Hoşgeldiniz!
Hey Leydi!

Hey Leydi!

Oyun Halısı Yapımı Oyun Minderi Yapımı

Yine bir Bebek Dünyası konusuyla karşınızdayım. Oyun Halısı Yapımı Oyun Minderi Yapımı Kreş Halıları ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Bebek Dünyası kategorisinde, oyun halısı yapımı ve oyun minderi yapımı hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Tüm leydilere armağanım olsun :)

Ağu 29 2013. Keçeden Trafik Halısı Yapımı. Kategoriler: 3-4 yaş aktiviteri, ev yapımı oyun malzemeleri, oyuncak, tüm yazılar.29 Ağustos 2013

kreş halıları bebek oyun halısı yapımı el yapımı oyun halısı kreş halısı araba yollu halı vs..

Oyun Halısı Yapımı Oyun Minderi Yapımı Kreş Halıları

Oyun Halıları

Bebeklerde yerde oynamayı çok severler değil mi? O halde onun için bir oyun halısı almaya ne dersiniz? Yurt dışında da uzun yıllardır kullanılan oyun halıları birçok çeşidiyle artık ülkemizde de satılıyor. Onun rahatça oyun oynarken aynı zamanda el ve motor gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız oyun halıları tam size göre…

 

Çok Fonksiyonlu Oyun Halısı (3 in 1 Bear Playgym)3 in 1 Bear Playgym , diğer tüm K’S Kids ürünleri gibi bebek güvenliği en üst seviyede düşünülerek üretilmiştir. Uluslararası akredite test laboratuarlarında biçok testten geçirilen oyun halısı , Avrupa Birliği standartları (CE) ve Amerika standartlarına (ASTM) uygun olarak üretilmiş olup , üretiminde kullanılan tekstil boyaları ve diğer kimyasallar , bebeğiniz için hiçbir zararlı madde içermemektedir.

3 in 1 Bear Playgym’i evinizde doğumdan itibaren oyun halısı olarak kullanmaktadır.
Bunun yanı sıra 5.aydan sonra , bebeğini pusetinde ve araç koltuğunda tutmakta zorlanan ebeveynler, bebeğin üzerinde oturmaktan ve uzanmak hoşlanacağı yumuşak ve rengarenk bir minder olarak da kullanılabilmektedir.
Ayı şeklindeki sevimli oyun halısında , ayının herbir ayağında bebeğinizin ayaklarını sokabileceği cepler aracılığıyla , bebeğinizin pusetinde ve araç koltuğundaki gezilerini sıcak ve sevimli bir hale getirecektir.Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

 

 

Deluxe Oyun Halısı (Deluxe Fold’n Go Playmat)Deluxe Fold’n Go Playmat’ı evinizde , ziyaretlerinizde ve seyahatlerinizde doğumdan hemen sonra oyun halısı olarak , bunun yanı sıra uygun ölçüdeki bebek sepetlerinde yumuşak ve canlı renklerdeki bir minder olarak kullanabilirsiniz.

Deluxe Fold’n Go Playmat’ın beraberinde verilen , alt tarafında kırılmaz ayna bulunan , çıngırak sesi çıkartan sevimli uğur böceği , bebeğinizin kendisi ile tanışmasına ve kendisi kendisini keşfetmesine olanak sağlayacaktır.

3 farklı renkte , salladığında ve parmakla sıkıldığında 3 farklı ses efekti çıkartan minik kurbağalar , bebeğinizin sebep – sonuç ilişkisi kurmasına yardımcı olacaktır.
Oyun halısı üzerindeki hışırtılı parlak bölümler , bebeğinizin duyma ve dokunma duyularını geliştirecek , sahip olduğu canlı renkler görme duyularının gelişime katkı sağlayacaktır. İçinde balıkların yüzdüğü , su doldurularak minik bir akvaryuma dönüşen pvc torbası , bebeğinizin deniz hayvanları ile ilk olarak tanışmasını sağlayacaktır.

Bunun yanı sıra Deluxe Fold’n Go Playmat beraberindeki tüm oyuncakları ile birlikte , askılı kolayca taşınabilir bir çanta haline dönüşmektedir.
Deluxe Fold’n Go Playmat bütün bu özellikleri ile , bebeğinize hem evinizde hem de evinizin dışında , temiz ve güvenli bir şekilde oynayacağı ve rahatca uyuyabileceği bir ortam sağlamış olur.Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

 

 

Ks Kids Discover Circle (Çift Taraflı Keşif Oyun Halısı)15′den fazla farklı aktiviteye sahip çift taraflı kullanılabilen oyun halısı dünyaca ünlü bebek dergilerince bebeğinizin gelişimine sağladığı katkı nedeniyle 2 ödüle sahiptir. Oyun halısının bir tarafında kırılmaz ayna , şekiller , sayılar bulunur. Diğer tarafında ise tema kreş şarkılarındaki kahramanlardır. Her iki tarafının ortasına basıldığında ses efekti çıkarmaktadır. % 100 pamuktan imal edilmiş olan oyun halısının ,üzerindeki materyallerin hepsi bebeğinizin dokunma duyusunu geliştirmeye katkı sağlamak amacıyla farklı dokularda üretilmiştir.Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

 

 

Belbebe Oyun ParkımÜzerine takılı ve asılı olan nesneler çıkarılabilirdir. Temizlemek çok kolaydır. Anti- alerjik kumaşlardan üretilmiştir. Değişik kumaşlar ve sesler bebeğinizin gelişimine yardım edecek; boşluğun ve mesafelerin farkında olmasını sağlayacaktır.


Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

 

 

Tomy Pooh’un Oyun Bahçesi 0+Pooh’nun Oyun Bahçesi, yeni doğan bebeklerin sırt üstü yatarak oynayabileceği, biraz daha büyüklerin de farklı dokuları, değişik sesleri ve üzerindeki aktiviteleri sayesinde içinde uzun süre iyi vakit geçirebilecekleri süper bir oyun merkezi! Yumuşacık ve güvenli yapısı sayesinde bebeğiniz oyun oynarken içiniz rahat olacak…


Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

 

Oyun Halısı Yapımı Oyun Minderi Yapımı Hakkında Bilgiler

Krešimir Lončar: Krešimir Lončar (d. 12 Şubat 1983, Split, Hırvatistan) BC Khimki ve Hırvatistan Millî Basketbol Takımı'nda oynayan Hırvat profesyonel Basketbol oyuncusudur.
Krešimir Ćosić Kupası: Krešimir Ćosić Kupası, Hırvatistan'ın ulusal basketbol kupasıdır. Kupa 1992'den beri düzenlenmektedir.
Friedrich Kreß von Kressenstein: Friedrich Kreß von Kressenstein (tam ad: Friedrich Siegmund Georg Freiherr Kreß von Kressenstein, d. 24 Nisan 1870 - ö.
Kreş (müzik grubu): Kreş, 2000 yılında Popcorn adıyla kurulmuş, 2006 yılında Kreş ismini almış Türk rock grubu.

Oyun Halısı Yapımı Oyun Minderi Yapımı Etiketleri

oyun halısı yapımı, oyun minderi yapımı, kreş halıları, bebek oyun halısı yapımı, el yapımı oyun halısı, kreş halısı, araba yollu halı, tiny love oyun halıları evleri, ayıcıklı oyun minderi 0 18 ay, ivi halı

Henüz yorum yok.

Yorum Ekleyin


dokuz − = 7