Seni En İyi Anlatan Stil Hangisi?

seni en iyi anlatan stil

Seni En İyi Anlatan Stil Hangisi?

Seni en iyi anlatan stil hangisi? Stil bir bütündür ve karakterinizin konuşmanız giyiminizle birleşerek tarzınızı oluşturur. Bu yüzden de birçok farklı stil ortaya çıkmıştır ve size en yakın stili kendinize uyarlayarak sizi yansıtmasını sağlarsınız. Stilinizi oluştururken mutlaka ruhunuzu yansıtmasına izin vermelisiniz. Sırf moda diye bir parçayı üstünde taşımak size ağır gelecektir ve içinde mutlu hissetmeyeceksinizdir. Hala bir stil sahibi değilseniz ve ruhunu yansıtan stili arıyorsanız birbirinden güzel stil akımlarını sizler için bir araya getirdik. İşte son zamanların en moda stil akımları;

Vintage Giyim

Seni En İyi Anlatan Stil Hangisi?

Vintage giyim tarzı tamamen belli bir dönemde akım olmuş parçaların günümüze kadar gelmesidir. Bu tarz bir giyim tarzı benimsemek isterseniz özellikle 1960’lı yılların moda parçalarını üzerinizde taşıyacağınızı bilmelisiniz. Vintage giyim tarzının en dikkat çekici özelliği 2.el olarak bulunmamasıdır. Yani belli bir dönemde tasarlanan parçalar günümüze kadar korunarak vintage tarzını oluşturmaktadır.

Retro Giyim

Seni En İyi Anlatan Stil Hangisi?

Retro giyim tarzı yakın geçmişi yansıtan ve oldukça ilgi gören bir stil akımıdır. Günümüze yakın olan bir tarzdır ve farklı kesimleri bir arada gördüğümüz bir stildir. Pile şeklinde kesilen etekler ve retroya özgün renklerle asil bir görünüm oluşturmaktadır. Tamamen 1980’li yılların star parçaları günümüzü uyarlanmıştır ve retro ruhuna sahip kadınlara özel hazırlanmıştır.

Monokrom Giyim

Seni En İyi Anlatan Stil Hangisi?

Özellikle ünlü isimlerin üzerinde gördüğümüz monokrom stil tek renk veya iki zıt rengin bir arada bulunduğu bir tarzdır. Günlük yaşamın dışında özel davetlerde sıkça rastlamaktayız. Zıt renklerin bir arada bulunmasını seven kadınların oldukça ilgisini toplayan monokrom tarzı günümüz stil dünyasına hızlıca giriş yapmıştır ve yerini hala korumaktadır.

Bohem Giyim

Seni En İyi Anlatan Stil Hangisi?

Seni en iyi anlatan stil hangisi başlığında sona geldik. Anın tadını çıkarmayı seviyorsanız ve rahatlık sizin için en önemli şey ise bohem tarzı tam sizi yansıtıyor. 1970’lerin sonunu yansıtan ve tamamen rahat parçalardan oluşan stilimiz aradığınız tarz olabilir. Birbirinden güzel elbiseler ve kovboy botlarına rastladığımız tarzımıza renk olarak toprak tonları eşlik ediyor. Ruhunuzda özgürlük taşıyorsanız denemiz gereken bir tarz.

0 Reviews

Write a Review

Derya

Read Previous

Hamilelikte Mide Bulantısının Nedenleri Nelerdir?

Read Next

Unutkanlığa İyi Gelen 5 Besin

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?