Ayrılık Acısından Kurtulmak İçin Yapılacaklar

Ayrılık evresi

Ayrılık acısından kurtulmak için yapılacaklar önemlidir. Ayrılık acısı için; Gitme aklım sende kalır uyuyamam geceleri diye bir şarkı var iken ‘Bizi de çok üzdüler Ama sabah kalkıp dükkanı açtık’ diyen arkadaşlarımız da var.

Sen şimdi gidiyorsun ya herkes sana benzeyecek Hayır efendim genetik olarak mümkün değil para değil ki bu bir eylül akşamında dönüp dolaşıp yine senin cebine girsin. Unut sen o işi Benzemez Kimse Sana! Çoktan unuturdum Ben Seni Çoktan Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun. Tam da bu şarkıda ki gibi paradoksu çözerek başlayacaksın. Önerimiz bir doz Demet Akalın dinlemen olabilir.

Devam eden ayrılık evresi

Git Git Gitme Kal Yalan Söyledim doğru değil ayrılığa daha hiç hazır değilim. Evet, hazır değilsin çünkü senin iki gözü eşit şekilde aylaynır çekmen bile bir buçuk saat. Unutma muhtaç olduğun kudret damarlarındaki Asil kanda mevcuttur!  Kör olasın demiyorum kör olma ki göresin beni duckface fotoğraflarımı, Instagram’daki atarlı giderli videolarımı, Twitter’daki özlü sözlerimi görmen için kör olmaman gerekiyor.

Ayrılık acısından kurtulmak için yapılacaklar son olarak Ayrılık acısı işte,Tabi biz sana bu tavsiyelerde bulunurken sen pembiş pandufları çekmiş tişörtünü pijamanın içine sokmuş hırkanın kolu ile burnunu siliyor olabilirsin ama şunu unutma;

Tanrı şahidim olsun ki sen bir kadınsın!

Yazar: çilo

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?