Yalnız Olmaktan Bıktın mı?

Geçmişte yaşadıklarını bir kenara bırak ve yola çıkmaya hazırlan. Yeni bir yıla girdin tüm mutluluklarını, üzüntülerini, kırgınlıklarını ve hasretini gülümseyerek kucakla. Aşk hayatın istediğin gibi değil ve yeni bir yılda hala aradığın o tutkulu aşkı bulamadın. Yalnız olmaktan belki de bıktın ve bu durum daha da derin bir hal almaya başladı. O halde önce kendin için bir şeyler yap ayağa kalk ve sana söylemek istediklerime kulak ver…  

Ne İstediğine Karar Vermelisiniz 

Evet mutlu bir ilişki yaşamayı herkes ister. Yakışıklı ve zeki bir partner hayallerini süsler. Ne istediğine karar vermelisin derken aslında dürüst olmanı istiyorum. Gerçekte neyi arıyorsun? Yazmaya başlamalısınız boş bir kâğıda ne istediğini neler beklediğini yazmalısın. İnsan en çok kendine itiraf edemediği gerçeklerden ibarettir. Yazarak en derinlerin de neyi arzuladığını dök kâğıda. Göreceksin aslında gerçekte neler düşünüyor ve hayal ediyorsun. 

Sınırlarını Belirle 

Ne istediğine karar verdin ve şimdi ne istemediği karar verme zamanı. Ruh eşini aramaya çık ve bulana kadar vazgeçme. Nelerden hoşlandığını ve nelerin seni mutlu ettiğini biliyorsun. Sakın bağlanmaktan korkan ve seni sadece cinsel obje olarak gören kişilere yönelme. Bunların ayrımını yapabilecek güç senin içinde.  Sınırlarını belirlerken hata yapmaktan korkma ve kime ikinci şansı vereceğini iyi analiz et. Seni mutlu eden olayları ve davranışları gözlemle ve bunun sonucunda boş yere vakit harcamamış ol. Sınırlarını belirleyen ve ne istediğini bilen biri olarak mutluluğa adım adım yaklaş. 

Vazgeçme 

Ruh eşini bulabilmek ve karşılıklı sevgiye sahip olmak kolay değil. Ama sakın vazgeçme olur mu? Doğru insanı aramaya çıktığında elbet de yanlış kişiler tanıyacaksınız. Peki hiç düşündün mü yanlışı bilmek aslında doğruya ulaşmanın en temel yolu. Yanlış insanlar tanıdıkça doğrunun ne olduğunu daha iyi kavrayacaksın. Yalnızlıktan bıktın ve vazgeçtin. Evde oturarak doğru insanın sana gelmesini bekleme ve sen ayağa kalk yürü. Yürüdükçe olgunlaş ve ne istediğine emin olmuş bir ruh hali ile mutluluğu kucakla. Göreceksin en doğru kararları vererek sevilmek gibi bir lütfa layık olmuşsun. 

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

2019 Yılı Makyaj Trendleri

Read Next

Karın Germe Ameliyatı Sayesinde Düz Bir Karna Kavuşun!

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?