hakkında Bilgiler

Fantezi: Fantezi, sinema, resim gibi çeşitli sanat dalları ve edebiyatta gerçek olmayan hikâyelerin anlatımıdır.
Bilim kurgu: Bilim kurgu yakın ya da uzak gelecek ile ilgili öykülerin bugün olası olmayan bilim ve teknoloji unsurlarını kullanarak oluşturulmasıdır.
Metrobüs: Metrobüs, metro ile otobüsün birleşimi ile ortaya çıkmış bir toplu taşıma aracıdır. Lastik tekerlekleri ile kendisine ayrılan şeritlerde çalışmaktadır.
Lastik etiketi: Araç lastikleri, kuru zemin yol tutuş, ıslak zemin yol tutuş, viraj alabilme kabiliyeti, su tahliye özelliği, yuvarlanma direnci ve buna bağlı olarak yakıt tüketimi, gürültü seviyesi, konfor ve uzun ömürlülük gibi birçok sınıfta değerlendirilebilir.
Nasıl Delirdim?: Nasıl Delirdim?, Türk şarkıcı Hande Yener'in beşinci stüdyo albümü. 15 Mayıs 2007'de Erol Köse Production etiketiyle piyasaya sürülmüştür.
Nasıl İsyan Etmem: Nasıl İsyan Etmem, yönetmenliğini Temel Gürsu'nun, senaryosunu Arda Uskan'ın yazdığı, 1982 tarihli Türk filmi.
Erkek organ (çiçek): Erkek organ, stamen ya da anter olarak da bilinir, çiçeğin erkek üreme organı.
Erkekler Ağlamaz (film, 1999): Erkekler Ağlamaz 1999 ABD yapımı dramatik filmdir. Özgün adı Boys Don't Cry dır.
Erkek millî futbol takımları listesi: Millî Futbol Takımlar Dünya üzerindeki tüm millî futbol takımları listesi.
Erkek sünneti: Sünnet, erkeklerde penis başını örten ve koruyan üstderinin (prepus) bir kısmının veya tamamının kesilip atılması.
Hırka-i Şerif Camii: Hırka-ı Şerif Camii, İstanbul, Fatih İlçesi'nde Atikali semti sınırları içinde, adını verdiği Hırkaişerif Mahallesi'nde yer alan 1851’de inşa edilmiş camii.
Hırkaişerif, Fatih: Hırka-i Şerif, İstanbul, Fatih İlçesi'nde, adını Hırka-i Şerif Camii'nden alan semt. Kuzeybatıdan Karagümrük, kuzeydoğudan Atikali ve güneydoğudan Akşemseddin mahalleleriyle çevrilidir.
Hırka-ı Şerif: Hırka-i Şerif Muhammed peygambere ait olduğuna inanılan ve Hırka-i Şerif Camiinde bulunan hırka. Muhammed’in miraca çıkarken üzerinde bulunduğu ve vasiyeti üzerine Ali ve Ömer tarafından Veysel Karani’ye verildiği rivayet edilir.
Hırka-i Saâdet: Hırka-i Saâdet veya Bürde-i Saâdet Muhammed peygambere ait olduğuna inanılan ve Topkapı Sarayı Hırka-i Saadet Dairesinde bulunan keçi tüyünden yapılmış geniş kollu hırkadır.
Hırka, Tavas: Hırka, Denizli ilinin Tavas ilçesine bağlı bir köydür.
Modelistlik: Modelistlik, tekstil sektöründe özellikle dokuma ürünü kumaşlardan elde edilecek giysilerin stilist tarafından, önceden belirlenmiş uluslararası standart ölçü tablosuna göre seri üretim amaçlı model kalıbının hazırlanmasına verilen addır.
Modelica: Modelica, kar amacı gütmeyen Modelica Derneği tarafından geliştirilen, nesne yönelimli karmaşık fiziksel modelleme programlama dili ve kütüphaneler bütünüdür.
Organizasyon: Organizasyon, örgüt, teşkilat, kuruluş; ortak bir amaç çerçevesinde kurulmuş, ortak bir çalışma düzenine sahip, kendi verimini yönetebilen toplumsal bir düzen. Organizasyonlar sosyoloji, iktîsat, işletme, siyaset bilimi ve psikoloji gibi birçok sosyal bilim dalının araştırma konusudur.
Örgü Topolojisi: Örgü topolojisi, her bir düğümün diğerinin yerini alabildiği bir ağ topolojisi.
Örgütlü, Suruç: Örgütlü, Şanlıurfa ilinin Suruç ilçesine bağlı bir köydür.
Örgülü, Bozova: Örgülü, Şanlıurfa ili Bozova ilçesine bağlı bir köydür.
Erkek organ (çiçek): Erkek organ, stamen ya da anter olarak da bilinir, çiçeğin erkek üreme organı.
Erkekler Ağlamaz (film, 1999): Erkekler Ağlamaz 1999 ABD yapımı dramatik filmdir. Özgün adı Boys Don't Cry dır.
Erkek millî futbol takımları listesi: Millî Futbol Takımlar Dünya üzerindeki tüm millî futbol takımları listesi.
Erkek sünneti: Sünnet, erkeklerde penis başını örten ve koruyan üstderinin (prepus) bir kısmının veya tamamının kesilip atılması.

Fantazi Lastik Nasıl Örülür Nako Nakolen Erkek Hırka Modeli Etiketleri

fantazi lastik nasıl örülür, nako nakolen erkek hırka modeli, 16 yaş örgü erkek hırkaları yapılışı, nako saç örgülü erkek hırkaları, yetişkin erkek hırka modelleri, erkekler için kazak modelleri ve yanında tarifi, anlatımlı erkek fermuarlı hırka, nako erkek hırka modelleri, tunus işi roba yapılışı, abercrombi kadın hırkaları

Henüz yorum yok.

Yorum Ekleyin


altı × = 42