Balık Burcunun Özellikleri

BALIK BURCUNUN ÖZELLİKLERİ

Balık burcu bir çok karakteristik özelliği yapısına almış bir burçtur. Ancak halk arasından en bilinen özelliği duygusal olmalarıdır. Balık burcu insanları bulundukları ortama çok kolay ayak uydururlar. Yani kısacası ortamın şekline girerler. Bu nedenle insana çok fazla güven vermezler. Tamamen hayal dünyasında yaşayan ve hayal dünyasında oldukça mutlu olan bireylerdir. Balık burcu insanları aslında dışarıya saf görünmeye çalışan ama tam tersi yapıca biraz kurnaz denecek türden akıllı olan insanlardır. Para harcama konusunda fazlasıyla düzensizdirler. Balık burcunun özellikleri kişilere göre farklılık gösterebilir.

Duygusal yapılarından dolayı gerçek dünya ile hayal dünyaları arasındaki farkı anlamakta zorlanırlar. Burç özelliklerinde bulunan duygusallıktan dolayı çok çabuk yıpranırlar. Yapılan araştırmalara göre psikiyatrik sorun yaşayan bireylerin çoğunun balık burcu olduğu tespit edilmiştir.

BALIK BURCU KADINI

Balık burcu kadını duygusal olduğu kadar da akıllı ve kurnazdır. Genel olarak tuttuğunu koparan cinsten kadınlardır. Attıkları adımlarda duygusal olsalar da kendi çıkarlarına göre hareket etmeyi asla ihmal etmezler. Ben duyguları yüksektir. Balık burcu kadını gerçekten güvendiği zaman fazlasıyla sadakatlidir. Ancak asla kendinden ödün vermez. Çoğu sorunu içten içe kendilerine dert ederler. Balık burcu kadını dış görünüme de çok önem verir. Azimli olmalarından dolayı iş hayatlarında kısa sürede başarıya ulaşabilirler.

BALIK BURCU ERKEĞİ

Balık burcu erkeği de kadını kadar duygusaldır. Ancak balık burcu kadınına göre daha da bencildir. Yalnızlığı severler. Çevresine karşı oldukça kibar yapıya sahiptirler. Ancak sinirlendikleri zaman bir anda değişebilirler. Balık burcu özellikleri kadın ve erkekte farklı olabilmektedir. Balık burcu erkekleri çok fazla sorumluluk almak istemezler. Hayatta daha çok kuralsız ve rahat takılmak isterler. Aşırı yüklenen sorumluluklar balık burcu erkeğine göre değildir. Balık burcu erkekleri ani tepkileri olan bireylerdir. Bu da burçlarının vermiş olduğu çift karakter özelliğinden kaynaklanmaktadır.

Yazar: müzeyyen

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?