Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmler

Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmler

Film izlemek çoğu insan için bir tutku haline gelmiştir. Özellikle hafta sonları sevdikleri insanlarla birlikte kaliteli vakit geçirmek isteyenler güzel bir film seçerek izleyebilirler. Fakat bazı filmler vardır ki mutlaka izlenmesi gereken filmler içerisinde yer almaktadır. Bu filmler hem daha keyifli vakit geçirmenizi sağlar hem de kendinizden bir parça bulmanıza neden olur. Mutlaka izlenmesi gereken filmler hayatınıza bir şeyler katabileceğiniz, bir ders çıkarabileceğiniz, hayatı yeniden sorgulamanıza ve bazı kararlar almanıza neden olacak filmlerdir.

Mutlaka İzlenmesi Gereken İlk 7 Film

  1. Sil Baştan: Bilim kurgu ve dram türünde olan bu filmin başrollerinde Jim Carrey ve Kate Winslet yer almaktadır. Efsanevi bir aşk anlatılmaktadır.
  2. Fight Club “Dövüş Kulübü”: 1999 yapımı olan bu film dram türündedir. Başrolünde Brad Pitt oynamaktadır.
  3. Başlangıç (Inception): Başrolünde Leonardo Di Caprio olan bu film mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.
  4. Yeşil Yol: hücrelerinden aldığı mahkumları götürdüğü yolda yaşadıkları ve onu en çok etkileyen mahkum ile arasındaki bağın anlatıldığı efsanevi filmlerden birisidir.
  5. Esaretin Bedeli: karısı ve karısının sevgilisini öldürmek suçundan müebbet hapis cezası alan başarılı bir bankacının yaşadıklarını konu edinen 1994 yapımı mutlaka izlenmesi gereken filmlerden birisidir.
  6. Kasımda Aşk Başkadır: her ay bir sevgili değiştiren bir adamın yaşadıklarının anlatıldığı bir filmdir. Her ay aşk yaşadığı kişiye o ayın ismini vermektedir. Fakat Kasım da yaşadığı aşk onun için unutulmaz olacaktır.
  7. 3 İdiot: Hint yapımı olan bu film 3 arkadaşın başından geçenlerin anlatıldığı bir filmdir. Kesinlikle ders çıkaracağınız ve hayatınıza bir şeyler katacağınız bu filmi mutlaka izlemelisiniz.

Bu listede yer alan filmler mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Sizde vaktinizi en iyi şekilde geçirmek isterseniz bu filmleri izlemelisiniz.

0 Reviews

Write a Review

müzeyyen

Read Previous

Punk Giyim Tarzı

Read Next

Mutfak Tasarımlarında Shabby Chic Modası

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?