2019 Yılının En Trend Gelin Makyajları

Gelin makyajı trendleri nelerdir? Gelin makyajı nasıl yapılır?

Gelin makyajı trendleri nelerdir? Gelin makyajı nasıl yapılır?

2019’un En Trend Gelin Makyajları, gelin makyajları nasıl yapılır, 	gelin makyajı hangi tonlarda olacak, 	gelin makyajı nasıl yapılır

Düğün günün yaklaştı ve nasıl bir makyaj yapacağına karar veremiyor musun? İşte 2019 yılının en trend gelin makyajları tarzlarını bir araya getirdik. Bu yıl ışıl ışıl parlamaya hazır olmalısınız. Metalik renkleri sıkça göreceğimiz makyaj trendlerin de gelin makyajınız ile parlayacaksınız. Metalik renk sevmeyen ve fazla parlak makyajı tercih etmeyenler için 2019 yılında ayrı bir yer ayrılmış tabi. Soft renklerin hâkim olduğu yok gibi makyaj trendi özellikle gelin makyajı için vazgeçilmeziniz olacak.

Metalik Farlar

Metalik renkler bu yıl trend makyajları arasında. Özellikle farda kullanılan metalik alt tonlar ile göz kapağınızı kaplayabilir ve en mutlu gününüzde parlayabilirsiniz. Gözleriniz büyük ise mutlaka metaliğin ışıltısına kendinizi bırakmalısınız ve bu yılın en trend makyaj rengine uyum sağlamalısınız.

Mat Ruj

Gelinlerin vazgeçemedikleri kırmızı ruja bu yıl mat bir görünüm geliyor. Özellikle koyu tonlu ruj kullanmayı sevenler için mat renkler ön planda olacak. Dudak şeklini seven ve dikkat çekmesini isteyenlerdenseniz kırmızı ve tonları ile buluşmalısınız.

Soft Pembe Tonlar

Bu yıl kendinden söz ettiren koyu ve parlak renklerde makyajları sıkça göreceğiz. Ancak bu iddialı makyaj trendinden hoşlanmayan ve tercih etmeyen gelin adayları için de onların tarzına hitap eden naif renkler mevcut. Özellikle pembenin alt tonlarının hâkim olacağı makyajınızda doğal görünümünüzden vazgeçmeden parlayabileceksiniz.

Doğal Dokunuşlar

Yok gibi makyaj görüntüsünü seven gelin adayları için 2019 makyaj trendlerinde yer bulmak mümkün. Doğal görünen yanaklar ve gözler ile gelinliğiniz içerisinde ruhunuzu yansıtacağınız bu makyaj tarzı tam size göre. Sadelikten vazgeçemeyenler için bu yıl da 2019 yılının en trend gelin makyajları ile trend olan doğal dokunuşlar naif bir görüntüye bürünerek en mutlu gününüzde size ve tarzınıza uyum sağlayacak.

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Tatlı Badem Yağı Saça Nasıl Uygulanır?

Read Next

Seks Hayatınızı Feng Shui İle Harekete Geçirin

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?