Hoşgeldiniz!
Hey Leydi!

Hey Leydi!

Üçgen Şal Nasıl Örülür

Yine bir Orgu Modelleri konusuyla karşınızdayım. Üçgen Şal Nasıl Örülür ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Orgu Modelleri kategorisinde, üçgen şal nasıl örülür ve hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Tüm leydilere armağanım olsun :)

8 Nisan 2013 Sevgili hanımlar bu konun da ben sizi üçgen şallar nasıl öreniyor göstermeye çalışıcım.. bütün üçgen şallar ayine başlamakta oldu için ben bir şal seçtim ve onu örurken adım adım size anlatmaya çalışıcım... bunun...

vs..

Üçgen Şal Nasıl Örülür

Horoşalı Şal Modeli

MALZEMELER
2 Tane 100gr’lık merserize eflatun ip
8 Numara şiş
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YAPILIŞI

Şalımıza 45 imlekle başlıyoruz. 3 Sıra haroşa örüyoruz. Daha sonra 2 imleğimizi düz örüyoruz. Sonra şişimizin üzerine ipimizi atıp, 2 tane imleğimizin üzerine şişimizi geçirip 1 imlek çıkarıyoruz. Çıkardığımız imleğimizin üzerine tekrar ipimizi atıp ipi çıkarıyoruz. Bir sıra  bu işlemi hep yapıyoruz. Daha sonra tekrar haroşa şeklinde 3 sıra örüyoruz. Şalımızın uzunluğu isteğe bağlıdır. Sonra saçağımızı takıyoruz. Tabiki saçak takmak arzunuza bağlı.
 
 
 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

Horoşalı Şal Modeli Açıklama

Örgü modeli gayet İyi -|-. standart horoşa nasıl örülür horoşalı Şal modeli Örgü modeli resmi. Örgü modeli gayet İyi. -|-. seçenekler. yetkileriniz. Örgü modeli gayet İyi -|-. baybul bilgi merkezi » kadına dair » kadın diğer » horoşalı Şal modeli Örgü. standart horoşalı Şal modeli Örgü modeli resmi. sizin için model seçerken özellikle anlatımlı olanları koymaya gayret ediyorum. fakat farklı modelleri anlatımı olmasada profesyonel ziyaretçilerimiz için. horoşalı Şal modeli. malzemeler. 2 tane 100gr'lık merserize eflatun ip. farklı hırka modelleri… yazısı için feride ŞİmŞek tarafından yapılan yorum .

10 Şub 2009. malzemeler 2 tane 100gr'lık merserize eflatun ip 8 numara şiş Şala önce 45 imlekle başlıyoruz. 3 sıra haroşa örüyoruz. sonra 2. güzel bir Şal (resimli yapılış) | horoşalı Şal Örneği ( yapılışı) ». anda okumakta olduğunuz 'Örümcek Örgü Şal modeli' isimli yazı 10 Şub 2009 tarihinde, . geri git baybul bilgi merkezi » kadına dair » kadın diğer » horoşa nasıl örülür horoşalı Şal modeli Örgü modeli resmi. 10 Şub 2009. malzemeler 2 tane. 17 eki 2009. horoşa nasıl örülür. horoşalı Şal modeli. malzemeler. horoşa… 1. ters örgü 2. düz örgü. düz örgü gibi işlenir, örgünün tersi kullanılır…. deyalı günler horoşadan atkı bere takımı dantel-orgu konusu deyalı günler. gelinlik üçgen şal modeli ve şeması | uzun bir kırmızı hırka örneği çok şık » . 16 oca 2009. horoşadan kalın şişle yeşil bolero modeli dantel-orgu konusu horoşadan kalın. bu yazı cuma, 16 ocak 2009, 14:39 tarihinde Şal ve bolero .

Üçgen Şal Nasıl Örülür Hakkında Bilgiler

Üçgen Galaksisi: Üçgen Gökadası, (ayrıca Messier 33, Triangulum Galaxy veya NGC 598 olarak da bilinir) yaklaşık 3 milyon ışık yılı uzaklıkta, Üçgen takımyıldızında bulunan sarmal gökada.
Triangulum (takımyıldız): Triangulum ya da Üçgen takımyıldızı, modern 88 takımyıldızdan biridir. Ayrıca, 1. yüzyıl gökbilimcisi Batlamyus'un 48 takımyıldızdan oluşan listesinde de yer alır.
Üçgen (çalgı): Üçgen çalgı, perküsyon veya vurmalı çalgı ailesine ait olan ve bir idiofon tipi müziksel çalgıdır.
Üçgensel sayı: Bir üçgensel sayı, 1'den n,e kadar olan n doğal sayının toplamıdır. Bu sayılara üçgensel denmesinin sebebi, bir üçgen şeklinde dizilebilecek eşit çaplı topların sayılarına karşılık gelmeleridir.
Nasıl Delirdim?: Nasıl Delirdim?, Türk şarkıcı Hande Yener'in beşinci stüdyo albümü. 15 Mayıs 2007'de Erol Köse Production etiketiyle piyasaya sürülmüştür.
Nasıl İsyan Etmem: Nasıl İsyan Etmem, yönetmenliğini Temel Gürsu'nun, senaryosunu Arda Uskan'ın yazdığı, 1982 tarihli Türk filmi.

Üçgen Şal Nasıl Örülür Etiketleri

üçgen şal nasıl örülür

Henüz yorum yok.

Yorum Ekleyin


7 − = iki