Seks Hayatınızı Feng Shui İle Harekete Geçirin

feng shui ile seks hayatı

feng shui feng shui ile seks hayatı

Seks hayatınız monoton bir halde ise seks hayatınızı harekete geçirin! Mutlaka deneyimlemeniz gereken bir tarz ile karşınızdayız. Eski bir Çin sanatı olan Feng Shui ile ortamın büyüsüne kendinizi kaptıracaksınız. Aşkınız seks hayatınız ile doğru orantılıdır ve karşılıklı hissedilen duygular ile renk kazanır. Ancak bazen işler yolunda gitmeyebilir ve farklılık isteyebilirsiniz. Bununla ilgili cinsellikte giyim yazımızdan da yararlanabilirsiniz. İyi hissedecek bir ortam sizin tam da ihtiyacını duyduğunuz anı yakalamanızı sağlar ve eski enerjik ruh haline dönmeniz için büyüsüne kaptırır.

Feng Shui Nedir?

Aslında tam anlamıyla kötü enerji savar diyebiliriz bu yöntem için. Mental anlamda iyi hissetmenizi sağlar ve sizi loş bir ortamda huzurlu hissettirir. Seks hayatını olumlu etkileyen bu yöntem kötü enerji duyarak yorgun hissetmenizin önüne geçerek eski hareketli seks hayatınızı yaşamanızı sağlayacak. Kurallara uyun ve evinizde Feng Shui için yer açın. Göreceksiniz ortamın iyi hissetmeye etkisi oldukça büyüleyici…

10 Adımda Feng Shu Büyüsüne Kapılın

  • Seks hayatınızın odak noktası olan yatak odanızı değiştirmeye hazır olun. İsterseniz yatak odanızı farklı bir odaya taşıyabilir isterseniz de sadece yatak odanız da renk değişikliğine gidebilirsiniz. Sıcak renkler seçerek yatak odanızı farklılaştırmayla başlayabilirsiniz.
  • Odanın temiz ve ferah olması çok önemlidir. Yatak odanızı düzenli olarak havalandırmalısınız.
  • Yatak pozisyonunun iyi ayarlamalısınız. Ayaklarınızın kapıya doğru uzanmamasına dikkat edin. Bu şekilde negatif enerjileri atmış olacaksınız.
  • Yatak odanız için yumuşak çarşaflar seçin. Çarşaflarınızın yumuşak olması iyi hissetmenizi sağlayacaktır.
  • Yatak odanızı başkalarına ait resimler olmamasına dikkat edin. Burası sizin en özel mekânınız ve size özel kalmasını sağlayın.
  • Yatak odanızı loş ışıklarla aydınlatmalısınız.
  • Yatak odanız içerisinde elektronik alet kullanımını azaltın yapabilirseniz telefonunuzu dahi uzakta tutun.
  • Yatak odanızın tavanı için ışıklandırma yaptırabilirsiniz. Bu size güzel bir manzara seyretme şansı verecektir.
  • Yatak odanız daima düzenli olsun.
  • Yatak odanıza katabileceğiniz çiçekler kokusu ile iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Yatak odanıza birkaç çiçek koyabilirsiniz.
feng shui

Feng shui ile sizde seks hayatınızı harekete geçirin. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Sevgiyle kalın.

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

2019 Yılının En Trend Gelin Makyajları

Read Next

Hamilelikte Diş Bakımı Yapılır Mı?

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?