Cildinizi 4 Adımda Düğüne Hazırlayın

Cildinizi düğüne hazırlayın

Cildinizi 4 adımda düğüne hazırlayın, En özel gününüzde en güzel siz olmalısınız. Güzelliğinize gölge düşürecek tüm hallerinizden kurtularak ışıldamak sizin elinizde. Düğün günü stresinden aklınıza belki gelmeyecek ve önemsemeyeceğiniz cilt bakımınızı sizin için bir araya getirdik. Bu adımları takip ederek en görkemli gece de parlayabilir ve cildinize hakkettiği değeri verebilirsiniz.

Cildinizi 4 Adımda Düğüne Hazırlayın

Cildinizi Temizleyin

Cildiniz de oluşan ölü hücrelerden cildinizi arındırmadığınız takdirde cildiniz üzerine yapılan makyaj tam anlamıyla ortaya çıkmaz ve cildiniz yorgun görünür. Bu yüzden düzenli bir şekilde cilt temizliğinizi yapmalısınız ve düğün gününe kadar cildiniz ölü hücrelerden arınmasını sağlamalısınız. Cildiniz için bu etkiyi gören birkaç maske edinebilir ya da be etkiyi veren doğal maskelerden faydalanabilirsiniz. Bu şekilde cilt temizliğinizi düzenli bir şekilde uygulandıktan sonra diğer adımımıza geçebilirsiniz.

Nemlendirin

Cildi ölü hücrelerden arındırdıktan sonra cildiniz için yapacağınız en önemli adım nemlendirmek olacaktır. Cildiniz temizledikten sonra kuru bir görünüme bürünmemesi için mutlaka nemlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için cilt tipinize uygun bir nemlendirici seçebilir ve düzenli uygulama sağlayabilirsiniz. Cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi su içerek de karşılayabileceğinizi unutmamalısınız. Düğününüze az bir süre kala bol su tüketimini huy edinmelisiniz.

Cildinizi 4 Adımda Düğüne Hazırlayın

Göz Altları

Yorgun görünüme sebep olan göz altları. Evet oldukça sıkıcı bir durumdur fakat çözümü de olan bir sorundur. Yorgun ve stresli zamanlar geçirmiş olacaksınız ve gözleriniz yorgun görünerek göz altlarınız torbalanacak. Ama panik yapmayın. Düzenli masaj hareketleri ve uygulanan etkili maskeler ile gözlerinizde ki yorgun görüntünün gitmesi sizin elinizde. Göz altlarınıza düzenli bakım yapmalısınız ve düğün gününüze kadar rahatlamasını sağlamalısınız.

Dinlenmek İçin Zaman Ayırın


Cildinizi 4 adımda düğüne hazırlayın, son aşama telaşlı ve stresli zamanlar geçirebilirsiniz. Hatta oldukça yoğun tempoda koşturuyor da olabilirsiniz. Ancak mutlaka kendinize vakit ayırmalısınız. Böylece hem beden hem zihin olarak dinlenmiş olacaksınız. Kendinize zaman ayırdığınız takdirde göreceksiniz ki stres halinizden eser kalmamış ve enerjik bir ruh haline bürünmüşsünüz. Unutmayın bu sizin en mutlu gününüz…

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Spiral Nedir? Kimler Spiral Takabilir?

Read Next

1 Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?