Karın Germe Ameliyatı Sayesinde Düz Bir Karna Kavuşun!

Karın Germe Ameliyatı Sayesinde Düz Bir Karna Kavuşun! 

Yanlış diyet listelerini uygulamak, spor yapmayı ihmal etmek, hamilelik ve sağlıksız beslenme sonucu özellikle karın bölgesinde aşırı yağlanma meydana gelmektedir. Yaz ayları yaklaşırken fazla yağlarımızı saklamak isteriz ama bu oldukça zordur. Estetik operasyonlar bu durumda istenilen vücut ölçülerin de karşılayacak kadar ilerledi. Karın germe ameliyatı sayesinde düz bir karna kavuşmak mümkün 

Uzmanlar fazla kilo alımından sonra oluşan sarkıklığın karın germe ameliyatı ile giderilebileceğini açıkladı. Sarkık olan derinin elastik yapıyı kaybettiğinden söz eden uzmanlar artık bu duruma gelen bir deriye germe operasyonu uygulanarak istenilen düz karna kavuşmayı vaat etmektedirler. Bu operasyonun adı ‘’total abdominoplasti’’ dir. 

Total Abdominoplasti ile Düz Bir Karın 

Düz bir karna kavuşun diyen uzmanlar açıklamalarına bu operasyonun yüz güldürücü sonuçlar verdiğini söylemektedirler. Operasyon yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir ve operasyon sonunda deride gevşeklik ve fazla yağ alınmış duruma gelmektedir. Operasyon sarkıklığı giderdiği gibi deriyi gererek sertleşmesini de sağlamaktadır.  Göbek deliğinden memnun olmayanların bu ameliyat ile istedikleri göbek deliğini kavuşmaları da mümkün. Ameliyat sonucunda göbek deliği güzel bir şekle gelmiş oluyor. Ameliyat sonrası iç çamaşırın hizasında sezaryen doğumunda oluşan çizgini biraz daha uzun hali oluşuyor ve bu maalesef kaçınılmaz bir durum. 

Çatlaklardan Kurtulmayı Sağlıyor! 

Özellikle hamilelikten sonra oluşan vücut çatlakları oldukça kötü bir görüntü oluşturur. Uzmanlar karın germe ameliyatı ile vücudun alt tarafında oluşan çatlaklarından kaybolduğunu söylemektedirler. Ameliyat ile hem düz bir karın hem de çatlaklardan kurtulmak gibi mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.  

Karın germe ameliyatı süreci ve kalan izin şekli kişiden kişiye değişen bir durumdur. Mutlaka uzman bir estetik cerraha danışılmalıdır. Uzmanlardan aldığınız net bilgi ile hem daha doğru karar verebilirsiniz hem de mükemmel sonuçlar elde edersiniz. Sizde karın germe ameliyatı ile düz bir karna kavuşun. 

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Yalnız Olmaktan Bıktın mı?

Read Next

Organize İşler Sazan Sarmalı

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?