Burçların Gizli Bağımlılıkları Nelerdir?

Burçların gizli bağımlılıkları nelerdir

Burçlar konusu herkesin merak ettiği, okumaktan zevk aldığı konulardandır. Şimdi sizler için hazırladığımız burçların gizli bağımlılıkları yazımıza geçelim isterseniz.

Koç

Koç burçlarının kafein ve enerji veren içeceklere karşı bağımlılığı diğer burçlara göre çok daha güçlü. Koç burcu için bu tarz içecekler inanılmaz çekici gelmek de ve bu tür maddelere düşkünlükleri epey fazla. Bunun yanı sıra eğer bir koç burcu ile tanışırsanız sosyal medya bağımlılığına da alışmalısınız. Koç burçları online olmayı ve mesajlaşmayı keyifli bulan bir kesim.

Boğa

Boğa burçları her şeyin en iyisine sahip olmayı arzular ve bu bağımlılıklarının bazen önüne geçemezler. Önüne geçemedikleri bir diğer durum ise yemek yemeye olan bağımlılıklarıdır. Boğa burçları günün her saatin de yemek yiyebilir ve bundan haz alabilirler. Bu durum oldukça sıkıcı bir hal olsa da onlar için epey eğlenceli bir aktiviteye benziyor.

İkizler

İkizler burcu dengesiz ruh halleri ile bilinen karakterlerdir. Bu durum birde bağımlısı oldukları dijital dünyalarına yansır ve adeta sosyal medya uzmanı kesilirler. İkizler burcu tıpkı koç burçları gibi sosyal medya da online olma gibi bir bağımlılık halindedirler ve 7/24 iletişim halinde olmayı severler.

Yengeç

Kırılgan ve naif bir burç ile karşı karşıyasınız. Eğer bir yengeç burcu ile karşılaşırsanız hemen ona sarılın çünkü içlerinde büyüttükleri sevgi dünyasıyla o kadar çok neşe ve sevgi saçarlar ki aynı sevgiyi göremeyince hüzne kapılırlar. Onlara sarılın ve sevgilerine ortak olun. Sevgi konusunda zirvede olan burcumuzun bağımlılığı ise ailede ayrılma korkusudur. Sevdiklerinden ayrılma korkusunu paranoya haline getiren yengeç burçları bu durumla yüzleşmeli ve sonsuza kadar birileri ile ilerlemeyerek yalnız kalmanın da mutluluğunu tatmalı.

Aslan

Özgüvenin vücut bulmuş hali diyebiliriz aslan burçları için. Özgüveni bu kadar yüksek olan bu karakterin en düşkün olduğu durum ise alışveriştir. Alışveriş tutkusu adeta bir bağımlılık haline gelmiştir ve kendilerine bir set çizemezler. Maddi olarak çöküntüye uğramamak için hesaplı ve dengeli alışveriş yapmaları gerekiyor.

Başak

Başak burcu denilince akla ilk gelen özellik titiz olmalarıdır. Evet başak burçları yine şaşırtmıyor ve bağımlılık konusunda tabi ki de temizlik baş köşeyi alıyor. Çok fazla detaycı olan başak burçları bu bağımlılıklarını biraz da olsa törpüleyerek normal yaşantılarında daha rahat etmeli.

Terazi

Pozitif enerji yayan terazi burçları etraflarına oldukça olumlu davranışlar sergiler.  Evet bu kadar olumlu hal içerisinde en tutkulu oldukları yönleri ise dolu dizgin bir aşk. Terazi burcumuzun bağımlılığı ve kopamadığı duygusu ise âşık olmak ve bu aşkın tüm hazlarını yaşamak. Eğer bunu bulabilirse hiç de kötü bir bağımlılık değil öyle değil mi?

Akrep

Yengeç burcunda rastladığımız o duygusal duruma en yakın burcumuz sizlerle. Akrep burçları duygusal hal içerisinde olmaya bayılırlar. Özellikle dram konulu filmler oldukça dikkatlerine çeker ve ağlamak onlar için tam bir terapi.

Yay

Yeni bir şeyler denemeyi seven yay burçları bu yönleri ile kendilerini yenilemeyi ve geliştirmeyi başarır. Yeni yerler keşfetmek ve yeni bilgiler edinmek gibi bağımlılık hali yay burcuna hiçbir olumsuz durum doğurmaz ve gelişmesine katkı sağlar.

Oğlak

Oğlak burçları çok çalışkan ve disiplinli karakterleri olan ve bunu bağımlılık haline dönüştürmeyi başarmış karakterlerdir. Oğlak burçları için iş eşittir aşktır. İş temposu içerisinde olmak yükselmek ve paslanmadan ilerlemek oğlak burçları için oldukça eğlencelidir.

Kova

Kova burçları oldukça zeki karaktere sahiptir ve gerek iyi bir kitap gerekse eğitici oyunlar kova burçları için vazgeçilmezdir. Eğitici ve zekâ gerektiren her alanda kova burçlarını görmek mümkündür.

Balık

Alkol bağımlılıkları ile bilinen balık burçları su grubuna aittir. Bu bağımlılıklarının yanı sıra yardıma ihtiyacı olanlara karşı da çok naif ve hassas olan bir burçtur.

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Keratin Bakımı Nedir? Keratin Bakımı Nasıl Yapılır?

Read Next

Tarz Olmayı Engelleyen Seçimler

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?