Özel Günlerde Nasıl Makyaj Yapılmalıdır?

Özel Günlerde Nasıl Makyaj Yapılmalıdır

Özel Gün ve Gecelerde Nasıl Makyaj Yapılmalıdır

Özel Günlerde Nasıl Makyaj Yapılmalıdır? Özel gün ve gecelerde yapılan makyajı diğer makyajlardan ayıran en önemli detay kullanılan renklerdir. Koyu renk gözler ve dikkat çeken dudaklar ile gece göz kamaştırmak isteriz. Koyu renklerin hâkim olduğu gözler ve koyu renkler ruj gece makyajının vazgeçilmezidir ancak ikisinden birini tercih etmek gerekir. Koyu bir ruj istiyorsanız gözler daha hafif koyu bir göz makyajı istiyorsanız da dudaklar daha nüde kalmalıdır. Özel gün ve geceler de yapacağınız makyajın püf noktalarını sizler için derledik. İşte bu gibi özel davetlere gitmeden önce ne tarz da makyaj yapacağınıza karar veremiyorsanız aradığınız çözüm yazımızda saklı.

Gözler Ön Planda

Gece makyajınız için vazgeçilmezin olacak dumanlı göz makyajı bu yılın da en trend makyaj stilini oluşturmaktadır. Özel bir davete veya doğum günü partisine katılacaksanız gecenin göz kamaştıran makyajına sahip olmanız sizin elinizde. Cildinize yaptığınız pürüzsüz ten makyajınız ardından yanaklarınızı aydınlatın ve mutlaka takma kirpik takarak gözlerinizin hâkim olduğu makyajınızı tamamlayın. Bu tarz bir makyaj seçiminde bulunduysanız dudaklarınız daha sakin bırakın ve gözleriniz ön planda olsun.

Dikkat Çeken Dudaklar

Özel Gün ve Gecelerde Nasıl Makyaj Yapılmalıdır

Özel Günlerde Nasıl Makyaj Yapılmalıdır? Kırmızı rujun en çok yakıştığı saat aralığı iç kuşkusuz geceye doğru katıldığınız partiler ve davetlerdir. Gece makyajınıza yakışan kırmızı, bordo ve mor gibi koyu renkler tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlar ve makyajınızı ön planda tutar. Cildinize uyguladığınız ışıltılı makyajınız üzerine kirpiklerinizi hafifçe kıvırın ve muhteşem bir ruj ile son dokunuşu yapın. Rujunuzun kalıcılığı artırmak için bir kat toz pudra da geçebilirsiniz ve eğlencenin akışına kendinizi bırakabilirsiniz. Dikkat çeken dudaklar ile gecenin yıldızı olabilirsiniz. Makyajınızın star parçası olan ruj renginizi kıyafetinize uygun seçmeyi unutmayın.

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Sağlıklı ve Doyurucu Salata Var mıdır?

Read Next

Evlilikte Uyum Nasıl Yakalanır?

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?