Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri Nelerdir?

Burçlara göre aşık olmak

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri Nelerdir? Güzel duygular hissettiğiniz kişinin size karşı neler hissettiğini merak ediyorsanız sizin için çok özel bir yazı hazırladık. Burçların kişilikleri yansıttığını düşünüyorsanız hareketlerinden hatta bakışlarından bile size karşı neler hissettiğini anlayabilirsiniz. İşte burçlar âşık olduklarından nasıl davranırlar ve istenmeden de olsa kendilerini ele verdikleri davranışlar;

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri Nelerdir

Koç

Hislerini kolay kolay ortaya sermeyen burcumuz oldukça gizemlidir. Size olan hislerini bir hediye ile dile getirmek ister ya da bir jest yaparak hissettirmeye çalışır. Sizi çok değerli gören koç burcu size olan ilgisi karşısında heyecanlanır ve uzun bir süreç hislerini açıklayamaz.

Boğa

Eğer bir boğa burcu ile karşı karşıya kaldıysanız sabırlı olmanız da fayda var. Çünkü size karşı hisleri varsa bile kendine bile itiraf etmesi zaman alır. Size karşı hislerinden emin olmak istiyorsanız sahip çıkan ruhunu biraz dürtmelisiniz. Oldukça sahiplenici bir karakter olan burcumuz kıskançlığı ile kendini ele verecektir.

İkizler

Farklı ruh haline sahip olan ikizler burcu sizi korkutmasın. Kendini ele veren birkaç davranış şekli vardır ikizlerin. Sizin için eğer bir aktiviteyi iki kez tekrarlıyorsa tebrikler hisleriniz karşılıklı. Yapmaktan hoşlanmadığı bir şeyler varsa sizin için bunu yapıp yapmayacağını test edebilirsiniz.

Yengeç

Eğer bir yengeç burcuna karşı boş değilseniz onun sizden hoşlandığını anlamakta zorlanmayacaksın. Ailesine oldukça bağlı olan burcumuz güzel bir duygu hissettiğinde bunu açıklamaktan korkmaz ve daima arkasında durur. Özellikle sizinle sorunlarını paylaşıyor ve sizden destek bekliyorsa sizin onun için özel bir yere sahip olduğunuzu bilmelisiniz.

Aslan

 Sert bir görüntüsü olan aslan burçlarının duygularını anlamak zorlanabilirsiniz. Romantik bir davranış beklemeyen sakın biraz agresif ruh halini bürünebilirler. Ancak göz teması kuramıyor ve sizin ile ilgili merak ettiği soruları varsa ilk sinyalleri vermiş demektir.

Başak

Başak burçları hislerinin karşılıklı olduğunu hissetmeden duygularını açığa vuramayan karakterdedirler. Bu yüzden işiniz epey zor olacaktır. Ancak size olan duygusunu ele veren davranışlar mutlaka olacaktır. Özellikle size minnet duygusu ile geliyor ve kibar bir konuşma tarzı sergiliyorsa size boş değil demektedir.

Terazi

Sakin ve olgun yapıya sahip olan terazi burçları hislerini tam zıt şekilde belli ederler. Sizinle birlikteyken çok fazla konuşuyor hatta sizin konuşmanıza bile fırsat tanımıyorsa sevinmelisiniz. Çünkü terazi burçları hoşlandıkları kişi karşısında heyecanlanarak ne yapacağını bilemezler.

Akrep

Oldukça bakımlı olan akrep burçları sizi korkutmasın. Duygularını belli eden hatta sizin ona karşı beslediğiniz duyguları bile çabucak çözen hisleri vardır. Bu yüzden size karşı sert bir şekilde gelebilirler. Kendinden emin bir şekilde tavır sergileyen akrep burçları oldukça gizemlidir ve karşılıklı his duyduğu kişiye karşı oldukça ilgilidir.

Yay

Enerjisi ile baş döndüren yay burçları hislerini belli ederken karşı tarafın sakin olmasına çok dikkat ederler. Kendilerinin bu özelliğinin tam tersi sakin birini ararlar. Yay burcuna sahip lan bir kişiye karşı boş değilseniz mutlaka arkadaşlarına yakın olmalısınız. Çünkü yay burçları bunu ilk arkadaşlarına belli ederler.

Oğlak

Oğlak burçları sevgisine layık birini bulduğunda çok sakin davranır ve belli etmemeye çalışır. Çünkü bu onun için çok önemli bir karardır. Sizi izler ama belli etmez. Eğer bir oğlak burcu sizi yaptığı aktiviteye davet ediyorsa onun için önemli olduğunuzu bilmelisiniz.

Kova

Kova burçları koruyucu tavırları ile ilgisini belli eden kesimdir. Eğer bir kova burcu ile karşı karşıya geldiyseniz sıra dışı ve gizemli olaylara şahit olacaksınız demektedir.

Balık

İlgisini en zor belli eden burç ile karşılaştınız. Balık burçları bazen size davrandığı şeklinden daha samimi davrandığı kişiler gösterir size. Ancak eğer hoşlandığı birisi ile vakit geçiriyorsa saatlerini harcayabilir. Sizin yanınızda vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsa size karşı boş değil demektir.

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri Nelerdir? Sizlerinde bu konuda düşüncelerinizi yorumlara bekliyoruz. Sevgiyle kalın.

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Saçları Gürleştirmek İçin Ne Yapmamız Gerekir?

Read Next

Hamilelik Döneminde Kan Pıhtılaşması Nedir?

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?