2019 Yılında Öne Çıkacak Estetik Trendler

2019 Yılında Öne Çıkacak Estetik Trendler 

Estetik operasyonlar beraberinde olması gerekenden büyük göğüsler, kalkık burunlar ve yüzdeki doğal ifadenin gitmesini sağlayan botoks uygulamalarını getirmektedir. 2019 yılı ile birlikte artık daha doğal görünüm vaat eden estetik trendler boy göstermektedir. Her yaşta doğal görünmek için geliştirilen bu yöntemler yaş ilerledikçe etkisini kaybetmeyerek daha çok dikkat çekeceğe benziyor. 

Botoks Değil Micro Botoks 

Dünyada en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan botoks uygulaması yerini micro botoksa bırakıyor. Micro botoks tekniği ile daha düşük tozda ilaçlar kullanılıyor ve cilt sorunları hedef alınıyor. Bu uygulama sadece kırışıklığı önlememekte bunun yanı sıra gözenek görünümünü en aza indirerek kusursuz bir cilt vaat etmektedir. Micro botoks uygulaması vaat ettiği bu sonuçlar ile 2019 yılında öne çıkacak estetik trendler arasında yer almaktadır. 

Ameliyatsız Burun Estetiği (Dolgu Teknikleri) 

2019 yılının öne çıkacak estetik trendleri arasında yerini alacak olan dolgu teknikleri ile artık daha zahmetsiz burun ameliyatı uygulaması, estetik operasyonları geri de bırakacağı benziyor. Elmacık kemiklerini dolgunlaştırmak ve göz altı çukurlarını düzeltmek için kullanılan dolgu tekniği 2019 yılı itibariyle burunda bulunan ufak kusurları kapatmak için de uygulanan bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Kalıcı olmayan bu estetik trendi normal burun ameliyatına göre daha zahmetsiz olduğu için ilgi görmeye başladı bile.  

Kök Hücre Uygulaması 

Kök hücre uygulaması, yaşlanma karşıtı bir yöntem olup cildi gençleştirmek için uygulanan oldukça etkili bir yöntemdir. Akne izlerinin giderilmesi adına kullanılan kök hücre uygulaması cildin elastik yapısını korumaya yardımcı olarak cilde genç bir görünüm vaat eden ve 2019 yılının trend estetikleri arasına giren bir operasyon çeşididir. Cerrahi operasyon olarak görülmeyen kök hücre uygulaması kalıcı olması ile dikkat çekmektedir. 2019 yılının öne çıkan estetik trendleri arasında bulunan kök hücre uygulamasını daha çok göreceğimiz kesin. 

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Tansiyon Yükselmesi Nedir?

Read Next

Adile Naşit Kimdir?

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?