Daha Zayıf ve Uzun Görünmenin Yolları

Daha Zayıf ve Uzun Görünmenin Yolları 

Daha zayıf ve uzun görünmenin yolları dikkat edilmesi gereken birkaç detay ile mümkündür. Mevsime uygun ve estetik görünmek zevk meselidir. Fakat vücudu tanıyarak giyinebilmek ve uygun kombini oluşturmak daha zarif görünmenin en önemli adımıdır. Her kadın güzel ve estetik görünmek ister. Bunun için yapılması gereken ilk adım ayna karşısına geçerek vücudunu tanımak olacaktır. Kendi vücuduna uygun seçimler yamak hem daha estetik hem de zarif görünmeyi sağlayacaktır.  

Giyinmenin ve bunun sonucunda güzel görünmenin önemli olduğu kadar olduğundan daha uzun ve zarif görünmek de ister kadınlar. Bunu yapabilmek için öncelikle modayı takip etmek gerekir ama modanın kölesi olmadan. Moda olanı kendine uyarlamak oldukça akıllı atılmış bir adım olacaktır. Modanın getirdiği renkleri ve desenleri kendi vücut ölçülerine uyarlamış her kadın daha zayıf ve uzun görünebilmektedir. Daha uzun ve zayıf görünmenin yolları arasında ilk yapılacak olan iş kendi vücudunu tanımak olacaktır. 

Daha Zayıf ve Uzun Görünmek İçin 10 Adım 

  • Uzun görünmek isteyen ve bunun için taktik isteyen kadınların öncelikle dik durmaları gerekir. Daha dik durarak vücutlarını estetik göstereceklerdir. 
  • Daha uzun ve zayıf görünmenin yolları arasında ilk olarak uzun görünmeyi arzulayan kadınların saçlarına gerekli özeni göstermeleri gerekir. Salaş modelleri geride bırakarak topuz modellerine geçmek daha uzun görünümün önemli detayı. 
  • Çizgili kıyafet sevenlerin dikey çizgileri kullanmaları olduğundan uzun gözükmelerini sağlayacaktır. 
  • Kısa görünmeye sebep olan bir diğer detay ise bol ve salaş kıyafetleri tercih etmek. Kilosu fazla olan kadınların mutlaka bol ve salaş kıyafet tarzından vazgeçmeleri gerekir. 
  • Diz altında kesilen eteklerin kısa boya sahip olan kadınların dolaplarında yer almaması gerekir.  
  • Açık renk tonları kullanmak her zaman olmasa da kusurları ortaya çıkaran renklerdir. Renk seçiminde mutlaka kusurları örten renklere yoğunlaşın. 
  • Koyu renkleri sevin. Koyu renk giymek her zaman uzun ve zayıf gösteren renklerdir. koyu renk kullanmak daha zayıf ve uzun görünmenin yolları arasında en pratik çözümdür.
  • Turuncu ve mavi gibi canlı renkleri mevsime uygun kullanmak gerekir. Zira hatları çok fazla belirgin gösteren renklerdir. 
  • Pastel tonlar her zaman daha zarif gösterir. Zayıf görünmek isteyenlerin bu tonlarda kıyafet seçmeleri akıllıca olacaktır. 
  • Kumaş seçiminde kumaşın kalın olmamasına dikkat etmek gerekir. Kalın kumaş zayıf görünümün önüne geçecektir. daha zayıf ve uzun görünmenin yolları arasında kumaş seçimini doğru yapmak oldukça önemlidir.

Derya

Read Previous

Yüz Gerdirme Estetiği Nedir? Nasıl Yapılır?

Read Next

Ev Yapımı Şekersiz Çikolata Tarifi

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?