Eski İlişkinin İzlerinden Kurtulma Yöntemleri

Eski ilişkinin izlerinden kurtulma yöntemleri

Eski ilişkinin izlerinden kurtulma yöntemleri

Eski ilişkinin izlerinden kurtulma yöntemleri nelerdir? Her ilişki sonsuza dek sürmeyebilir. Ayrılık da hayatın bir gerçeğidir. Ancak ayrıldıktan sonra eski ilişkinin izlerinden kurtulmak genellikle zor olur. Bu da bireylerin hayatının zorlaşmasına neden olur. Eski bir ilişkinin izlerinden kurtulmadan da yeni bir ilişkiye adım atılması zordur. Hatta karşınıza belki de hayatınızın aşkı çıkmış olabilir. Ancak siz eski ilişkinin izlerinden kurtulamadığınız için bunu göremeyebilirdiniz.

Eski İlişkiye Sünger Çek!

Eski ilişkinin izlerinden kurtulmak için öncelikle sizin ne istediğinizi bilmeniz gerekir. Yani bu ilişki sizin için ya da karşı taraf için kesin olarak bitti mi? Bu sorunun cevabı size atacağınız adımı gösterir. Eğer ki gerçekten bitti ve eski ilişkinizin izlerinden de kurtulmak istiyorsanız;

  • Eski sevgilinizi size hatırlatacak hiçbir eşya sizde kalmasın. Aldığınız hediyeleri en kısa süre içerisinde yok edin.
  • Eski ilişkinin izlerinden kurtulmanın en önemli unsurlarından biri de yaşadığınız güzel anları düşünmemek ve size yaşattığı kötü anları düşünmektir. Bu sizin ona öfke duymanızı sağlayacaktır.
  • Telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan birlikte olduğunuz fotoğrafları silin.
  • Eski ilişkinizden kurtulmak için onu size hatırlatacak her şeyden uzak durun. Ortak arkadaşlarınızla ya da size ondan bahsedecek olan arkadaşlarınızla görüşmeyin.
  • Duygusal şarkılar dinlemeyin. Özellikle daha hareketli ve yüksek sesle müzik dinleyerek kendinizi rahatlatmaya çalışın.
  • Eski ilişkinizden kurtulmak için kendinize zaman ayırın. Ancak bu zaman ayırma daha çok eğlenceli ortamlarda vakit geçirmek olsun.

Bunlar dışında eski ilişkinin izlerinden kurtulma yöntemleri için kesinlikle kararlı olmanız gerekir. Siz ne kadar kararlı olur ve ayaklarınız yere sağlam basarsa bu süreci de daha kolay atlatabilirsiniz. Ayrıldığınız için kendinize özen göstermeyi bırakmayın. Her zaman bakımlı olmaya ve kurtulmak istediğiniz eski ilişkiyi düşünmemeye özen gösterin.

0 Reviews

Write a Review

müzeyyen

Read Previous

İngilizce İş Mülakatları İçin Yapılması Gerekenler

Read Next

Evliliklerin Bitmesine Sebep Olan 4 Faktör

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?