Hoşgeldiniz!
Hey Leydi!

Hey Leydi!

Kirpi İpten Köpek Yapımı

Merhaba leydiler... Bu yazıda Kirpi İpten Köpek Yapımı hakkında güzel bilgiler paylaşıyorum. kirpi ipten köpek yapımı ve hakkında leydilerin öğrenmesi gereken çok şey var. Orgu Modelleri yazılarımızın devamı gelecektir. Bizi takip etmeyi unutmayın... :)

Sakallı İpten Tül ... Sakallı İpten Nazar Boncuklu Paspas Yapımı... Sakallı İpten Şal Yapılışı Nasıldır?...

vs..

Kirpi İpten Köpek Yapımı

Kırmızı Atkı Modeli

Kırmızı atkı modeli ve atkı örülüşü 6 nolu tığ şile örülmüştür. 30 zincir çekilerek örgüye başlanır. 2. sırada her zincir içinden 1 ilmek cıkartılıp şişe takılır. Sıra boyunca ilmekler şişin üzerinde takılı kalır. Dönüş sırasında terse doğru her ilmek bir zincir çekilerek sabitlenir.4ncü sıraya

 gelindiğinde tekrar her zincir içinden bir ilmek çıkarılıp şişe takılır.Dönüş sırasında tekrar her ilmek bir zincire sabitlenir. Yeni ilmek üzerine zincir çekilir. Örgü boyunca işleme devam edilir. Atkı boyu 2 metre olunca ilmekler kesilerek örgü kapatılır. Her 2 ucuna püskül takılır. Örgü bittikten sonra başka bir renk iplikle ilmek aralarından gecilerek baklava motifi uygulanır.

Kırmızı Atkı Modeli Açıklama

6 nolu tığ şile örülmüştür. 30 zincir çekilerek örgüye başlanır. 2. sırada her zincir içinden 1 ilmek cıkartılıp şişe takılır. sıra boyunca ilmekler şişin. Çiftli atkı. Çiçekli şapka. tığ işi bayan şapkası. Çiçekli şaç bandı. kırmızı atkı-Şal Örneği. yazlık Şapka. patİk modellerİ. tunus işi patik. 1 nis 2009. anlatımlı Şık kırmızı atkı modeli, atkı Örme, 2009 atkı modeli. 4 numara şiş ile yapıyoruz.37 ilmek ile başlıyoruz. bir sıra haraşo örünüz.2. 19 eki 2009. anlatımlı Şık kırmızı atkı modeli, atkı Örme dantel-orgu konusu anlatımlı Şık kırmızı atkı modeli, atkı Örme mesaj detaylarını inceleyin .

17 mar 2009. anlatımlı kırmızı atkı modeli ile ilgili yazımız anlatımlı kırmızı atkı modeli okuyorsunuz anlatımlı kırmızı atkı modeli. anlatımlı Şık kırmızı atkı modeli, atkı Örme, 2009 atkı modeli 4 numara şiş ile yapıyoruz.37 ilmek ile başlıyoruz. bir sıra haraşo. 6 nolu tığ şile örülmüştür. 30 zincir çekilerek örgüye başlanır. 2. sırada her zincir içinden 1 ilmek cıkartılıp şişe takılır. kırmızı atkı modeli ve atkı örülüşü 6 nolu tığ şile örülmüştür. 30 zincir çekilerek örgüye başlanır. 2. sırada her zincir içinden 1 ilmek cıkartılıp şişe . İşlemeli kırmızı atkı modeli açıklamalı anlatımlı resmi orjinal boyutunda görmek için buraya tıklayınız 6 nolu tığ şile örülmüştür 30 zincir çekilerek. İşlemeli kırmızı atkı modeli açıklamalı anlatımlı 6 nolu tığ şile örülmüştür. 30 zincir çekilerek örgüye başlanır.

Kirpi İpten Köpek Yapımı Hakkında Bilgiler

Kirpi Sonic: Kirpi Sonic (Sonic the Hedgehog) ilk olarak 1991 yılında SEGA'nın oyun konsolunda ortaya çıkan, mavi renkli, hızlı, kırmızı ayakkabılı ve sürekli Dr.
Kirpigiller: Kirpigiller (Erinaceidae), böcekçiller (Insectivora) takımına bağlı familya. Tehlike sırasında çoğu, tostoparlak olur ve dikenlerini dışta bırakarak kendini korur.
Kirpi (film): Kirpi, 2009 yılında, Erdal Murat Aktaş ve Atay Sözer tarafından kaleme alınmış ve Erdal Murat Aktaş tarafından yönetilmiş bir güldürü filmidir.
Kirpi Shadow: Kirpi Shadow, Sonic'e çok benzeyen siyah ve güçlü bir kirpidir. Oyunlarda bildiğimiz ve gördüğümüz Shadow, Profesör Gerald Robotnik'in yaptığı tek ve gerçek androiddir.
Köpekgiller: Köpekgiller (Canidae), etçiller (Carnivora) takımına ait bir familya.
Köpekbalığı: Köpek balığı (Selachimorpha), kıkırdaklı balıklar (Chondrichthyes) sınıfının Elasmobranchii alt sınıfını oluşturan iki üst takımdan biri olan Selachimorpha (diğeri, Batoidea) içinde sınıflanan canlı türlerinin ortak adıdır.
Köpeksi maymunlar: Köpeksi maymunlar veya Uzun kuyruklu maymungiller (Cercopithecidae) Eski Dünya maymunları grubundan bir maymun familyasıdır.
Köpek ırkları: Köpek ırkı, köpek (Canis lupus familiaris) türünün ırkları.

Kirpi İpten Köpek Yapımı Etiketleri

kirpi ipten köpek yapımı

Henüz yorum yok.

Yorum Ekleyin


7 × üç =