Dermapen Nasıl Uygulanıyor? Kaç Seans Sürüyor?

Dermapen Nasıl Uygulanır? Kaç Seans Sürüyor? 

Dermapen nasıl uygulanıyor sorusu merak konudur. Her yaşta oluşan cilt problemleri ile savaşmaya vaat etmektedir. Cilde; parlaklık, nem, genç görünüm ve bebeksi yapı kazandıran bir cilt bakımıdır. Cilt altına uygulanan dermapen yöntemi, ciltte yeni üretimler salgılanmasına yol açarak cildin taze ve dolgun görünmesini sağlar. Hücre üretiminin zayıfladığı ve yavaşladığı dönemlerde cilt üzerinde lekelenmeler oluşur ve yaşlanma görüntüsü git gide dikkat çeker. Dermapen uygulaması sayesinde hücreler yenilerek yaşlanmaya sebep olan kırışıklar giderilerek cildin elastik yapıya kavuşması sağlanmış olur. 

Dermapen Uygulaması Nasıl Yapılır? 

Dermapen uygulaması öncesi cilt iyice temizlenir. Temizlenerek kirden arındırılan cilt artık uygulamaya hazır duruma gelir. Uygulama yapılan bölüme af hyaluronik asit, mezoterapi solüsyonu ve PRP uygulanır. Dermapen uygulaması cildin kusurlu olan bölgesine mikro kanallar açılarak uygulanmaktadır. Mikro kanallar açılarak kişi çok fazla ağrı hissetmez ve enjekte edilen sıvılar cilt tarafından daha çabuk emilir. Dermapen uygulaması iğneleme tekniği ile yapılan bir cilt bakımıdır. Uygulama yaklaşık 20 dakika sürmektedir ve oldukça etkili sonuçlar alınmaktadır. Dermapen uygulaması; 

  • Alın çizgileri 
  • Kaz ayağı 
  • Lekeler ve siyah nokta 
  • Sivilce 
  • Büyük gözenek görünümü 
  • Üst dudak çizgisi 
  • Sarkık görünüm 
  • Göz altı torbaları için kullanılmaktadır. 

Dermapen Uygulaması Kaç Seans Sürmektedir? 

Dermapen nasıl uygulanıyor konusunu öğrendikten sonra tam olarak kaç seans sürdüğünü merak edenler öncelikle güvenilir bir güzellik merkezine giderek kontrol olmalar gerekmektedir. Kaç seans süreceği tamamen cildin hasarlı durumuna bağlıdır. Uygulama yaş kriter alınarak yapılmaktadır ve yaşlanmadan kaynaklı kırışıklıkların hızına bakılmaktadır. Genel olarak 6 seans süren dermapen uygulaması seanslar arasında 1 aylık bekleme süresi bırakılarak uygulanır. 2 seans sonrası etkili sonuç alınmakta ve genç görünüme kavuşulmaktadır. Daha net bilgi için bir güzellik uzmanına başvurmak gereklidir. 

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Kakulenin Bilinmeyen Faydaları

Read Next

Havayı Temizleyen Bisiklet

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?