Bikini Diyeti Nedir? Nasıl yapılır?

Bikini Diyeti Nedir?

Bikini diyeti nedir? Yaza nasıl formda girilir? Bölgesel zayıflama nedir? En hızlı ve kolay zayıflama nasıl yapılır? Basen eritme diyetleri nasıl uygulanır? Göbek eİşte etkili ve hızlı çözüm ile sizlerleyiz. Tatil dönemi başladı. Rezervasyonlar yapıldı. Kışın alınan kilolar şimdilerde başımızı dert oldu. Zayıflama hareketi hız kazandı. Bir an önce kışın aldığınız kilolardan kurtulmak için çabalıyorsunuz. Göbek yağlarını eritmek ve sıkı bir vücut sahibi olmak için çabalıyoruz. İşte gün bugündür.

Bikini Diyeti Nedir?

Bikini diyeti tatile çıkmadan ortalama iki ya da üç hafta önce başlayabileceğiniz etkili ve tatil sonrasında bile devam ettirebileceğiz bir beslenme tarzıdır. Şimdi gelelim bu diyet listene arkadaşlar bu diyette asıl hedef sıvı tüketimini arttırmak ve göbek basen çevresini toparlamak.

Her Gün Protein

Günlük aldığımız karbonhidratlara ara vereceğiz. Protein içerikli besinlere daha fazla yer vereceğiz. Her şeyin yağsızını tüketeceğiz. Balık, Tavuk, yağsız et, yumurta,  yoğurt, süt gibi protein değeri yüksek ürünleri tüketeceğiz.

Günlük Su Tüketimi

Her gün ihmal etmeden her yemekten önce 1 bardak su içmelisiniz. Gün içinde ihmal etmeden sürekli su tüketmelisiniz. Günlük 2,5-3 litre su tüketmeniz gerekmektedir. Su içmek hem kilo almayı engeller hem yağ yakmaya yardımcı olur.

Uyku Düzeni

Arkadaşlar açık konuşalım hangi diyeti uygularsanız uygulayın eğer günlük uykunuzu almıyorsanız o diyet boşa gidiyor demektir. Aşırı uyku metabolizmayı yavaşlatır kilo almaya sebep olur. Az uyku  ve ya uykusuzluk aynı şekilde vücuda yavaşlık katar ve kilo almaya sebep olur. Uykuya dikkat edin günlük 6-8 saat civarında uyumanız gerekmektedir.

Spor Yapmak!

Evet, herkes spor kelimesini duyunca hemen üşeniyor ve bahaneler ardı arkasına geliyor. Bunun için kısa bilgi vermek gerekir. Telefonunuza evde spor egzersizleri indirebilirsiniz. Bunu uygulamak çok kolay günde 7-8 dakika ayırmanız yeterlidir.  Bir diğer alternatif ise yürümektir. Günde 45-60 dakika aralığında tempolu yürüme sizin için avantaj olur. Markete çarşıya ve ya komşuya giderken tempolu yürüyün faydalarını 1 haftada görebileceksiniz.

Bikini Diyeti Nedir?

Önemli!

Günün en son yemeği saat 8 den önce yenmelidir.

Asitli içecekler ve aşırı kahveden uzak durmalısınız.

Sık sık ve düşük kalorili ürünler tüketmelisiniz.

Bunlarda dikkat ettiğiniz takdirde Bikini diyeti nedir sorusuna siz resmen cevap olacaksınız. Çok beğenerek aldığınız harika bikinileri giymek daha fazla keyif verecektir.

Kendinize güzel bakın. Saygıyla kalın.

Yazar: ugur

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?