Nasıl Siyah Noktalara Son Verelir?

Patates maskesi nasıl yapılır

Nasıl Siyah Noktalara Son Verelir?

Nasıl Siyah Noktalara Son Verelir? Cilt üzerinde oluşan lekeler haricinde canımızı sıkan bir diğer cilt sorunu ise cildimizde oluşan siyah boktalardır. Hemen hemen her kadının ortak özelliği olan siyah noktalar açık olan gözeneklere dolarak kirli bir görüntü oluşturur. Eğer siyah noktalarınızda şikayetçiyseniz ve evde yapabileceğiniz doğal bir çözüm arıyorsanız paylaşacağımız maske tam size göre. Maskemizi düzenli uygulayarak siyah noktalarınızdan kurtulabilirsiniz.

Siyah Noktalara Patates Maskesi

Nasıl Siyah Noktalara Son Verelir?

Malzemeler

2 adet patates

3 damla limon suyu

1 tatlı kaşığı bal

Uygulanışı

Patatesleri rendeleyerek suyunu sıkın. Aldığınız su içerisine bal ve limonu ekleyerek yüzünüze uygulayın. Uyguladığınız maskeyi 10 dakika bekledikten sonra yıkayın ve ardından cildinize nemlendirici uygulayın. Patates maskemizi hafta 1 kez uygulamanız yeterli olacaktır. Siyah noktalarınızı kısa sürede geçirecek maskemiz cildinizin rengine açacak ve cilt lekelerinizi yok edecek. Maskemizi düzenli uygulayın ve mutlaka düzenli bir şekilde su tüketin.

Patatesin Cilde Faydaları

Nasıl Siyah Noktalara Son Verelir?
  • Ciltte oluşan kırışıklık problemi için patates bulunmaz bir nimettir. Cildinize düzenli uygulanan maske sayesinde kırışıklığın önüne geçebilirsiniz.
  • Güneş lekeleri için de kullanılan patates leke sorununu çözecektir.
  • Akne probleminiz için de patates uygulayabilirsiniz.
  • Göz altı morluklarınız için patates uygulaması yapabilirsiniz.
  • Kuru bir cildiniz varsa patates kuruluk probleminize yardımcı olacaktır.
  • Cilt tonunuzu açmak için patates maskesi oldukça etkilidir.
  • Yaşlanma kaynaklı oluşacak sorunlara patates mucizevi etki yapmaktadır.
  • Gözlerinizin yorgun görünmesinden şikayetçiyseniz dilimlediğiniz patatesleri gözlerinizin üzerine koyarak yarım saat bekleyin. Yorgun görünümü azaltmakla kalmayacak daha canlı görünmenizi sağlayacaktır.
  • Sadece siyah nokta ile savaşmakla kalmaz sivilce problemi ile de savaşır. Eğer cildiniz de oluşan sivilcelerden kurtulmak bahsettiğimiz maskemiz siyah noktalarınızla birlikte sivilcelerinize de etki edecektir. Kısa süre içerisinde cilt sorunlarınızı atlatmanızı sağlayacaktır.

Nasıl Siyah Noktalara Son Verelir? Sorusuna cevap aradık sizlerinde bu konuda tecrübeleri ve bilgileri varsa yorumlara bekliyoruz. Sevgiyle kalın.

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Tırnak Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Read Next

Gün Boyu Kalıcı Makyaj Nasıl yapılır?

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?