Tarz Olmayı Engelleyen Seçimler

Tarz olmayı engelleyen seçimler nelerdir?

Tarz olmayı engelleyen seçimler nelerdir? Gelin hep beraber bunlara göz atalım. Tarz görünmek isterken bazen yanlış seçimler yaparız ve stilimizi olumsuz etkileriz. Yaptığımız bu seçimler ile stil sahibi olmak yerine modanın kölesi olarak gördüğümüz ve duyduğumuz her trend parçayı almaya çalışırız. Oysa bunun aksine davranarak modayı ve trendi kendimize uyarlamalıyız ve kendi tarzımızı yansıtan seçimler yaparak kendimizi daha iyi hissetmeliyiz.

Trend parçalar mevsimin değişmesi ile değişiklik gösterir ve her mevsim tarz olabilmek adına bunlara yoğunlaşarak stilimizi yansıtmaya çalışırız. İşte burada hayal gücünüzü kullanarak tarzınızı oluşturmanız gerçeği çıkıyor ortaya. Tarz olmayı engelleyen her parça stilinize gölge düşürüyor ve tarz olmanızı engelliyor.

Tayt Modası

Son dönemlerde trend olan tayt tutkunluğu bu senede moda olacağa benziyor. Ancak her parçanın altına giyilen taytlar sizde bir tarz etkisi yaratmayarak aksine eğer fiziğinize güvenmiyorsanız basit bir görüntüye sebep olacaktır. Ancak bacak boyunuz uzunsa tunik ve çizmeler ile taytınızı kombinleyebilir ve stil ir görüntü yakalayabilirsiniz.

Beyaz Pantolon Modası

Beyaz vazgeçilmez bir renktir ve asil bir görüntü yakalamanızı sağlar. Ancak beyaz rengi tercih etmek oldukça da riskli bir seçim olacaktır. Özellikle regl döneminize denk gelen beyaz renkte pantolon sizi zor durumda bırakabilir. Böyle cesur renkleri mutlaka regl döneminizden uzak tutmalısınız.

Gidilen Yere Uygun Giyinmek

Giyim tarzımızı oluşturan ve bizi tarz yapan noktaları ele aldığımızda aslında gidilen mekânın önemli oldukça büyüktür. Bir davete katılırken arkadaş ortamına gittiğiniz tarzda katılmadığınız için mutlaka seçimlerinizi mekâna uygun yapmalısınız. Stil sahibi olan bir kadının dolabında mutlaka star parçaları olur ve gittiği mekâna uygun parçaları harmanlayarak tarzını her ortamda yansıtır. Bu yüzden tarz olmayı engelleyen seçimler arasında ne varsa çıkartın dolabınızdan ve kendinizi yenileyin.

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Burçların Gizli Bağımlılıkları Nelerdir?

Read Next

Gardırop Yenilemek İçin İpuçları

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?