Sosyal Medya İlişkileri Nasıl Etkiliyor?

Sosyal medya ilişkileri

Sosyal medya ilişkileri derken sosyal medyayı sosyal medyadan öğrenmiş ya da medya dışında sosyalleşmeyi başaramamışlardan mısınız? İşte bu şarkı bizden size geliyor; Kim bu storylerindeki yabancı? Halbuki eskiden ne kadar temizdi sevgiler, sevdalar.

Bir mektubun ucunu yakan aşıklardan, fotoğraflarımı neden like damadın diyen aşıklara dönüştük. Eskiden muhallebicide gizli gizli buluşmaktaydı sevdalılar şimdi Starbucks en yer bildirimi yapıyorlar.

Hatıra defterlerinde kalbin kadar temiz sayfayı bana ayırdığın için teşekkür ettiğiniz arkadaşlarımız varken şimdi acımadan sırf kendimiz güzel çıktık diye yanımızdakileri harcadığımız paylaşımlarımızda oldu.

Eskiden bir sevgiliye atfedilen şiir dizelerini ezberlemek marifet iken şimdi onun güzel çıktığı profil açısını yakalamak marifet ve onun altına Ctrl C / Ctrl V ile yapıştırılan Ahmet Arif şiiri marifet.

Sözün kısası bu şarkı bu şarkı bu şekilde devam ettireceksiniz sürece cenazenize dostlarınızın arkadaşlarınızın geleceğini ümit ediyorsunuz, Hayır tabii ki onların kalplerinde değil stroylerinde yaşayacaksınız.

Bizim gözümüzden bu sosyal medya ilişkileri manzarasını betimlerken size bir Dipnot; istatistiklere göre sosyal medya hesabı olmayan insanlar olanlara nazaran daha mutlu daha huzurlu ve daha samimi ilişkiler kuruyorlar ve aslında like atılacak hayatları onlar yaşıyorlar.

Eğer bunu 10 kişiye gönderirseniz takipe takip geri takip alabilirsiniz.

Yazar: ugur

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?