Yüz Gerdirme Estetiği Nedir? Nasıl Yapılır?

Yüz Gerdirme Estetiği Nedir? Nasıl Yapılır? 

Yüz gerdirme işlemi kırışıklık görünümünü en aza indirerek genç görünüm sağlamaktadır. Bu işlem ile cildimizi en yaşlı gösteren yüz kısmı genç görünüme kavuşturularak istenilen pürüzsüzlük elde edilir. Yüzümüz genç görünmemizi sağlayan en önemli bölgemizdir ve gün içinde cildimizin en çok yorulduğu kısmıdır. Jest ve mimikler kullanılan kozmetik ürünler cildi yıpratarak zamanla kırışmasına neden olur. Kırışan ve yıpranan yüz doğallığını kaybederek kişiyi olduğundan daha yaşlı gösterir. Yüz gerdirme operasyonu tüm bu olumsuzlukların meydana getirdiği kırışıklık problemini çözerek etkili sonuç verir. 

Estetik operasyonlar günümüzde birçok cilt sorununun ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Tıbbi yöntem olarak popüler hale gelen yüz gerdirme operasyonu yüzün yaşlı görünümü için ideal çözümü sunmaktadır. 

Yüz Gerdirme Estetiği Nasıl Yapılmaktadır? 

Estetik operasyonun bir çeşidi olan yüz gerdirme işleminin nasıl yapıldığı merak konusu. Bu cerrahi müdahale ile yüz üzerinde kırışıklığa neden olan fazla kısım alınarak yüzün gergin görünmesi sağlanır. Gergin ve doğal görünüme kavuşturulan yüz kişiyi adeta 10 yıl geriye götürerek mükemmel bir etki verir. Yüz gerdirme işlemi sırasında yüz üzerinde herhangi bir iz kalmamaktadır. İşlem yapıldıktan sonra ufak izler mevcut olsa bile zamanla geçmek de ve belli olmamaktadır.  

Operasyon yapılırken yüzün herhangi bir kısmında olan kusurlar da giderilmektedir. Kulak hizasında olan sarkmalar ve göz altı torbaları da tüm işleme dahil edilerek tek bir operasyonda mükemmel sonuçlar elde edilmektedir. Yüz gerdirme işlemi sonrası kişi 1 hafta süre ile eski yaşantısına gerek dönmektedir ve herhangi bir sorun yaşamamaktadır. Yüz gerdirme işlemi için mutlaka uzman bir doktor ile görüşülmelidir. Uzmanlar kişinin herhangi bir rahatsızlığı olup olmadığını kontrol ederek operasyonun en uygun zamanda yapılmasını sağlamaktadır. 

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Boyalı Saça Nasıl Bakım Yapılmalıdır?

Read Next

Daha Zayıf ve Uzun Görünmenin Yolları

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?