Fütüristik Giyim Tarzı

Fütüristik Giyim Tarzı

Fütürizm aslında bir fikir akımı olan ve Türkçe karşılığı ‘gelecek’ anlamına gelen bir kelimedir. Sanat hayatında ön planda olan fütürizm günümüzde moda alanında da yer almaya başlamıştır. Fütüristik giyim tarzı diğer giyim tarzlarına oranla daha sıra dışı olan bir giyim tarzıdır. Bu giyim tarzında aslında birey kendi tasarımlarını ve kendi zevklerini dışa yansıtmaktadır. Fütüristik giyim tarzında robot görünümlü kıyafet ve aksesuarlar ön plandadır. Fütüristik giyim tarzında kesin kural ve yargılar bulunmamaktadır. Bu tarz ile özgür, sınırları olmayan bir giyim tarzı yaratılmaktadır. Fütüristik giyim tarzında son yıllarda farklı kombinler her geçen gün insanların hayal dünyasının genişlemesine bağlı olarak artmaktadır. Fütüristik giyim tarzı uygulanmadan önce mutlaka bu moda akımı ile ilgili detaylı bir bilgi edinilmesi gerekir.

Fütüristik Giyim Tarzı Nasıl Uygulanır?

Fütüristik giyim tarzı günlük hayatta dışarda karşılaşabileceğimiz bir giyim tarzı değildir. Ancak özel davetlerde ve kostüm partilerinde göz alıcı olmanızı sağlayacak bir giyim tarzıdır. Fütüristik giyim tarzını uygulamak isteyenlerin öncelikle kendi sınırlarını ya da tercihlerini belirlemesi gerekir. İlgi duyduğunuz alana göre bir fütüristik giyim tarzı yaratılmalıdır. Bilim ve teknoloji alanına merak saran kişiler daha çok robot kostümleri ile fütüristik giyim tarzı yaratmaktadır. Yine bunun dışında balık pulları ile tasarlanmış kostümler tercih edilebilir. Fütüristik giyim tarzında bireyin amacı şık olmak değil özgürlüğünü kanıtlamaktır. Bu nedenle bu giyim tarzında vücut yapınızı veya görsel güzelliğinizi ön plana çıkarmak amalarınız arasında olmamalıdır. Amaç mutlaka sizden çevreye iletilen bir toplumsal mesaj olmalıdır. Fütüristik giyim tarzı ile kendi zevkinizi ve sıra dışı yapınızı dışarıya yansıtabilir be toplum içerisinde sıradanlık yerine ilgi çekici olabilirsiniz.

5 Reviews

D
1

I was wondering if you have a need for FREE SIGNS. We are offering free SIGNS TO ANYONE IN USA. Check us out at www.Signsonlineusa.com or call 507-339-1499 Email us at mail@signsonlineusa.com and try us out! Thanks, Duane Svetic 1524 Wellington Crescent Faribault, MINNESOTA UNITED STATES 55021 ------- Report any unsolicited messages You may also report abuse by contacting us at tos@fastdomain.com or 1-888-401-4678 legal@bluehost.com or online https://www.bluehost.com/contact#chat https://forms.icann.org/en/resources/compliance/complaints/registrars/standards-complaint-form

Clark Ackerman
1

What music do you use for your videos if you have any? Would you consider something like this https://www.youtube.com/watch?v=CEKVyZaw4-s We will only ask only for credits that we did the track. Thank you!

D
1

I was wondering if you have a need for IT Services? We are offering free IT conultation for the first 45 minutes of support. We offer remote support and would love to fix any issue you may have for free while we launch our business. Check us out at www.feedwire.com or call 310-636-2000 Let our pack of nerds help figure your tech issue out. Email us at 911@feedwire.com and try us out! Thanks, D ------- Report any unsolicited messages You may also report abuse by contacting us at abuse@web.com or 1-877-722-8662 or online https://abuse.web.com abuse@cloudflare.com or online https://www.cloudflare.com/abuse/form https://forms.icann.org/en/resources/compliance/complaints/registrars/standards-complaint-form

Write a Review

müzeyyen

Read Previous

Kırmızı Mercimek Çorbası

Read Next

Tatlıların Gözdesi İmam Sarığı

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?