Her Dönem Moda Olan 8 Yaz Tavsiyesi

Her dönem trend olan moda tavsiyeleri

Moda dünyası ne kadar hareketlense de her dönem moda olan trend parçalar vardır. Şimdi sizlere moda tavsiyeleri ile baş başa bırakacağız. Ne kadar vitrinleri yeni moda trendleri doldursa da yazın gerek sokakta gerekse plajlar da her dönem moda olan parçaları görmeye devam edeceğiz.

Her Gardırobun Vazgeçilmezi Miniler

Geçtiğimiz yaz aylarında olduğu gibi bu yaz da her yerde mini etek, elbise ve mini şortlarla karşılaşacağız. Ancak trend mini eteklere son dönemde sıkça karşılaştığımız belden genişleyen etek ve elbiseler eşlik edecek.

Tek Kollu Bluzlar

Tek kollu bluzlar her yaz olduğu gibi bu yaz da moda. Ancak diğer yıllardan tek farkı bu yaz tek omuz bluzların kol boyunun biraz daha uzaması olarak görünüyor. Bu nedenle dolabınızda tek kollu bluz varsa, bu yıl da çok şanslısınız demektir.

Binici Pantolonlar

Her ne kadar kendine özgü bir havası olsa da binici pantolonlar, 1800’li yıllardan bu yana yaz trendleri arasındadır. İlkbahar ve yaz aylarının en eğlenceli alternatifi olan binici pantolonları, tek başına şıklığı yakalayabileceğiniz bir parçadır.

Renkler Hem Canlı Hem Klasik

70’li yıllardan bu yana gerek çocuklarda gerekse yetişkinlerde gördüğümüz yeşil, turuncu, kırmızı, pembe ve sarı rengini bu yaz da göreceğiniz. Ancak renk sınırları sadece bunlarla sınırlı değil. Çarpıcı ve canlı renklere eşlik eden haki, bej, beyaz, siyah ve lacivert tonlarıyla da muhteşem kombinler hazırlayabilirsiniz.

Yazın Olmazsa Olmazı Çiçek Desenleri

Çiçek desenleri de her yıl olduğu gibi bu yıl da vitrinlerde göreceğiniz desenler arasında yer alacak. Gerek pantolonlarda gerekse elbiselerde göreceğimiz çiçek motifleriyle yaza damganızı vuracaksınız.

Düz Renk Tişörtler

Özellikle siyah ya da beyaz tercih edilen düz renkli tişörtler, her dönem olduğu gibi bu yılda gardırobunuzdaki yerini koruyacak. Oldukça natürel ve rahat bir görüntü yakalamanızı sağlayacak düz tişörtleri, elbise, etek, şort ya da pantolonlarla kombin yapabilirsiniz.

Küçük Formlu Çantalar

Her ne kadar büyük, geniş çantalar hayatımıza yerleşmiş olsa da annelerimizin döneminden bu yana kullanılan küçük çantalar tren olma özelliğini koruyor. Özellikle bu yıl çok küçük formlarda göreceğiniz marka çantalarla kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Sandaletler

Cinsiyet fark etmeksizin görmeye alışkın olduğumuz sandaletler, bu yıl hasır formuyla dolabınızdaki yerini alacaktır.

Moda tavsiyeleri, klasik yaz trenleri ile karşınızda, sizin de eklemek istediğiniz parçaları lütfen yorumlarda belirtiniz.

0 Reviews

Write a Review

ugur

Read Previous

Hızlı Yağlanan Saçlar İçin 8 Tavsiye

Read Next

Evde Manikür Yapanlara 8 Tavsiye

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?