Moda Sevdalılarının Mutlaka İzlemesi Gereken 5 Film

Moda sevdalılarının mutlaka izlemesi gereken filmler

Moda sevdalılarının mutlaka izlemesi gereken filmler , Moda tutkunlarını küçük bir yolculuğa çıkaracak birbirinden güzel filmleri sizler için derledik. Moda tutkunlarının ufkunu açacak ve izlerken keyifle gülümsetecek bu birbirinden güzel yapımları izlerken keyifli dakikalar geçireceksiniz.

Yves Saint Laurent (2014)

Moda sevdalılarının mutlaka izlemesi gereken 5 Film

Filmimizin baş rolünde Yves Saint Laaurent baş göstermektedir. Kendisi moda duayeni patronun asistanıdır ve tasarım konusunda ilgili ve yeteneklidir. Moda tutkusunu göstermeye hevesli olan karakterimiz patronu  Christian Dıor’un hayata gözlerini kapaması ardında işlerin başına geçer ve kısa süre içerisinde ilk tasarımını sunar. Tasarımı kısa süre içerisinde yayılmaya başlar ve artık o bir tasarım yıldızıdır.

Son Moda Aşk / 20 ans d’ecart (2013)

Moda sevdalılarının mutlaka izlemesi gereken 5 Film

Moda dergisinde editörlük yapan Alice karakterinin tek hayali genel yayın yönetmenliğinin başına geçmektir. Bu amaç uğruna zorlu rakipleri ile karşı karşıya olan Alice işinin kolay olmadığının farkındadır. Bir uçak yolculuğunda tanıştığı henüz daha öğrenci olan Bathazar ile bir yemek yer ve patronu Alice karakterinin kendinden yaşça küçük biriyle ilişki yaşamasına oldukça sıcak bakarak kariyeri ile ilgili olumlu adımlar atmasını sağlar. Durumun böyle olmadığını bir türlü patronuna söylemeyen Alice bir süre bu durumu idare etse bu sahte aşk Alice için gerçeğe dönüşür.

Muhteşem Gatsby (2013)

Moda sevdalılarının mutlaka izlemesi gereken 5 Film

Yazar olma arzusu ile ilerleyen Nicky Carraway eğlence dünyasının görkeminin yansıtıldığı yer olan New York’a gelir. Hayalini gerçekleştirmek için çıktığı bu yolculukta milyoner Jay Gatsby ile karşılaşır. Görkemi ve eğlencesi ile baş döndüren New York’un en çılgın partileri ile kısa sürede tanışır. Bu muhteşem ve görkemli gecelerin arkasında saklanan gerçekler zamanla ortaya çıkacaktır.

Bir Alışveriş koliğin İtirafları (2009)

Moda sevdalılarının mutlaka izlemesi gereken 5 Film

Başrolümüz moda dünyasını yakından takip eden bir alışveriş delisidir. Modayı takip etmekten ve alışveriş yapmaktan zevk alan sevimli karakterimiz masrafların içinden çıkamaz ve kendine bir iş bakmaya başlar. Mali danışmanlık konusu ile ilgili köşe yazarlığı teklifi alan karakterimiz bu iş teklifine olumlu yanıt verir ve ortaya zevkli anlar çıkar.

Coco Chanel’den Önce (2009)

Moda sevdalılarının mutlaka izlemesi gereken 5 Film

Gerçek bir moda hikayesi sizinle. Modanın ünlü isimlerinden olan Gabriela’nın bu ana gelmeden yaşadığı olayları anlatan filmimiz izleyenlere keyifli dakikalar vaat etmektedir. Dünyanın moda konusunda önemli isimlerinden olan Gabriela’nın masal gibi hayatını izlerken büyüleneceksiniz.

Moda sevdalılarının mutlaka izlemesi gereken filmler burada son buluyor sizin tavsiye ettiğiniz filmleri yorumlara bekliyoruz. Sevgiyle kalın.

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

1 Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Read Next

Doğunun Kapadokyası Nerededir?

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?