Dip Boyası Gelenler için Çözüm Önerileri

Dip Boyası Gelenler için Çözüm Önerileri

Dip boyası gelenler için çözüm, Saçlarında farklılık yapmaya seven kadınların en sık başvurduğu yöntem olan saç boyatmak kadınları oldukça çekici ve gösterişli gösteren bir yöntemdir. Ancak kısa süre içerisinde uzayan saçlar maalesef ki diplerde farklı renk uçlarda farklı renk halini alarak can sıkıcı bir duruma dönüştürür. Yazımızda sizler için pratik yöntemler derledik. Dip boyanızı gizleyebileceğiniz ve kısa sürede de olsa sizi bu dertten kurtaracak yöntemler;

Dip Boyası Gelenler için Çözüm Önerileri

Saçlarınıza Hacim Kazandırın

Dip boyanız geldiği zamanlarda saçlarınızı düz kullanmak yerine dalgalı kullanmalısınız. Bu şekilde saçlarınızı hacimli göstererek dip boyanızı biraz da olsa kapatmış olacaksınız. Saçları dalgalı kullanmak hem size daha hoş bir görüntü kazandıracak hem de saçlarınız da renk farkınızı göstermeyecektir.

Dip Boyası Gelenler için Çözüm Önerileri

Saç Bantları Kullanın

En etkili çözümlerin başında saç bantlarını kullanmak gelir. Hem sizin için pratik olacaktır hem de saç dibinizde ki renk farkı tamamen kapanacaktır. Günlük tarzına uydurabileceğiniz birbirinden güzel ve farklı saç bantlarını mutlaka çantanızda taşımalısınız. Bu şekilde farklı bir tarz da yakalamış olursunuz.

Kuru Saç Boyası

Sprey şekilde üretilen ve oldukça pratik kullanım şansı veren kuru saç boyaları aradığınız ürün. Saç diplerinize sıkarak uyguladığınız bu ürün sizi dip boyası yaptırma derdinden kurtararak saçlarınız da bir bütünlük oluşmasını sağlayacak. Üstelik uzun süre kullanım sağlayarak sizi bu dertten kurtaracaktır. Saçlarınızı yıkadığınızda zorlamadan çıkarabilir ve tekrar kullanım sağlayabilirsin.

Dip Boyası Gelenler için Çözüm Önerileri

Saç Boyasında Renk Seçimi

Dip boyası gelenler için çözüm, Saç boyası seçerken saç renginize yakın tonlar seçmek sizi dip boyası derdinden kurtaracak en etkili çözümdür aslında. Saçlarınızın doğal rengine yakın tonlarda renk seçerseniz saçlarınız uzarken diplerinizden gelen renkler kötü görünmeyecek ve saçlarınızı sık sık boyatmayarak da saçlarınızın yıpranmasının önüne geçeceksiniz. Saç renginize en yakın tonu seçerek hem saçlarınızı çok yıpratmamış olacaksınız hem de uzun vadede saçlarınızın sağlığını korumuş olacaksınız.

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Kır Düğünü Yapacaklara Önemli Tavsiyeler

Read Next

Doğum Sonrası Cinsel Yaşam Nasıl Olmalıdır?

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?