Hoşgeldiniz!
Hey Leydi!

Hey Leydi!

Tıgla Bebek Patıgı Yapılısı Tığla Patik Örnekleri Anlatımlı

Yine bir Orgu Modelleri konusuyla karşınızdayım. Tıgla Bebek Patıgı Yapılısı Tığla Patik Örnekleri Anlatımlı Tığda Patik Örnekleri ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Orgu Modelleri kategorisinde, tıgla bebek patıgı yapılısı ve tığla patik örnekleri anlatımlı hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Tüm leydilere armağanım olsun :)

...ÖRGÜ PATİKLERİ · örgü patiklerin yapılışı · örgu tığ işi patık · örnekli reimli anlatımlı bebek erkek kıyafetleri · patik. ... patik örnegi ve yapılışı · tıgla orulen kolay bebek patıgı yapılısı · tığla örülmüş bebek patik örnekleri açıklamalı...

tığda patik örnekleri tığla patik yapımı tığla bebek patiği tığda bebek patikleri tigla bebek patik örnekleri vs..

Tıgla Bebek Patıgı Yapılısı Tığla Patik Örnekleri Anlatımlı Tığda Patik Örnekleri

Bebek Patiği Örneği…

Yaklaşık 50 gr. # 1099 Mavi Yaklaşık 50 gr. # 1095 Sarı 3.5 numara 1 çift örgü şişi 3.5 numara örgü tığı Kullanılan Örgüler: Haroşa örgü – Düz örgü -1/1 lastik Ölçü : 25 ilmek – 34 sıra 10 cm2 eşittir.


Patik : ikisi de aynı şekilde örülecek. 3.5 numara örgü şişine mavi iplikle 55(59) ilmek atarak, 18(22) sıra haroşa örgü örün. 19.(23.) sıradan itibaren, patik burnu için, örgü ortasındaki 11 ilmeği örgü şişinde bırakın, iki kenarda kalan ilmekleri beklemeye alın. Ortadaki 11 ilmek üzerinden, sarı örgü ipliği ile düz örgü örmeye devam edin. Aynı zamanda düz örgünün 1. sırasından itibaren, iki kenardan her sıra sonunda 11. ilmekle birlikte, beklemede olan ilmeklerden, sırasıyla 9 kere 1′er ilmek eksilterek örgüye devam edin. Örgü boyu burun örgü başlama noktasından itibaren, 18 sıra olduğu zaman, iki kenardaki beklemede olan ilmekleri örgü şişine geçirin. Şişte toplam 37(41) ilmek olacaktır. 37(41) ilmek üzerinden sarı örgü ipliği ile patik boğazı için düz örgü örmeye devam edin.
Örgü
boyu patik boğaz örgü başlama noktasından itibaren
5 cm. – 18 sıra olduğu zaman, 19, sıra başından itibaren, 1 ilmek eksiltip, şişe 1 iplik dolayın. Bu örgü düzeninde örerek sırayı tamamlayın. 20. sırada ilmekleri olduğu gibi (ters) örün. 21. sıradan itibaren bütün ilmekler üzerinden sarı örgü ipliği ile 10 sıra 1/1 lastik örerek, bütün ilmekleri bir kerede kesin.
Bitirme : Patik arka ortası ve taban dikişlerini birleştirin. Patik üst bantı için, 3.5 numara örügü tığı ve mavi örgü ipliği ile 21 adet zincir çekin. Sonraki sırada, her zincir üzerine 1 adet uzun ilmek gelecek şekilde, 21 adet uzun ilmek örün. Bantın bir ucuna, zincirle düğme için birit örün, diğer ucunu patiğin ayak iç kenarında, patik burun ve boğaz örgüsünün birleştiği ndktaya gelecek şekilde tutturun. 3.5 numara örgü tığı ve mavi örgü ipliği ile küçük düğme hazırlayın, düğmeyi patiğin ayak dış kenarına gelecek şekilde bantın karşısına tutturun. Patiğin taban kenarı için, haroşa örgünün 10. sırası üzerine, 3.5 numara örgü tığı ve mavi örgü ipliği ile 1 sıra küçük ilmek örün.
- Uzun ilmek = Tığın başına 1 kez iplik dolayarak, 3 kerede çekin.
- Küçük ilmek = Tığın başına iplik dolamadan 1 kerede çekin.

Bebek Patiği Örneği… Açıklama

30 kas 2007. patik Örnekleri yorum: 0, kulaklı hayvan şekilli bebek patik örneği (filiz). patik Örnekleri yorum: 0, örgü anlatımı bebek patiği yeni (bebeğim 07). bebek patikleri. pek çok kız ve erkek bebek patik örneği bulabileceğiniz site. rengarenk güzel patikler. bebek patik modellerini ve örneklerini. bebek patikleri – bebek patik Örnekleri- bebek patiği- bebek patikleri – bebek patik Örnekleri- bebek patiği konusunu görüntüleyebilir ve. bebek patiği Örnekleri. 16.10.2007 kategori: bebekler için Örgüler · eklebunu sosyal paylaşım butonu · kalıcı bağlantı bu yazıya bırakılan düşünceler. .

etiketler: bebek patik modelleri, bebek patik örnekleri, bebek patikleri, erkek bebek giysileri, erkek bebek patikleri, kız bebek giysileri, kız bebek. canım,kolay bebek sapkanı anlayıp yaoabildimde ancak su patiği bir türlü. yaklaşık 10 gündür patik örneği arıyrdum anlatımlı nedeni ise acamiyim bu basit . etiketler: örgü, bebek patiği, bebek patikleri, bebek patik örneği, bebek aksesuarı, bebek patik modelleri, bebek patik, bebek ayakkabı, buldum. birbirinden güzel ve harika bebek patik örnekleri sizler için. güzel bir bebek patiği örneği. tığla altından yani tabanda başlanarak üst kısma gelene kadar. tığla örülmüş çok şirin ve şık bir bebek patiği Örneği. bebek patikleri – bebek patik Örnekleri- bebek patiği Örgü dantel elişi.

Tıgla Bebek Patıgı Yapılısı Tığla Patik Örnekleri Anlatımlı Hakkında Bilgiler

Bebek, Beşiktaş: Bebek, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde, Boğaziçi'nin Avrupa yakasında semt. Rumeli Hisarı ile Arnavutköy arasında yer alan ve genelde yüksek gelirlilerin oturduğu semt, aynı adı taşıyan bir deniz koyuna da sahiptir.
Bebek İşi: Bebek İşi, 15 Temmuz 2013 yılında Show TV'de yayınlanmaya başlayan komedi türündeki Türk televizyon dizisi.
Bebek (albüm): Bebek, İzel'in 23 Mayıs 2001 Çarşamba çıkan albümüdür. Albümdeki eserlerin hepsi Altan Çetin imzalıdır.
Bebek Firarda: Bebek Firarda (İngilizce özgün adı Baby's Day Out), 1994 yapımlı bir komedi filmi. Patrick Read Johnson'un yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Joe Mantegna, Lara Flynn Boyle, Brain Haley ve Joe Pantoliano var.

Tıgla Bebek Patıgı Yapılısı Tığla Patik Örnekleri Anlatımlı Etiketleri

tıgla bebek patıgı yapılısı, tığla patik örnekleri anlatımlı, tıĞda patik örnekleri, tığla patik yapımı, tığla bebek patiği, tığda bebek patikleri, tigla bebek patik örnekleri, erkek bebek patik örnekleri ve yapılışı, tığla bebek patiği yapımı, tigli patik örnekleri

Henüz yorum yok.

Yorum Ekleyin


3 × dokuz =