Beyin Yakan Filmler

Beyin Yakan Filmler
  • Stay (Gitme) 

Oldukça kaliteli oyuncu kadrosu ile tam bir başyapıt. Psikolojik türde başarılı bir senaryonun sonucu ve görsel efektlerle süslü beyin yakan bir film sizlerle. Filmde psikolog ve hastasının hikayesine tanıklık edeceksiniz. Bu hikâyeye tanıklık ederken gizemli olaylara kapılacak ve gerçek ile hayal arasında gidip geleceksiniz. Beyin yakan film listemizde yer alan filmimiz görsel bir şölende sunmaktadır.

  • Triangle (Şeytan Üçgeni) 

Şeytan üçgeni gizemli film arayanların en çok sevdiği ve tekrar tekrar izlemek isteyeceği bir film. Film 2009 yapımı ve kadrosu oldukça başarılı. Film içerisinde gerçekleşen gizemli olayları şaşkınlıkla takip edeceksiniz. Filmin en çarpıtıcı yanı ise finali. Beyin yakan bir film arıyorsanız şeytan üçgenine şans vermelisiniz. 

  • Identity (Kimlik)  

Filmin başrolünde John Cusack ile Amanda Peet’in olduğu gerilimin üst seviyeler de olduğu bir film. Yaşanan korkunç bir fırtına sonucu ilk defa karşılaşan 10 insanın hikayesi. Filmde yolları kesişen 10 insanın hikayesinin anlatıldığı gerilim dolu olayları izlerken çok etkileneceksiniz.  

  • The Machinist (Makinist) 

Uyuyamayan bir adamın hikayesini izleyeceğiniz filmin başrolünde Christian Bale’yi göreceksiniz. Mükemmel oyunculuk ve başarılı bir senaryonun yansıması olan Makinist 2004 yapımı ve türünün en başarılı örneği. Uyuyamayan ve paranoyak haller içerisinde olan karakterimiz içinden kurtulamadığı kabuslar ile beyninizin sınırlarını zorlayacak. Tekrar tekrar izlemek isteyeceğiniz başarılı bir yapıt. 

  • Shutter Island (Zindan Adası) 

Beyin yakan bir film izlemek istiyorsanız bu konuda en başarılı filmle tanışın. Başrolünde Leonarda Dicaprio gibi başarılı bir oyuncuyu barındıran Zindan Adası 2010 yapımı bir şaheser. Psikolojik film türünde inanılmaz bir başarı yakalayan filmimiz beyin sınırlarınızı zorlayacak ve film birkez daha izlemek isteyeceksiniz. 

  • Lucy 

Aksiyon ve bilim kurgunun birleştiği film 2014 yılında seyircisi ile buluştu. Scarlett Johanson’un etkileyici oyunculuğu ile karşı karşıya kalacaksınız. Karakterimiz beyninin %100’ünü kullanarak etkileyici olaylara tanıklık etmenizi sağlayacak. 

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Read Next

Rahim Ağzı Kanseri ve Belirtileri

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?