Gardırop Yenilemek İçin İpuçları

Gardırop yenilemek için ipuçları

Gardırop yenilemek için ipuçlarını sizler için derledik. Şimdi beraber inceleyelim. Mevsimler arası geçişte kadınların en sık yaşadığı sorun gardıroplarını yenileyerek yaklaşan mevsime uygun parçalar seçmektir. Bu geçiş sırasında fazla kilolar başa dert olur ya da tam tersi kilo kaybı yaşanır ve beden ölçüleri farklılık gösterir. İşte bu kargaşa içerisinde gardırop yenilemek büyük sorun haline gelir ve nereden başlayacağınızı bilemezsiniz. Gardırop yenilerken bazı taktiklere hâkim olarak doğru harcama yapabilmeniz için bazı ipuçlarını sizler için derledik. İşte gardırop yenilemek için bilmeniz gereken ipuçları;

Trendler İçinden Kaybolma

Trend parçalar her dönem ruhunuzu yansıtmaz ve her mevsim size hitap etmez. Evet trend giyinmek oldukça hareketli ve enerjik hissetmenizi sağlayacaktır. Fakat bu değişimin içinde olabildiğince geniş zamanlı düşünerek stil görünmeyi hedeflemelisiniz. Stil parçalar seçerek trendin dışına çıkarsınız ve trend parçalar yerine başka bir trende bıraktığında stil görüntünüzden ödün vermemiş olursunuz.

Denge Kurmak Önemli

Hayat tarzınız ve kişiliğiniz gardırop yenileme fikriniz için altın değerinde. Çalıştığınız ortam ve sevdiğiniz parçaları harmanlayarak sıkıcı bir görüntüden uzak durmalısınız. Bu şekilde belli bir kalıbın şekline almayarak sevdiğiniz parçaları iş ortamınıza ve hayat tarzınıza yansıtmış olacaksınız. Stilinize uygun parçaları her mevsime uyacak şekilde hayal etmelisiniz. Bu şekilde tüm bu detaylar içerisinde kaybolmadan doğru parçalar seçeceksiniz.

Klasik Parçalar

Dışarıdan bakıldığında nasıl göründüğünüzü önemsemeniz olağan bir durum fakat daha önemlisi içerisinde nasıl hissettiğinizdir. Her dönem kullanılan parçalar gardırop yenilerken seçilecek en akıllıca parçalar olacaktır. Düz kesim ve tek renk tişörtler farklı kesim Jean pantolonlar gardırobunuzda olması gereken kurtarıcı parçalar olacaktır. Özellikle mevsiminize uygun rahat ve şık bir elbise ile karşılaşırsanız bu fırsatı kaçırmamalısınız. Tek parçanın rahatlığı ve enerjisi çok başkadır.

Gardırop yenilemek için ipuçları yazımız burada son buluyor. Bu konu için sizin fikirlerinizi yorumlara bekliyoruz. Yeni yazılarda görüşmek üzere sevgiyle kalın 🙂

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Tarz Olmayı Engelleyen Seçimler

Read Next

Ramazan Ayında Beslenme Nasıl Olmalıdır?

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?