Bu Yaz Plajda Şık Görünmenin Yolları

Bu yaz plajda şık görünmenin yolları

Bu yaz plajda şık görünmenin yolları nelerdir? Yaz yaklaşırken güneşi selamladık bile. Yazın güneş, kum ve deniz diyenlerdenseniz sizin için çok özel bir yazı hazırladık. Stil sahibi olan kadınlar girdikleri her ortam da şıklıklarından ödün vermezler ve her zaman ortama uygun parçalar taşıyarak tarzlarını yansıtırlar. Yazın plajda güneşlenirken de tarzını koruyacağınız ve stilinizi tam anlamıyla yansıtacağınız önerilerle sizlerleyiz. Plajda havalı ve şık görünmek için 2019 yaz modasına uyumlu tavsiyeleri sizlere getirdik. Gelin hep birlikte göz atalım.

Vücut Tipine Uygun Mayo ve Bikini Seçimi

Bu yaz plajda şık görünmenin yolları

Plajda şık ve tarz olmak adına ilk adımınız mayo veya tercihinize göre bikini seçimini doğru yapmanız olacaktır. Öncelikle senenin moda renklerine göz atın ve 2019 mayo ve bikini modellerine göz gezdirin. Model seçerken mutlaka vücudunuza uygun seçim yapmalısınız. Bu evrede vücut ölçülerinize göre doğru seçimler yapmak sizi şık gösterecek önemli bir seçimdir. Vücudunuzun ölçülerine göre seçim yapın ve mutlaka bu konuda kendinize dürüst davranın.

Saçlar Her Zaman Ön Planda

Bu yaz plajda şık görünmenin yolları

Bir kadının en önemli aksesuarı saçlarıdır. Plajda güneşlenirken ya da arkadaşlarınızla sahilde dolaşırken sizi şık ve dikkat çekici gösterecek olan en önemli parçanız saçlarınız olsun. Bunun için saçlarınız doğal dalgalar ile hareketlendirin ya da bu senenin modası haline gelen örgü modellerine saç stiliniz de yer verin. Dolgun ve parlak saçlar için yazımıza bakabilirsiniz.

Dikkat Çeken Parçalar

Bu yaz plajda şık görünmenin yolları

Plaj çantası ve güneş gözlüğü sahilde güneşlenirken vazgeçilmez iki star parçanız olmalı. Güneş gözlüğünüzü mutlaka yüz tipinize göre seçin ve rengini giyeceğiniz mayo veya bikininizin rengine uyumlu olmasına dikkat edin. Bir plaj çantanız olsun mutlaka ve plaj çantanızı seçerken mutlaka yaşınıza uygun star bir tasarım olmasına dikkat edin. Bu şekilde tarzınızı yansıtacağınız ve sahilde sürekli yanınızda taşıyacağınız en önemli parçanızın stiliniz ile bütün olmasını sağlamış olursunuz.

Bu yaz plajda şık görünmenin yolları nelerdir? Başlıklı yazımız burada son buluyor. Sizlerin yeni trendler ve eskimeyen parçaları kullanarak plajların şık insanları arasında olabilirsiniz. Sizlerin düşünce ve görüşlerini yorumlarımıza bekliyoruz. Sevgiyle kalın.

Yazar: müzeyyen

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?