Hoşgeldiniz!
Hey Leydi!

Hey Leydi!

İş Bankası Yaşamkent Tesisleri Kemerburgaz İş Bankası Tesisleri

Merhaba leydiler... Bu yazıda İş Bankası Yaşamkent Tesisleri Kemerburgaz İş Bankası Tesisleri Yaşamkent Tesisleri hakkında güzel bilgiler paylaşıyorum. iş bankası yaşamkent tesisleri ve kemerburgaz iş bankası tesisleri hakkında leydilerin öğrenmesi gereken çok şey var. Bebek Dünyası yazılarımızın devamı gelecektir. Bizi takip etmeyi unutmayın... :)

İş Bankası Dinlenme Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz. ... İş Bankası Dinlenme Tesisleri adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.69 puan almıştır.

yaşamkent tesisleri yaşamkent nerede yasamkent eyup türkiye iş bankası yaşamkent tesisleri isbankasi yasamkent tesisleri vs..

İş Bankası Yaşamkent Tesisleri Kemerburgaz İş Bankası Tesisleri Yaşamkent Tesisleri

Yaşamkent Toplantı Merkezi Alanında Rakipsiz!

Şirket içi eğitim ve toplantıların gözde mekanı Yaşamkent Toplantı Merkezi, 2000 yılından bu yana Kemerburgaz’daki lüks tesislerinde pek çok firmayı ağırlıyor.

Yaşamkent Toplantı Merkezi, 162 oda ve 286 yatak kapasitesiyle ev sahipliği yaptığı toplantı ve eğitimlere konaklama hizmeti de veriyor. Toplantı Merkezi’ne eğitim amacıyla gelen tüm misafirler, büyük şehrin keşmekeşinden izole olmuş ama ulaşımı kolay bu sakin ve huzurlu mekanda bir yandan eğitim alıp bir yandan da; yarı olimpik havuzu, tenis kortu ve bilardo salonu gibi aktivite merkezlerinde stres atabiliyorlar. Ayrıca bilgisayar odalarından faydalanabiliyorlar.

Bir İş Bankası iştiraki olan Yaşamkent Toplantı Merkezi’nin 17 toplantı salonunda gerçekleşen toplantı ve eğitimlere, başta eğitim sektörü, ilaç sektörü ve banka sektörü olmak üzere farklı sektörlerden pek çok firma katılıyor.

Mutfağını İSO Belgeli Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.’nın işlettiği, kaliteli hizmeti, konaklama ve sosyal aktivite imkanıyla ayrıca helikopter pistiyle Yaşamkent Toplantı Merkezi, alanında rakibi olmayan bir isim.

Adres: Pirinçci Köy Caddesi Kemerburgaz 34990 Eyüp /İstanbul

Tel: 0212 360 04 01 – 360 04 01

www.yasamkent.com.tr

İş Bankası Yaşamkent Tesisleri Kemerburgaz İş Bankası Tesisleri Etiketleri

iş bankası yaşamkent tesisleri, kemerburgaz iş bankası tesisleri, yaşamkent tesisleri, yaşamkent nerede, yasamkent eyup, türkiye iş bankası yaşamkent tesisleri, isbankasi yasamkent tesisleri, iş bankası yaşamkent tesisleri adres, iş bankası kemerburgaz tesisleri, kemerburgaz yaşamkent tesisleri

Henüz yorum yok.

Yorum Ekleyin


× 2 = onaltı