Hoşgeldiniz!
Hey Leydi!

Hey Leydi!

Rüyada Göğsünden Kan Gelmesi Rüyada Memeden Kan Gelmesi

Merhaba leydiler... Bu yazıda Rüyada Göğsünden Kan Gelmesi Rüyada Memeden Kan Gelmesi Rüyada Göğüsten Süt Gelmesi hakkında güzel bilgiler paylaşıyorum. rüyada göğsünden kan gelmesi ve rüyada memeden kan gelmesi hakkında leydilerin öğrenmesi gereken çok şey var. Rüya Tabirleri yazılarımızın devamı gelecektir. Bizi takip etmeyi unutmayın... :)

Göğüslerden süt gelmesi Prolaktin hormonu nedir? Prolaktinin dilimizdeki karşılığı “süt hormonu”dur. Yapı olarak “şeker ve protein moleküllerinden oluşur.

rüyada göğüsten süt gelmesi rüyada gögsün açilmasi rüyada göğsü açık kadın görmek rüyada memeye dokunmak rüyada göğüsten kan gelmesi vs..

Rüyada Göğsünden Kan Gelmesi Rüyada Memeden Kan Gelmesi Rüyada Göğüsten Süt Gelmesi

Rüyada Göğüs Görmek – Göğüs Tabiri

Rüyada Göğüs Görmek, Rüyada gögüs görmek seriat, dindarlik ve dü-rüstlükle tabir olunur. Rüyasinda gögsünün genis oldugunu görenin dini ve inanisi kuvvetli olur. Gögsünün dar ve küçük oldugunu görenin bu duygusu noksan sayilir. Bir kimsenin gögsü üzerine eliyle vurdugunu görmek, bir kimse vasitasi ile dinine etki yapilarak inancinin eksilecegine, gögsünün sicak oldugunu görmek, milletinden menfaat görecegine delalet eder. Ibn-i Kesire göre; gögüs iman tahtasidir. Günah ve sevap hep oradan çikar. Bunun için rüyada gögüste görülen iyi veya kötü her sey buna göre kiyaslanarak tabir edilir. Küfür de, isyan da, sevgi ve inanç da hep bu ölçüde kiymetlendirilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada gögsünü genis ve güzel görmek, inaçsizin Müslüman olmasina, asi kimsenin tevbe etmesine, bazen bu rüya, güç ve zor seyleri kolaylasürmaya isaret eder. Rüyada gögsünün tas oldugunu gören kimsenin kalbi katilasir. Gögüs genisligi, zulme de isaret eder. Gögüs, üzüntü, keder ve ferahlik evidir. Bundan dolayi bir kimse gögsünün genis oldugunu görse, sevince erer. Gögsünün dar oldugunu gören kimseye, i üzüntü, keder ve sikinti erisir. Bazi tabirciler gögsün genisligi, Islama, darligida, isyana isaret eder, dediler. Rüyada gögsünde agri ve aci bulundugunu gören kimse, bir günah isler ve bu günahtan dolayi da azap olunur. Bazi tabirciler, o kimse malini israf ederek Allah (C.C.)in nzasi olmayan yerlere sarfeder ve bundan dolayi da azaba ugrar dediler. Rüyada gögsünde gizli bir sey tasidigini ve onu ifsa edemedigim gören kim se, bekarsa evlenir veya o kimse birisine asik olur. Bir kimse rüyada sevgilisinin gögsünde oldugunu görse, o kimsenin gögsünden sikayet ettigine isaret eder. Eger o kimse hasta ise sikayette bulundugu hastaligindan kurtalmasina isaret eder. Bazen de gögsün güzelligi, baskasini kendisine tercih etmeye isarettir. Rüyada gögsü üzerine bükülmek, nifaka isaret eder. Bazen de gögüs ilim yahut mal veya hidayet ya da sapikliktan kisinin sinesinde sakladigi seye isaret eder. Gögüs, misafire veya zevceye yahut büyük bir rütbeye isaret eder. Rüyada görülen gögüs darligi, sapikliktir. Bazi tabirciler, insanin gögsünün genisligi cömertlige, darligi da, cimrilige isaret eder, dediler.

Rüyada Göğsünden Kan Gelmesi Rüyada Memeden Kan Gelmesi Etiketleri

rüyada göğsünden kan gelmesi, rüyada memeden kan gelmesi, rüyada göğüsten süt gelmesi, rüyada gögsün açilmasi, rüyada göğsü açık kadın görmek, rüyada memeye dokunmak, rüyada göğüsten kan gelmesi, rüyada tek meme görmek, rüyada gögsünden kan geldigini görmek, rüyada göğsünden süt akmak

Henüz yorum yok.

Yorum Ekleyin


9 + dokuz =