2019 Modasının Trendleri

2019 moda trendleri moda anlamında çok farklı olacak. 2018 yılının Eylül ayından itibaren moda şehirleri olarak bilinen Milano, New York ve Londra gibi tasarımcılar çoktan 2019 yılının trendlerini sergilemeye başladılar bile. İşte 2019 modasının trendleri:

2019 Yılında Sıkça Göreceğiniz Trendler

Yamalı Kotlar: Kotlar artık, çok farklı bir boyuta geçiş yaptı. Artık bu sene göreceğiniz kotlar yırtık ya da püsküllü değil, aynı zamanda da yamalı olacak. Koyu ve açık renklerin bir arada harmanlanacağı bu ürünler, herkesin tarzına hitap edecek.

Beyazlar: Tazeliği ve canlılığı bu yıl beyaz ile sağlayacağız. Beyaz giymeyi seviyorsanız, bu yıl sizin yılınız olacak!

Şortlar: Şortlarımız da pantolonlarımız gibi değişecek. Bisiklet şortları bu yıl oldukça fazla gözümüze gözükecek. İlk olarak 80’li yıllarda hayatımıza giren bu ürünler 2019 yılında da moda olacak gibi..

Pantolonlar: 2018 yılında Boyfirend pantolonlar oldukça modaydı. Bu yıl ise Boyfriend pantolonların yerini kargo pantolonlar alacak. Rahat olması sebebiyle oldukça tercih edilecek bu ürünleri her türlü kombinlerinizde kullanabileceksiniz.

Kollar: Kıyafetlerin kollarında da değişimler gözlemlenecek. Bu yıl her anlamda bizleri çok farklı ürünler bekliyor. Kabarık kollu kıyafetleri bu yıl her yerde göreceksiniz.

Boyalı Kıyafetler:  2019 moda trendi noktasında en çok karşılaşacağınız ürünlerden bir tanesi de boyalı kıyafetlerdir. Sadece giysilerde değil, aynı zamanda kravatlarda, kemerlerde ve aksesuarlarda bu renkliliği görmek mümkün.

Yazar: ugur

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?