Hoşgeldiniz!
Hey Leydi!

Hey Leydi!

Rüyada Yumurta Görmek Rüyada İnsanın Yumurtlaması

Yine bir Rüya Tabirleri konusuyla karşınızdayım. Rüyada Yumurta Görmek Rüyada İnsanın Yumurtlaması Rüyanda Peynir Süpürmek ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Rüya Tabirleri kategorisinde, rüyada yumurta görmek ve rüyada insanın yumurtlaması hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Tüm leydilere armağanım olsun :)

Rüyada görülen ördek yumurtası yoksulluğa, serçe yumurtası hayır ve hasenat yapmaya tabir edilir. Yumurtanın akını görmek, gümüş takıya, sarısını...

rüyanda peynir süpürmek rüyada yumurtlayan beyaz bir tavuk görmek taze soğanlı yumurta, rüyada görmek rüyada erkeğin yumurta yumurtlamak vs..

Rüyada Yumurta Görmek Rüyada İnsanın Yumurtlaması Rüyanda Peynir Süpürmek

Rüyada Yumurta Görmek – Yumurta Tabiri

Rüyada Yumurta Görmek, Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder.
Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder.
Yumurtayla dolu bir yuva, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Yumurta yediğinizi gördüyseniz, aile içi gerginlikler oluşacağına işarettir.
Kısmettir. Evli bir kadın görürse çocuğu olacak demektir.
Rüyada yumurta pisirmek ve yemek, basladiginiz isin olgunlasarak size kar getirecek bir duruma girdigine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Tavugun yumurtladigini gören kimsenin bir çocugu olur. Taze pismis yumurta, kolaylikla elde edilen riziktir. Çig yumurta yedigini gören, haram mal yer, yahut zina eder, ya da hüzünve kedere düser.Yumurtanin kabugunu yedigini gören kimse örtülü birseyin üstünü açar.Binde yumurta oldugunu görenin hanimi ölü gibi olur.Kucagina beyaz bir tavugu aldigini ve bu tavuktan piliçler çiktigini görenkimsenin yapilmasi zor ve imkansiz bir isi meydana çikar ve mümin birçocugu olur. Bazen de gördügü piliç sayisinca erkek çocugu olur.Kucagina beyaz bir horozu alip horozdan piliçler çiktigini görse, o yerde birögretmen tarafindan çocuklara ögretilecek ilim ve sanata isarettir.Yumurtasinin çok oldugunu gören kimsenin, zayi olmasindan korkulan malve esyasina isarettir.Papaganin yumurtasi, takva sahibi bir hizmetçiye isarettir.Elinde taze pismis yumurta görse, muvaffak olmasi için dalma çalistigi zorbir isin meydana çikmasiyla mala nail olur.Tumanin yumurtasi, fakir ve miskin evlata isarettir.Kendisine bir yumurta verildigini gören kimsenin serefli ve aziz bir çocuguolur. Yumurtanin kirildigini görse çocugu vefat eder.Çok yumurta bekar için evlenmeye, evliler için erkek çocuga isarettir,Pismis yumurtayi soydugunu gören kimse mala erisir. Bundan dolayiyumurtanin beyazi gümüs, sarisi altindir.Yumurta evlat, kan ve hizmetçiye de isarettir.Yumuta bazen, kabirlere, güzel kadinin dislerine, hisim, akraba ve dostlarinbir araya toplanmalarina ve para biriktirmeye isarettir.
Zenginlik ve mutluluk demektir. Çok çocuklu ve mutlu bir evlilik. Yumurta yemek aile içinde yaşanacak bir gerginliğin işaretidir.

Rüyada Yumurta Görmek Rüyada İnsanın Yumurtlaması Hakkında Bilgiler

Yumurtalık (bitki): Yumurtalık, Ovaryum olarak da bilinir, dişi organda stilusun alt tarafında bulunan ve bir veya daha çok sayıda tohum taslağı taşıyan şişkin parça.
Yumurtalık, Adana: Yumurtalık, Adana ilinin bir ilçesidir. Eski adı Ayas olup, Türkçeleştirmek adına ismi Yumurtalık'a çevrilmiştir.
Yumurtalık: Yumurtalık, dölyatağının iki tarafında, geniş bağlar içinde bulunan simetrik iki bezin her biri. Yumurtalık, dişi üreme hücrelerini yani yumurtaları bulunduran bir dişi üreme organıdır.
Yumurta (film): Yumurta, Semih Kaplanoğlu'nun 2007 yılında çektiği film. Bal ve Süt ile birleşen üçlemenin ilk filmi. Film Avrupa Film Festivali'nde 12 dalda aday gösterildi.
İnsanın evrimi: İnsan evrimi, modern insanın (Homo sapiens) evrimsel kökenini ve ne tür evrimsel süreçlerle ortaya çıktığını incelediği gibi insanın en eski atalarını ve atasal kökenlerini de konu edinir.
İnsanın Türeyişi: İnsanın Türeyişi ya da özgün adıyla The Descent of Man, and Selection in Relation to Sex, İngiliz doğa bilimci Charles Darwin'in ilk kez 1871 yılında basılan evrim kuramı hakkındaki kitabıdır.
İnsanın Yücelişi (anlam ayrımı): * İnsanın Yücelişi (dizi), Jacob Bronowski'nin yazıp sunduğu 13 bölümlük BBC yapımı bilimsel belgesel.
İnsanın Bir Dakikası: İnsanın bir dakikası, Stanislaw Lem kitabıdır. İnsanın Bir Dakikası 21. yüzyılda yazıldığı varsayılan üç kitaba ilişkin eleştirilerden oluşan bir kitap.
İnsanın Dört Zindanı: İnsanın Dört Zindanı, ünlü İran'lı filozof ve sosyolog Ali Şeriati'nin eserlerinden biridir.
Peynirli Tombi: Peynirli Tombi (orijinal adı: "Cheesy Poofs"), South Park çizgi filminin önemli karakterlerinden Eric Cartman'ın en sevdiği çerezdir.
Peyniryemez, Sorgun: Peyniryemez, Yozgat ilinin Sorgun ilçesine bağlı bir köydür.
Peynir altı suyu: Peynir altı suyu, peynir üretiminde kovalarının dibinde biriken, arta kalan sudur. Bazı ülkelerde içecek olarak tüketilir.
Peynirkuyusu, Manyas: Peynirkuyu Köyü Balıkesir ilinin Manyas ilçesine bağlı bir köydür.

Rüyada Yumurta Görmek Rüyada İnsanın Yumurtlaması Etiketleri

rüyada yumurta görmek, rüyada insanın yumurtlaması, rüyanda peynir süpürmek, rüyada yumurtlayan beyaz bir tavuk görmek, taze soğanlı yumurta, rüyada görmek, rüyada erkeĞin yumurta yumurtlamak

Henüz yorum yok.

Yorum Ekleyin


1 × = yedi