Hoşgeldiniz!
Hey Leydi!

Hey Leydi!

Rüyada Denizin Donması Rüyada Su Birikintisi Görmek

Merhaba arkadaşlar, rüyada denizin donması ve rüyada su birikintisi görmek ile ilgili bu yazıda Rüyada Denizin Donması Rüyada Su Birikintisi Görmek Rüyada Donmak hakkında kısa güzel bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...Rüya Tabirleri paylaşım uzmanı heyleydi.com'dan...

Gelen Aramalar: ruyada eski kuran gormek,rüyada donmuş su görmek,rüyada donmuş deniz görmek,rüyada denize dalıp çıkmak,ruya tabirleri deniz icine...

rüyada donmak vs..

Rüyada Denizin Donması Rüyada Su Birikintisi Görmek Rüyada Donmak

Rüyada Donmak Görmek – Donmak Tabiri

Rüyada Donmak Görmek, Bir kap içine koyduğu suyun donduğunu görmek mala, Akarsuların, su birikintilerinin ve her çeşit su kütlesinin donması dargınlık ve kırgınlıkların unutulmasına yahut iş ve ticaretteki durgunluğa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Buz, Buzdağı, Soğuk, Üşümek..)
Rüyada soguktan dondugunuzu görmek, çok yakin bir akrabanizin agir bir hastalik geçirecegine, sizi donmak-tan kurtardiklarini görmek ise, bir ölüm tehlikesi atlatacaginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada soguktan dondugunu görmek, bir hastaliga yakalanacagina yakin bir dostunu kaybedecegine isarettir. Rüyada tarladaki mahsuller dondugunu görmek ise o yil için hasadin bereketli olacagina isarettir.

Rüyada Denizin Donması Rüyada Su Birikintisi Görmek Hakkında Bilgiler

Denizin Dişleri: Denizin Dişleri (Özgün adı: Jaws), 1975 ABD yapımı gerilim filmidir. Özgün adı Jaws (Çene, ağız) olan ve Peter Benchley'in çok satan romanından uyarlanan filmi Steven Spielberg yönetmiş, başıca rollerinde Roy Scheider, Richard Dreyfuss ve Robert Shaw oynamışlardır.
Denizin Altında 20.000 Fersah (film, 1954): Denizin Altında 20.000 Fersah, 1954 ABD yapımı bilimkurgu macera filmidir. Özgün adı 20,000 Leagues Under the Sea olan film 1955-1956 sinema sezonunda Türkiye'de başlıktaki isimle gösterilmiştir.
Deniz inekleri: Deniz inekleri () sadece suda yaşayabilen ve günümüzde 4 türü kalmış olan, otobur bir memeli takımı. Bu takım Afrotheria üst takımına aitdir; bugün yaşayan hayvanların arasında en yakın akrabaları fillerdir.
Deniz Ezgisi: Deniz Ezgisi (veya Meryem Ezgisi, Az Yaşir Moşe, ) Eski Ahit'in Çıkış kitabında yer alan bir şiirdir. 20 ve 21. baplarda geçen daha kısa olan ilahi ise Miryam ve diğer kadınlar tarafından söylendi.

Rüyada Denizin Donması Rüyada Su Birikintisi Görmek Etiketleri

rüyada denizin donması, rüyada su birikintisi görmek, rüyada donmak

Henüz yorum yok.

Yorum Ekleyin


dört + 2 =