Hoşgeldiniz!
Hey Leydi!

Hey Leydi!

Şallar Ve Yapılışları Fıstıklı Sal Modelı Yapılısı

Merhaba arkadaşlar, şallar ve yapılışları ve fıstıklı sal modelı yapılısı ile ilgili bu yazıda Şallar Ve Yapılışları Fıstıklı Sal Modelı Yapılısı Şal Modelleri Ve Yapılışları hakkında kısa güzel bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...Kadın Genel paylaşım uzmanı heyleydi.com'dan...

Bunlardan birisi de şallardır. ... Bu sitelerde pek çok şal modelleri ve yapılışlarını açıklamalı olarak görebilir, kendi tasarımınızı da yaratabilirsiniz.

şal modelleri ve yapılışları şal modelleri resimli şal modelleri yapılışı şalların yapılışı tığla şal örnekleri vs..

Şallar Ve Yapılışları Fıstıklı Sal Modelı Yapılısı Şal Modelleri Ve Yapılışları

Beyaz Şal Modeli Yapılışı

Yapılışı:
Örgüye on zincir çekerek başlayın, zinciri uçlarından birleştirerek halka yapın. Üç zincir çekin, tığa ip dolayın, halkanın içine batarak üç kerede çekin. Aynı işlemi tekrarlayın. Dört zincir çekin, tığa ipi dolayarak halka içine batın üç kerede çekin. Aynı işlemi iki kez tekrarlayın. 1 örümcek yapın, üzerine 1 örümcek daha yapın. Tığa ip dolayın, halkanın ortasına batın, üç kerede çekerek çıkın. Aynı işlemi 2 kez daha tekrarlayın. Dört zincir çekin, tığa ip dolayarak halkanın içini üç kerede doldurun, beş zincir çekip geri dönün tığa ip dolayın, halkanın içine batarak üç kerede çekin. Aynı işlemi 2 kez daha tekrar edin. Dört zincir çekin, tığa ipi dolayarak halka içine batın üç kerede çekin aynı işlemi iki kez daha yapın. bir örümcek yapın. Önceki örümceğin ortasına batarak sıkıştırın, beş zincir çekin, aynı noktaya batın  sıkıştırın. Bir örümcek yapın. Tığa ip dolayın, daha önce yaptığınız dört zincirin içine batın, aynı şekilde doldurun (halkanın içine batarak üç kerede çekin. Aynı işlemi iki kez daha yapın. dört zincir çekin, tığa ipi dolayarak halka içine batın, üç kerede çekin aynı işlemi iki kez daha yapın) beş zincir çekin. Geri dönün tığa ip dolayın, halkanın içine batarak üç kerede çekin. Aynı işlemi 2ki kez daha yapın. Dört zincir çekin, tığa ipi dolayarak halka içine batın, üç kerede çekin. Aynı işlemi iki kez tekrarlayın. Bu işlem kenarlarda şalın sonuna kadar devam edecek.

bir örümcek yapın, tığa ip dolayın, önceki örümceğin ortasına batın, (beş zincirle yapılan halkanın içine) üç kerede çıkın, üç zincir çekin, tığa ip dolayarak üç kerede çıkın, üç zincir çekin. Tığa ip dolayarak üç kerede çıkın, üç zincir çekin, tığa ip dolayarak üç kerede çıkın. Bir örümcek yapın, tığa ip dolayın, kenara atlayın (dört zincirin içine daha önce yaptığınız kenar işlemlerini tekrarlayın). Beş zincir çekin dönün kenar işlemlerini uygulayın bir örümcek yapın, beş zincirler yeni motiflerin başlangıç yeridir. Bu şekilde başlangıç ve kenarları oluşturduktan sonra bir sırada onaltı motif oluncaya kadar örgüye devam edin.
Kenar oyası: Uzun kenarın uçundan ipi şala tutturun on zincir çekin ve zinciri biraz bol bırakın. Altı zincir çekin, tığa dört kere dolayın, bol deliğe batın dört ya da beş kerede çekin zincir boyunca aynı işlemi yedi kez yapın ve son ilmekleri tığ üzerinde toplayın. Sonuncusunu yaptıktan sonra tığ üzerinde topladığınız tüm ilmeklerin hepsini birden tek zincirde toplayın ve zinciri sıkıştırın.

sal2On zincir çekin, biraz boşluk bırakarak kenara tutturun. Aynı işlemleri tekrar ederek şalın kenarını tamamlayın.
Kolay gelsin.

Beyaz Şal Modeli Yapılışı Açıklama

Örgü beyaz Şal modeli yapılışı – Örgü Şal modeli – Örgü modelleri. malzemeler. 200 gr. ip, 8 numara şiş. yapılışı. Şal yada atkı olarak kullanacağınız. 14 mar 2009. şu şekildedir. işıltılı iple 24 ilmek başlanır. İlk ilmek alınır ve sonra şişe bir kez dolanır. bir kez kesme işlemi yapılır. kahve masajıyla selüliti yok edin seks performansını İsimler mi belirliyor? » etiketler: beyaz şal yapılışı, şal modeli. 1 kas 2009. açıklamalı güzel beyaz şal örneği tarifi örgütarifinin açıklamalı güzel beyaz şal örneği tarifi adında konu okumaktasınız açıklamalı güzel .

5/9/2006 – beyaz şal örneği ve yapılışı. kategori: Şal modelleri. fıstıklı şal önden görünüş. arkadaşlar ben bu şalın örneğini arkadaşım nagiceden aldım. beyaz şal modeli yapılışı deryalı günler – Şal modelleri. şallar ve yapılışları , şal modellerinin yapılışı , beyaz şallar , örgü şallarım , beyaz sal , örgü şallarım yapılışları , sallar ve yapilislari , beyaz şal. 16 eki 2009. anlatımlı püsküllü Şık beyaz Şal modeli ve yapılışı dantel-orgu konusu anlatımlı püsküllü Şık beyaz Şal modeli ve yapılışı mesaj detaylarını. anlatımlı beyaz Şal Örneği ve yapılışı İp: 150 gr Şiş: 6 numara tığ:1 numara Şala 96 ilmekle başlayın. 8 ilmek haraşo örün. 1 dolayın,. beyaz Şal Örneği ve yapılışı isimli yazı mumsema beyaz Şal Örneği ve yapılışı forum alev beyaz Şal “beyaz Şal” modelinin yapılışı şu .

Şallar Ve Yapılışları Fıstıklı Sal Modelı Yapılısı Hakkında Bilgiler

Sallar: * Sallar, Düzce ilinin Merkez ilçesine bağlı köy
Sallar, Gümüşhacıköy: Sallar, Amasya ilinin Gümüşhacıköy ilçesine bağlı bir köydür.
Sallar, Düzce: Sallar, Düzce ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.
Sallar, Eskipazar: Sallar, Karabük ilinin Eskipazar ilçesine bağlı bir köydür.
Sallar, Ergani: Sallar, Diyarbakır ilinin Ergani ilçesine bağlı bir köydür.
Fıstıklı, Armutlu: Fıstıklı köyü Yalova ili, Armutlu ilçesine bağlı bir köydür.
Fıstıklı, Akçaabat: Fıstıklı, Trabzon ilinin Akçaabat ilçesine bağlı bir köydür.
Fıstıklı, Ömerli: Fıstıklı, Mardin ili Ömerli ilçesine bağlı bir köydür.
Fıstıklı, Kahta: Fıstıklı, Adıyaman ilinin Kahta ilçesine bağlı bir köydür.
Fıstıklıdağ, Araban: Fıstıklıdağ, Gaziantep ilinin Araban ilçesine bağlı bir köydür. 120 hanelidir.

Şallar Ve Yapılışları Fıstıklı Sal Modelı Yapılısı Etiketleri

şallar ve yapılışları, fıstıklı sal modelı yapılısı, şal modelleri ve yapılışları, şal modelleri resimli, şal modelleri yapılışı, şalların yapılışı, tığla şal örnekleri, kalın iple örgü modelleri, şal modelleri yapılışları, fıstıklı şallar

Henüz yorum yok.

Yorum Ekleyin


yedi + 2 =