Konsantre Büyüme Hormonu ile Gelen Güzellik

Konsantre Büyüme Hormonu Nedir? 

Konsantre büyüme hormonu, insan vücudunu tarafından üretilebilen tamamen doğal bir tedavidir. Onarma konusunda etkili çözümler sunmaktadır. Konsantre büyüme hormonu ile yaşlanmaya sebep olan faktörler, hamilelikten sonra iyileştirme aşamaları ve yaşlanmaya karşı alınacak tedbirler bir arada toplanmıştır. Bunun yanı sıra fiziksel rahatsızlık, kronik hastalıklar ve halsizlik de tedavi edilmektedir. 

Uzmanlar konsantre hormonunun herhangi bir yan etkisi olmadığını belirtmektedir. Ayrıca bu tedavi ile birlikte onarılan hücreler büyüme göstermekte ve dokular onarıma teşvik edilmektedir. 

Nasıl Uygulanır? 

Konsantre büyüme hormonu kişiden alınan bir miktar kanın ayrıştırılarak kök hücre şeklinde kullanılmasıdır. Bu işlem özel cihazlar ile yapılmaktadır. Alınan hücre sayesinde dokular yenilenir. Kişinin kendi vücudundan alınan bu örnek kişiye herhangi bir yan etki getirmemektedir. Enfeksiyon, alerji ya da kan uyuşmazlığı gibi problemler yaşanmamaktadır. Estetik tedavi konusunda en yaygın kullanılan işlemdir ve yaşlanmayı geciktirme ve önleme özelliklerine sahiptir. Konsantre büyüme hormonu ayrıca saç dökülmesi, yara tedavisi, cilt tedavisi ve yanık tedavisinde de yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Estetik açıdan düşünüldüğünde ise;  

  • Kol sarkması 
  • Bacak ve selülit bölgeleri 
  • El estetiği 
  • Yüz ve boyun bölgeleri 
  • Dekolte kısmı gibi vücudun tüm alanlarında kullanılan bir yöntemdir.  

Büyüme hormonu cilde hızlı bir iyileşme sağlar ve kırışıklık görüntüsünü giderir. Aynı zamanda cildin ihtiyaç duyduğu elastik yapıyı etkili bir şekilde sağlayarak parlak görünüm verir. Uygulama ilk seans ile etkisini ciddi anlamda göstermektedir. Daha net sonuçlar 6 ve 9 ay arası yapılan tedavi sürecinde görülür. Bu aylar içerisinde iyileşme gözle görünür ve tam bir onarım sağlanır. Tüm bu özellikler sayesinde konsantre büyüme hormonu estetik operasyonların başında gelmektedir. 

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Gaziantep/ Yavuzeli

Read Next

Kakulenin Bilinmeyen Faydaları

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?