Hızlı Tırnak Uzatma Yolları

Hızlı Tırnak Uzatma Yolları

Hızlı Tırnak Uzatma Yolları
Hızlı Tırnak Uzatma Yolları

Hızlı tırnak uzatma yolları tırnak bakımı kadınların hayatında önem taşımaktadır. Ancak bazı kadınlar tırnak bakımını yeterli düzeyde yapsa bile tırnakların uzamamasından şikayetçidir. Ya da tırnaklar uzasa bile bazı kişilerde uzun zaman içerisinde uzamaktadır. Tırnak uzatmak için bazı yöntemler vardır. Bunlar uygulandığında tırnaklar daha çabuk uzayabilir. Uzun tırnakları şekillendirmek de bakımını yapmak da her zaman daha kolaydır. Ayrıca uzun tırnak kadınlara her zaman çekici bir hava kazandırmaktadır.

Beyaz Sirke

Tırnak uzatırken çabuk uzaması kadar sağlıklı uzaması da önemlidir. Bazı yöntemlerle tırnaklar hızlı uzayabilir. Ancak sağlıklı uzamadığından hemen kırılabilir. Beyaz sirke hem tırnakların hızlı uzamasını hem de sağlıklı uzamasını sağlar. Ellerinizi iyice yıkayıp kurulayın. Daha sonra bir kaba bir miktar beyaz sirke koyun ve tırnaklarınızı içinde 5 dakika kadar bekletin. Düzenli olarak uygulandığında etkisi görülecektir.

Zeytinyağı

Zeytinyağının cilt ve saç üzerindeki etkileri çok fazla bilinmektedir. Ancak hızlı tırnak uzatmak için de zeytinyağı en etkili yöntemlerdendir. Zeytinyağı tırnakların beslenmesini ve nemlenmesini sağlar. Bu sayede de tırnaklar hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamaya başlar.

Hızlı Tırnak Uzatma Yolları

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağı tırnakları besleyen bir üründür. Düzenli olarak kullanıldığında tırnaklar hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamaya başlar. Kullanımı da çok pratiktir. Hindistan cevizi yağı ile her akşam tırnaklara ve tırnak derilerine masaj uygulaması yapabilirsiniz. Hindistan cevizi yağı tırnaklarda ki nem oranını da dengede tutar.

Hızlı tırnak uzatma yolları, tırnakların hızlı uzaması için bu yöntemler düzenli olarak uygulanmalıdır. Bu yöntemler sayesinde protez tırnak kullanmanıza gerek kalmaz. Ayrıca çabuk kırılan tırnaklardan da kurtulabilirsiniz. Bunun dışında bazı kişilerin tırnak yeme alışkanlığı vardır. Bu da tırnak derilerinin ölmesine neden olur. Bu alışkanlığınızdan kurtulmanız gerekir. Bu şekilde tırnaklarınız hızlı bir şekilde uzayacaktır.

müzeyyen

Read Previous

Kakao Yağı ile Çatlak Tedavisi

Read Next

Aspirinli Saç Maskesi İle Işıltılı Saçlar

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?