Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer? Etkili Doğal Çözümler

Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer

Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer?

Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer? Yaz mevsimi yaklaşıyor ve yaz sezonunun gelmesiyle birçok kadının ortak sıkıntı koltuk altında ki renk eşitsizliği problem halini alıyor. Koltuk altında oluşan kararmalar birçok sebebe bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Ancak bu sorunu düzenli yapılan uygulamalar ile ortadan kaldırmak mümkün. Koltuk altı kararması nasıl geçer? Sorusuna doğal yöntem arayanlar için birçok çözüm getirdik. Koltuk altı kararmasına etkili birçok doğal yöntem yazımızda saklı. Gelin hep birlikte bu doğal çözümlere göz atalım.

Limon Uygulaması

Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer?
Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer?

Limon cilt rengini açman ve cildi ölü hücrelerden arındıran en etkili çözüm yoludur. İçerisinde bulunan asit cilt rengini açmaya bire birdir. Limon ile koltuk altı kararmasına uygulama yapmak oldukça pratik ve kolay olacaktır. Öncelikle koltuk altınızı yıkamalısınız ve ardından iyi bir şekilde durulamalısınız. Kurulanan koltuk altına bir miktar limon suyunu sürün ve yarım saat kadar bekleyin. Yarım saat bekledikten sonra koltuk altınızı yıkayabilirsiniz. Haftada 1 kez olacak şekilde düzenli uygulama yapmalısınız.

Elma Sirkesi Uygulama

Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer?

Kullanım alanı oldukça geniş olan elma sirkesi koltuk altı kararmasına karşı da oldukça etkili. Elma sirkesi cildi ölü hücrelerden temizlediği gibi koltuk altı kokusundan da sizleri kurtaracak. Elma sirkesini uygulamadan önce cildinize küçük bir uygulama yapın ve herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadığınızı gözlemledikten sonra bir pamuk yardımıyla koltuk altınıza sürün. 20 dakika bekledikten sonra koltuk altınızı yıkayabilirsiniz. Haftada 1 kez düzenli olacak şekilde uygulamalısınız.

Patates ile Uygulama

Koltuk Altı Kararması Nasıl Geçer?

Cilt beyazlatan doğal maskelerin içerisinde patates maskesi ile sıklıkla rastlarız. Cilt rengini açmada ve akne problemleri ile savaşmada oldukça etkili olan patates koltuk altı kararmasına da etkili çözümler sunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken patatesi dilimleyerek koltuk altına masaj yapmaktır. Yaklaşık olarak 5 dakika masaj yaptığınız koltuk altınızı yıkayarak kurulayabilirsiniz. Daha etkili çözüm için haftada 2 kez uygulama yapmalısınız.

0 Reviews

Write a Review

müzeyyen

Read Previous

Avengers: Endgame (Meydan Muharabesi)

Read Next

Kolajen Üretimini Artıran Maske Tarifleri

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?