Gelinlik Modellerinde 2019 Trendleri

Gelinlik Modellerinde 2019 Trendleri 

Evlilik hazırlıkları tam gaz devam ederken gelin adayları, nasıl bir gelinlik modeli seçmeliyim? Sorusuna cevap aramaktadırlar. Gelinlik modeli seçimin de titizlikle davranan gelin adayları için ilhan veren gelinlik modelleri sunan ünlü tasarımcılar bu yılın trend olacağını düşündükleri gelinlik modellerini sizler için gösterime açtı. 2019 yılı diğer yıllardan farklı olarak klasik gelinlik anlayışını geride bıraktı ve daha gösterişli renkli tasarımlar ortaya koydu. 

İlkbahar ve yaz ayları için daha geometrik kesim gelinlik modelleri dikkat çekerken, sonbahara gelindiğin de mevsime eşlik eden romantik tüyler göze çarpıyor. 

2019 Yılı Gelinlik Modellerin de Neler Var? 

  • Klasik gelinlik modelleri 2019 yılı ile birlikte daha görkemli bir hal alıyor ve birbirinde güzel detaylara yer veriyor. 
  • Renkli gelinlik modasına hoş geldin de. Bu yıl renkli gelinlik giymek ister misiniz? 2019 yılı gelinlik modellerin de en trend detay renkli gelinlik tasarımları. Başta muz mavisi olmak üzere sarı, mor ve kırmızı gelinlik modelleri ile ünlü tasarımcılar farkını ortaya koyuyor. 
  • Bu yılın en dikkat çeken bir diğer detayı ise geometrik desenler olacağa benziyor. Geometrik kesilmiş gelinlik modelleri üzerinde çiçek desenleri ile modern bir görüntüye kavuşturuluyor ve bu sene trend olacağa benziyor. 
  • 2019 yılı farklılığı ile dikkat çeken gelinlik modellerine sık sık rastlanacak bir yol olacak. Fakat sade sevenler için de birbirinden farklı kesinler de sade gelinlikleri de görmek mümkün. Özellikle kayık yaka tarzında gelinlik modelleri de 2019 yılının dikkat çeken tasarımları arasında. 
  • Gelinlik de seksi görünmeyi sevenler için tasarlanmış derin v yaka gelinlik modelleri tüm ihtişamıyla göz kamaştırıyor. 
  • 2019 yılının en dikkat çeken gelinlik modelleri arasında bulunan ışıltılı gelinlikler, özellikle gece kapalı mekanlarda yapılan düğün konseptleri için tasarlanmış ve ışığını yansıtmak isteyenler için tercihe bırakılmış. 
  •  

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Her Derde Deva Dağ Çileği

Read Next

Çocukla Tatil Yapmak

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?