2019’da Denerim Diyebileceğiniz Saç Trendleri

2019’da denerim diyeceğiniz saç trendleri arasında kendinize yer bulmakta zorlanmayacaksınız. Her geçen yıl yeni bir saç trendi ile karşılaşıyoruz ve bazen denemekten kaçınarak erteliyoruz. Bu yıl artık bende bir değişiklik istiyorum diyenlerdenseniz mutlaka bu saç renklerine şans vermelisiniz. Trend saç renkleri arasında mutlaka size uyum sağlayacak renkle buluşacaksınız.

Gri Modası Geçmiyor 

Gri saç modasını kaybetmiyor ve bu yılda trend saç renklerinde ilk sırayı alıyor. Gri saç oldukça cesaret gerektiren bir stil. Sevilmesine rağmen bir türlü tercih edilmeme sebebi de bu. Gri trendi bu yıl grinin her tonunda kendini göstereceğe benziyor.  

Pembe  

Bu yıl cesaret gerektiren renkler ön planda olacak. Bu renklerden biri de pembe. Masumiyetin sembolü olan bu renk saçlara da aynı etkiyi vererek sempatik bir hava katıyor. Özellikle küllü pembe bu yılın trend saç renkleri arasında. Saç diplerinin kül renkte bırakılarak uçlara doğru uygulanan bu renk hafif saç rengi sevenlerin gözdesi olacak. 

Bakır 

Seksi görüntü sevenler için vazgeçilmez saç rengi. Özellikle bu yıl birçok ünlünün kullandığı saç stilinin başında gelmektedir. Dikkat çekici ve seksi görüntü seviyorsanız bakır trendi tam size göre. Denerim diyebileceğiniz fakat bir o kadar zor bir renk olan bakır, denediğiniz takdirde sizi pişman etmeyeceğe benziyor. 

Şaşırtıcı Renk Tonları 

Saç rengini bulmak ve buna karar vermek oldukça zahmetli bir iş. Saç boyasının verdiği zarar düşünüldüğünde daha önce saç renginde değişikliğe gitmemiş biri için oldukça zor bir karar olsa gerek. Sürpriz renkler işte tamda burada devreye giriyor ve saç aralarına atılan birbirinden güzel renkler ile trendi yakalamanızı sağlıyor. Öyle ki 2019 saç trenleri düşünüldüğünde bu uygulama en çok ilgi gören saç stili olacağa benziyor. 2019’da denerim diyebileceğiniz saç trendleri arasında şaşırtıcı renk tonları ile kendinizi bulacaksınız.

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Boyun Germe Estetiği Nedir?

Read Next

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?