2019 Ev Dekorasyon Trendleri

2019 Ev Dekorasyon Trendleri

Yeni bir yıla girmemiz ile birlikte tıpkı giyim konusunda yeni moda trendlerin gündeme gelmesi gibi dekorasyonda da yine 2019 yılı ev dekorasyon trendleri gündemde yerini almaya başladı. Her seneye ya da her sezona göre yeni tasarımlar ve modeller ortaya çıkıyor. Son yıllarda bir çoğumuzun ev dekorasyonuna çok fazla önem veriyoruz. Tasarımcılar da en çok tercih edilen ürünler için üretim yapmayı amaçlıyor. Son yıllarda ev dekorasyonunda biraz geriye dönüş vardır. Daha çok eski model ürünler yeni tasarımlar ile satışa sunulmaktadır. Bu da dekorasyonda eskiye özlemin arttığını göstermektedir.

2019 Mutfak Dekorasyonu

2019 Mutfak dekorasyonunda doğallık ön plandadır. Daha çok ahşap otantik görünüme sahip mobilyalar tercih edilmektedir. Mutfak kadınların en çok önem verdiği alandır. Çünkü kadınlar günün çoğunu mutfakta geçirmektedir. Bu nedenle bu alana daha çok önem verilmektedir. Açık tonlarda ve daha doğal görünüme sahip mutfak dolapları ya da masa ve sandalyeleri en doğal hali ile 2019 mutfak dekorasyonun da yerini almaya başlayacaktır. Aynı zamanda yapılan tasarımlarda çok yer kaplamayan mutfakta daha rahat hareket edilebilecek ürünler ön plandadır.

2019 Mobilya Dekorasyonu

2019 yılı mobilya dekorasyonlarında salon ya da oturma gruplarında açık tonlu sportif tarzda ürünler ön plandadır. Mobilyalarda görsellik olarak farklı tasarımlar tercih edilmektedir. Mobilyalarda hafif kavisli modeller 2019 yılında trend ürünler arasındadır. Salon takımlarında kalabalık ya da abartı 2019 yılında geride kalmıştır. Bu dönemde daha pratik ev içerisinde fazla yer kaplamayan en sade ürünler tercih edilmektedir. Genel olarak oturma grubu yerine tek parça köşe takımı ürünler tercih edilmektedir. Eskiden kullanılan vitrin, konsol gibi mobilya ürünleri bu dönemde geride kalmıştır. 2019 Ev dekorasyon trendleri tasarımcılarında takibinde olup tüketiciden gelen talebe göre üretim ön plandadır.

0 Reviews

Write a Review

müzeyyen

Read Previous

Dere Otlu Peynirli Poğaça

Read Next

Narkolepsi Nedir?

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?