Bütçeye Uygun Akıllı Telefon ALCATEL 5V

Alcatel 5V akıllı telefon

Akıllı telefon kullanımının arttığı teknoloji çağında her birey daha işlevsel olan akıllı android telefonlar kullanmayı tercih etmektedir. Ancak bireylerin talep ettiği işlevlere sahip olan android telefonların fiyatları bireylerin bütçelerini oldukça zorlamaktadır. Tüketicilerinin bu kaygısını azaltan bütçeye uygun akıllı telefon Alcatel 5V satışa sunulmuş olup akıllı telefonlarda bulunan işlevleri de karşılamaktadır. Tüketiciler bütçeye uygun telefon sayesinde taleplerini daha uygun fiyatlara karşılamaktadır.

ALCATEL 5V Akıllı Telefonun Özellikleri

Bütçeye uygun akıllı telefon Alcatel 5V oldukça sık bir görünüme sahip ve sade bir tasarım ile raflarda yerini almıştır. Uygun fiyatına rağmen ekranın çok geniş olması en dikkat çekici özelliklerinden biridir. Geniş ekranı sayesinde telefon ile film, dizi izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Tüketicilerin de akıllı telefonlarda ekranın büyük olmasına ilgisi oldukça fazladır. Tasarım olarak da mavi ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. 6.2 inç ekran genişliğine rağmen oldukça hafif ve rahat kullanımlı bir akıllı telefondur.

Telefonun pil ömrü 4000 mAh olduğu için sizleri sarj derdiyle çok fazla uğraştırmaz. Düzenli ve dikkatli bir şekilde şarj edildiğinde ortalama 6 saat civarı şarjı yeterli gelmektedir. Ancak her akıllı telefonda olduğu gibi bu telefon için de kesinlikle şarjı bitmeden prize takılmamalı ve batarya dolumu tamamlandıktan sonra mutlaka prizden çıkarılması gerekir.

ALCATEL 5V Fiyatı

Belirtmiş olduğumuz gibi bütçeye uygun akıllı telefon Alcatel 5V fiyat olarak akıllı telefonlar için oldukça uygundur. Ortalama 1.500 ve 1700 TL civarında bir ücretle satışa sunulmuş ve büyük ilgi görmeye başlamıştır. Fiyatının uygun olmasına rağmen kamera çözünürlüğü 13 mp olan ve arka tarafında çift kamerası olan bir akıllı telefondur. Ön kamerası 8 mp özelliğine sahip fiyat performans ilişkisi açısından oldukça verimli bir telefondur.

0 Reviews

Write a Review

müzeyyen

Read Previous

Kalori Yakmanın Eğlenceli Yolları

Read Next

Stil Sahibi Kadınların Her gün Yaptıkları 6 Şey

Bu Konuda Siz Ne Düşünüyorsunuz?