Hoşgeldiniz!
Hey Leydi!

Hey Leydi!

Rüyada Hırsız Yakalamak Rüyada Suçsuz Yere Hapse Girmek

Yine bir Rüya Tabirleri konusuyla karşınızdayım. Rüyada Hırsız Yakalamak Rüyada Suçsuz Yere Hapse Girmek Rüyada Eve Hirsiz Girmesi ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Rüya Tabirleri kategorisinde, rüyada hırsız yakalamak ve rüyada suçsuz yere hapse girmek hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Tüm leydilere armağanım olsun :)

Rüyada Yakalamak çeşitli şekillerde tabir olunur ... Rüyada hırsız yakaladığınızı görmeniz; hırsız kovalıyor ve yakalıyorsanız, hasımlarınıza galip...

rüyada eve hirsiz girmesi rüyada hırsızın eve girmesi rüyada hırsız kovalamak rüyada kurt kovalaması rüyada işyerinin soyulması vs..

Rüyada Hırsız Yakalamak Rüyada Suçsuz Yere Hapse Girmek Rüyada Eve Hirsiz Girmesi

Rüyada Hırsız Görmek – Hırsız Tabiri

Rüyada Hırsız Görmek, Bazı düşmanlarınız var. Eviniz soyulursa, bazı problemler yaşadıktan sonra amacınıza ulaşacaksınız. Bir hırsız olduğunuzu görürseniz, işleriniz alt üst olacak. Eğer hırsızı kovalıyor ve sonunda onu yakalıyorsanız, düşmanlarınıza karşı galip geleceksiniz.
Bazı hasımlarınız var demektir. Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, bazı sıkıntılar yaşadıktan sonra amaçlarınıza ulaşacaksınız anlamındadır. Kendinizin hırsız olduğunu gördüyseniz, işleriniz ters gidecek. Hırsız kovalıyor ve yakalıyorsanız, hasımlarınıza galip geleceksiniz demektir.
Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız. Eğer hırsız yakalıyorsanız düşmanlarınıza galip geleceksiniz.
Kendini hırsız olarak gören kimse, başkalarından bir kısmet alır. Başkasını hırsız olarak gören kimse ise zarara uğrar.
Rüyada evinize bir hirsiz girdigini ve sizin de onunla dövüstügünüzü görmek, manevi bir aci çekeceginize, kendinizi hirsizlik için bir eve girdiginizi veya bir yerden bir sey çaldiginizi delalet aile efradindan birinin basina gelecek bir felaket ve-ya musibetten ötürü sizin aci çekeceginize delalet eder. Rüyasinda evine bir hirsiz girdigini ve esyasinin bir kismini çalip götürdügünü görenin evinde bir kisi vefat eder. Bir eve hirsiz girdigini, fakat bir sey çalip götürmedigini görmek, orada ölüm derecesinde birinin hasta olup sonra iyilesecegine delalet eder. Hirsizlarin ona saldirarak bir çok esyasini aldiklarini gören, sevdigi bir insana bir felaket geldigini isiterek üzülür. Evine gelen hirsizlarin bir sey götüremeden evden kaçtiklarini görmek, basina gele-cek bir felaketin önlenecegine isarettir. Cafer-i Sadika göre ; rüyada hirsiz görmek dört seye yorulur : Hastalik, hapis, sefalet, yalancilik. Rüyasinda bir esyasinin çalindigini görmek ve kimin çaldigini bilmemek, yaptigi bir isten do-layi büyüklerinden söz isitecegine, hirsizin bir esyayi çalip götürdügünü görmek, haram bir mal sahibi olduguna, hirsizla birlikte bir yerden bir mal çaldiklarini görmek, isinden atilacagina, hirsizi bir sey çalarken yakalayip karakola götürdügünü görmek, yaptigi bir isten dolayi pisman olduguna delalet eder. Bir hirsizin evine girerek en kiymetli bir esyasini çaldigini görmek çocuklarindan biri-nin hasta olacagina delalet eder. Çocuklarindan birisinin hirsiz olarak karakola çagirildigini veya tutuklanarak hapishaneye götürüldügünü görmek, bir hastasi varsa, ölecegine, veya bir yerden büyük bir zarara ugrayacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hirsiz görmek, hastalik ve derttir. Hirsizin bir sey çaldigini görse, katil bir insani görmeye isaret eder. Hirsiz, Azrail (A.S.), misafir veya nikah yapmak isteyen bir kimsenin gelecegi seklinde yorumlanir. Evinde hasta bulunan bir kimse bir hirsizin kendi evine girdigini ve bir sey al” digini görse, o hastanin ölecegine isaret eder. Bir kimse hirsizin bir eve girdigini ve oradan bir sey almadigini görse, o evde bulunan hastanin hastaligindan kurtulmasina isaret eder. Rüyada bir hirsizi öldürdügünü gören kimse hastaliktan kurtulur. içinde bekar bir kiz bulunan bir eve hirsiz girse, o kiz için bir dünür çikacagina isaret eder. Hirsiz, hilekar bir kimse ile tabir edilir. Hirsiz, zina yapan bir kimse ile tabir edilir. Hirsiz, tavuk ve güvercin avlayan bir kimse olarak yorumlanir. Hirsiz giybet eden, kötüleyen ve kendisinde bulunmayan seyi isteyen bir kimsedir. Bazen de hirsiz, yirtici ve yabani hayvan, yilan, seytan ve nefis olarakta tabir edilir. Tahsil yapan bir insan kendisinin hirsiz oldugunu görse, iyi bir ilim ögrenir. Bazen de hirsiz zina etmeye, sunun bunun agzindan söz çalmaya isaret eder.
Birtakım düşmanlarınız var. Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, bazı sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız. Kendinizin hırsız olduğunu gördüyseniz, işleriniz altüst olacak. Hırsız kovalıyor ve yakalıyorsanız, düşmanlarınıza galip geleceksiniz.
Birtakım düşmanlarınız var. Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, bazı sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız. Kendinizin hırsız olduğunu gördüyseniz, işleriniz altüst olacak.

Rüyada Hırsız Yakalamak Rüyada Suçsuz Yere Hapse Girmek Hakkında Bilgiler

Hırsız Polis: Hırsız Polis, başrollerini Uğur Yücel, Özlem Düvencioğlu ve Timuçin Esen'in oynadığı Kanal D'de yayımlanmış dizidir.
Hırsız Var!: Hırsız Var!, Oğuzhan Tercan'ın yönetmenliğini yaptığı ve 2005 yılında gösterime giren Türk filmidir. Türkiye'de gösterime girdikten 10 gün sonra ise tüm Avrupa ülkelerinde 3 dilde gösterime girmiştir.
Hırsızlık: Hırsızlık, yazılı kanunlar ya da toplumsal meşruiyet düzeyinde mülkiyeti kendine ait olmayan bir taşınır malı, izinsizce alıkoyma, kullanma, nesneden menfaat temin etme işidir.Tüm dinler tarafından da yasaklanmış bir olaydır.
Hırsız Kız (film, 1964): Hırsız Kız, 1964 ABD yapımı gerilim filmidir. Özgün adı Marnie olan film Ocak 1966'da Türkiye'de sinemalarda gösterilmiştir.
Suçsuz Firari: Suçsuz Firari, şu anlamlara gelebilir
Suçsuz Firari (film, 1966): Suçsuz Firari, senaryosunu Safa Önal'ın yazdığı, Türker İnanoğlu'nun yapım ve yönetmenliğini üstlendiği 1966 yapımı Türk filmidir.

Rüyada Hırsız Yakalamak Rüyada Suçsuz Yere Hapse Girmek Etiketleri

rüyada hırsız yakalamak, rüyada suçsuz yere hapse girmek, rüyada eve hirsiz girmesi, rüyada hırsızın eve girmesi, rüyada hırsız kovalamak, rüyada kurt kovalaması, rüyada işyerinin soyulması, rüyada evin soyulduğunu görmek, ruyada ısyerıne hırsız gırmesı, rüyada hırsız girmek

Henüz yorum yok.

Yorum Ekleyin


4 + = onbir